هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست دانلود و نصب بازی آفلاین xbox one s
با سلام و ادب
من چند وقت پیش یه ایکس باکس 1 ترا بایت وان اس خریداری کردم که که یکسری بازیهای جدید (pes20, fifa2020,....)روی اون نصب بود البته یک مقدار بازی بدرد نخور هم روشه که معلوم بصورت رندوم کپی شده 
حالا سوال من اینه چطور میتونم اون بازیها بدرد نخور رو پاک کنم و بازی جدید و دلخوا بریزم؟ در ضمن من آفلاین بازی میکنم و نیازی به نت ندارم
آیا با وصل شدن به نت بازیهای قبلیم پاک میشه و مجدد باید دانلود کنم؟2 تا یوزر رو کنسولم تعریف شده
قصد دارم خودم اینکار رو انجام بدم چون فروشنده شهر ما ریختن چند بازی رو هم قیمت فول پک بازی حساب میکنه (200هزار توان)
252 252 252 Heart
پاسخ
سلام
بستگی داره به نوع اکانتی که بازی ها رو براتون فعال کردن، در برخی بازی ها با آنلاین کردن کنسول غیرفعال میشن و در برخی مشکلی پیش نمیاد.
اکانت ها هم اگه برای فروشنده باشه، حتما پسوردشون رو تغییر داده و نمی تونید وارد اون اکانت ها بشید.
برای حذف بازی ها به سادگی میتونید از کتابخانه بازی ها اقدام کنید. (روی بازی مورد نظر)
برای نصب بازی های جدید به صورت دیجیتالی باید کنسول آنلاین شه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
ممنونم
من میتونم اکانت ایشون رو از رو دستگاه پاک کنم بعد یک اکانت چند روزه یا اجاره فعال کنم بازیهام رو دانلود و نصب کنم؟
ف اگر اره چه نوع اکانتی باید بگیرم که بتونم بازیهای مورد نظرمو دانلود کنم و بازیهای قبلیم غیر فعال نشه؟
پاسخ
حذف اکانت مشکلی نداره میتونید انجام بدید ولی اصولا لیست بازی های هر اکانت با هم میتونه متفاوت باشه و ممکنه لیست کامل بازی هایی که شما دارید رو نداشته باشه
و از طرفی اون اکانت های خاص رو کسی دست مشتری نمیده به هیچ حالتی و معمولا خودشون در فروشگاه انجام میدن.

شما لیست بازی های سرویس گیم پس هم چک کنید در صورت تمایل اکانت التیمیت دارم بنده:
* اکانت اشتراکی التیمیت (اشتراک گلد + گیم پس) :

در سرویس گیم پس شما ماهانه به بیش از 100 بازی قدیمی و جدید دسترسی پیدا می کنید (لیست بازی ها ماهانه به روز میشه، چند عنوان حذف و عناوین دیگری اضافه میشه.)
لیست بازی های گیم پس:
کد:
https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام خسته نباشید
ببخشید من چند روز پیش یک xbox one s
1ترا خریدم روی خودش بازی هایی مانند ps2020.و ...داره من الان میخوام روی دستگاه بازی های دیگر بریزم میخوام بازی های قبلی رو پاک کنم .
2تا یوزر هم روش بود .
باید چیکار کنم
پاسخ
(2020-03-10, 14:00)mhmd.king نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشید
ببخشید من چند روز پیش یک xbox one s
1ترا خریدم روی خودش بازی هایی مانند ps2020.و ...داره من الان میخوام روی دستگاه بازی های دیگر بریزم میخوام بازی های قبلی رو پاک کنم .
2تا یوزر هم روش بود .
باید چیکار کنم

سلام ممنون
مبارکتون باشه

آیا اطلاع دارید که بازی ها آفلاین یا هستن یا ...
معمولا آفلاین هستن و در این حالت اصولا با آنلاین کردن کنسول بازی ها غیرفعال میشن. (برای ریختن بازی جدید باید آنلاین کنید)
یوزرهای اولیه که روش هست به احتمال بالا برای فردی هست که بازی ها رو روش فعال کرده و اصولا پسوردشون رو تغییر داده.

پاسخ
الان میخوام روش بازی بریزم
دیگه نمیخوام وقتی میرم بازی بریزم بازی هامو پاک کنه فقط میخوام افلاین بازی کنم
پاسخ
(2020-03-12, 00:13)mhmd.king نقل قول به نقل از ->الان میخوام روش بازی بریزم
دیگه نمیخوام وقتی میرم بازی بریزم بازی هامو پاک کنه فقط میخوام افلاین بازی کنم

راه حل دیگه ای فعلا نداره، اگه بازی جدید بخواهید ممکنه بازی های قبلی غیر فعال بشن
مگر اینکه بازی ها آفلاین نباشن و یا پیش همان فرد ببرید تا با اکانت قبلی بازی جدید فعال کنه.

پاسخ
میشه ریست فکتوری کنم
یعنی تنظیمات کارخانه
میخوام یوزر ها به نام خودم باشد یعنی اسم یوزر رو خودم انتخاب کنم
پاسخ
(2020-03-12, 16:06)mhmd.king نقل قول به نقل از ->میشه ریست فکتوری کنم
یعنی تنظیمات کارخانه
میخوام یوزر ها به نام خودم باشد یعنی اسم یوزر رو خودم انتخاب کنم

اینطوری همه اطلاعات و دیتای بازی ها و فایل های ذخیره شون حذف میشه!
بدون ریست فکتوری هم میتونید اکانت های اضافی رو حذف کنید.

برای این کار باید با ایمیل خودتون و زمانی که کنسول آنلاین هست اقدام به ایجاد اکانت جدید کنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ali game
پاسخ