هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اجرا نشدن بازی در مدل فت
با سلام خدمت مدیر محترم و اعضای انجمن هک اینجانب یک دستگاه مدل فت زنون دارم که مدت چند سالی تو انباری بود مشکل سه چراغ داشت که درستش کردم  دیویدی رام اون  خراب بود یه لایتون رو به وسیله کمک شما جیتگ کردم انداختم روش دستگاه اصلی جیتگ نیست خلاصه هیچ بازی اجرا نمیکنه فیلمو به راحتی نشون میده اخری داشبورد ۱۷۵۵۹ رو روش ریختم بازی لایو هم اجرا نمیکنه بن نیست اون زد روبروش همه صفره چندین ساعت روش کار کردم نشد بازی اجرا نمیکنه بازی اورجینال و کپی هیچی میخواد بیاره یه لحظه لود میکنه و دیگر هیچ عکس ایکس باکس میاد قسمت پخش فیلم هیچ به هیچ تو لایوم وصل شد ایمیل رو قبول نمیکنه لطفا کمک 255
----- ارسال های ادغام شده -----
یه چیزی یادم رفت بازیم میزاری میره عکس کره ایکس باکس قسمت پخش فیلم که پایینش دکمه پلی و عقب وجلو داره میاد
ببخشید اینم یادم رفت بگم اول دیویدی رام خودشو اومدم وصل کنم کابل برقو برعکس وصل کردم سریع جدا کردم دوی دیش سوخت ولی لایتونو گذاشتم خیلی خوب فیلمو با سرعت بالا پخش میکنه امکان داره ای سی سوخته باشه فقط بازی پخش نمیکنه
پاسخ
سلام
فیلم رو اجرا میکنه ولی برای اجرای بازی باید اطلاعات درایو مثل DVD KEY درست و مطابق کنسول باشه وگرنه کلا بازی ها رو اجرا نمیکنه اورجینال بودن دیسک هم برای این مورد فرقی نمیکنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
لطفا کمک کنید چیکار کنم رییس راهش چیه
چطوری دیویدی کیو بهش بخورونم دوی دی کیو دارم
راه حلو بهم بگید خودم فنی هستم
رییس یعنی یکی درایوش بترکه باید چیکار کنه
پاسخ
اگه فایل های درایو رو دارید روی یه درایو دیگه با همون مدل بریزید باید کار کنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • reza.kh2004
پاسخ
ببخشید استادخواستم با 360 tool بریزم به سروی رفت ولی دامپ دارم تو کدوم تایپیک توضیح دادید و نرم افزار و قرار دادید و روش کار رو توضیح دادید پیدا نکردم کی قبلی مدل 78 رو دارم یه 78 دیگه دارم که به سرویس رفت یه لایتونم دارم رو اون میشه ریخت کی همشونو دارم لطفا تایپیک توضیحاتو بهم نشون بدید
یه سوال دیگه اگه گلیچ کنم تو احتیاجی به این کارها هست لایتونم میتونم بندازم رو دستگاه
پاسخ
استاد لایتونو با نرم افزار جانگل کلید هیتاچی رو با نرم افزار جانگلر با نرم افزار lt3 لایتون تو بخش جیتگ گذاشتید زدم به لایتون اومد بالا کلید دوباره تست کردم رو لایتون عوض شده بو کلید هیتاچی خود ایکس باکس بود ولی اوپن تری میزنه راحت به لایو وصل میشه هیچ سیدی حتی فیلم پخش نمیکنه بغیر از کیلید فایل دیگه ای هم باید بریزم روی لایتون
پاسخ
بابا دمتون گرم سال عوض شد چشم ما کمسو شد از بس منتظر کمک و جوابیم من کد هیتاچی رو رو لایتون زدم با جانگل lt3 رو هم زدم با اون کی ورژن داشبرد اخرین ورژنه اپدیت شده از طریق اینترنت دیگه حتی فیلم معمولیم پخش نمیکنه اشکال چیه دوستان ضمنا بعد از اپدیت شدن داشبرد دوباره برنامه lt رو زدم که بن نشده باشه هیچی به هیچی
پاسخ
@reza.kh2004
اول اینکه من چندین سال هست که دیگه در این شغل نیستم و بخش هایی از ذهنم خارج شده و شدیدا هم محدودیت زمانی دارم!
برای پاسخ دادن به کاربرا از خوابم کم میکنم (از همون خواب ناقص) لذا بهتره خودتون هم مقداری تلاش و جستجو کنید.
(معمولا کاربرانی که عجول هستن آموزش ها رو درست و کامل نمیخونن و درست هم انجام نمیدن، من هم نمیتونم بیام کنسول های شما رو عیب یابی کنم.)

بعد برای امنیت بهتره دقیقا از همون مدل درایوری که قبلا روی کنسول استفاده شده بود استفاده کنید. (درایو متفاوت ممکنه باعث بن شه و یا بازی های دارای قفل جدید رو اجرا نکنه!)

در خصوص وارد کردن DVDKEY متفاوت هم احتمالا با نرم افزار JungleFlasher و از تب Firmware Tool 32 و Manual Spoofing باید بشه اوکی کرد.
همچنین فایل pdf همراه نرم افزار JungleFlasher رو مطالعه کنید توضیحات کامل داره و دقت کنید که روش آنلاک کردن همه یکی نیست. (مثلا سامسونگ، لایتون و...)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • reza.kh2004
پاسخ