هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آنلاین شدن با کنسول آفلاین ایکس باکس وان
دوستان من چند دلیل دارم که اگه شما کنسولتون رو به اینترنت وصل کنید مشکلی پیش نمیاد
1_من کنار یکی از فروشندگان بودم گفت همه بازی ها هکی هست در صورتی که توی هارد اون فورتنایت. پابجی و وارزون بود . پس بازیها آنلاین هست
2_این فروشندگان میرن اکانت هک می کنند و یا اکانت هکی میخرند و برای اینکه فرد متوجه هک اکنت نشه میگن آنلاین نشو
3_یک فروشنده برای من فیفا20 ریخت.دوستان بخش التیمیت تیم آنلاین هست. پس چرا یک پچ 2000 کویین فیفا برای من ریخته بود
باز هم هرکس به اینترنت وصل کرد اینجا نتیجه رو بزاره تا دوستان دیگه مطمعن بشن
پاسخ
(2020-10-03, 10:17)Ali game نقل قول به نقل از ->دوستان من چند دلیل دارم که اگه شما کنسولتون رو به اینترنت وصل کنید مشکلی پیش نمیاد
1_من کنار یکی از فروشندگان بودم گفت همه بازی ها هکی هست در صورتی که توی هارد اون فورتنایت. پابجی و وارزون بود . پس بازیها آنلاین هست
2_این فروشندگان میرن اکانت هک می کنند و یا اکانت هکی میخرند و برای اینکه فرد متوجه هک اکنت نشه میگن آنلاین نشو
3_یک فروشنده برای من فیفا20 ریخت.دوستان بخش التیمیت تیم آنلاین هست. پس چرا یک پچ 2000 کویین فیفا برای من ریخته بود
باز هم هرکس به اینترنت وصل کرد اینجا نتیجه رو بزاره تا دوستان دیگه مطمعن بشن

دلیلتون منطقی نیست!
موضوع اکانت های هکی درواقع خود اکانت دستکاری میشه و بازی هایی که میخوان رو روش خرید و فعال میکنن
ولی معمولا برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و گاها دریافت هزینه از بابت بازی های جدید میگن آفلاین کنید،
وگرنه معلومه که خود اکانت اصلی رو به خاطر اضافه کردن بازی های جدید و هم اینکه هر سری که میخوان روی کنسولی فعال کنن، باید آنلاین کنن دیگه!!
لذا کلا مسیر نگاهتون به موضوع اشتباه هست!
(که جدیدا هم مایکروسافت این اکانت ها رو شناسایی کرده و به اکانت عادی تبدیل کرده و هر کنسولی که هوم این اکانت ها رو داشته، اگه آنلاین شه بازی هاش غیرفعال میشه)

از طرفی هم اکانت همه فروشنده ها از این نوع نیست و اکانت های عادی ای که ظرفیت آفلاین فروخته میشه در صورتی که کنسول رو آنلاین کنن بازی غیرفعال میشه و
کاملا هم درست هست و مشکلی نیست، کسی که بازی آفلاین تهیه میکنه شرایطش رو هم میدونه! اصلا اسمش روش هست ظرفیت آفلاین، اگه میخواهید آنلاین هم بتونید استفاده کنید و غیرفعال نشه باید ظرفیت هوم دائمی تهیه کنید!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام
من چند جا خونده بودم که خیلیا انلاین شدن و هیچ مشکلی پیش نیومده براشون که هیچ تازه تو قسمت ready to install هم 200 تا بازی اضافه شده براشون
من هم امتحان کردم و حسابم بن نشد ولی برای ورود به اون اکانت هایی که رو دستگاه بود نیاز به رمز داره
اول میخواستم بدونم هنوز هم امکان بن شدنم هست ؟
و دوم اینکه چطور میتونم وارد اون اکانت هایی که رو دستگاه بوده بشم چون رمز میخوان ؟
پاسخ
(2020-11-21, 11:55)LOoPiTeR نقل قول به نقل از ->سلام
من چند جا خونده بودم که خیلیا انلاین شدن و هیچ مشکلی پیش نیومده براشون که هیچ تازه تو قسمت ready to install هم 200 تا بازی اضافه شده براشون
من هم امتحان کردم و حسابم بن نشد ولی برای ورود به اون اکانت هایی که رو دستگاه بود نیاز به رمز داره
اول میخواستم بدونم هنوز هم امکان بن شدنم هست ؟
و دوم اینکه چطور میتونم وارد اون اکانت هایی که رو دستگاه بوده بشم چون رمز میخوان ؟

سلام
توضیح قسمت اول رو اگه پست قبلی من رو مطالعه کنید متوجه میشید.

نه تا جایی که اطلاع دارم بن نمیکنه.

نمیتونید! چطور میخواهید وارد اکانت فرد دیگه ای بشید؟ مگر اینکه بتونید ه.ک.ش کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
خب چطوری هکش کنم ؟
پاسخ
(2020-11-22, 11:00)LOoPiTeR نقل قول به نقل از ->خب چطوری ه.ک.ش کنم ؟

من گفتم اگه بتونید، نگفتم آموزش میدیم!!!

پاسخ