هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 روشن نشدن ایکس باکس اپدیت شده
لطفا سریع جواب منو بدید 
من همین امروز کنسولم رو اپدیت کردم 
یعنی دو قسمت بود یکیش dump و write کردن بود که انجام دادم یکیشم ریختن اپدیت با فلش‌ که بلد نبودم کجا بریزم داخل فلش میریختم ایکس باکس هیچ پیامی نمیداد 
من کار اول رو انجام دادم ایکس باکسو زدم به اینترنت اپدیت نمیشد یه اروری میداد .بعد تو سایتتون دیدم نوشته راه وصل کردن ایکس باکس jtag منم اجراش کردم پیام اپدیت اومد منم اجراش کردم ایکس باکس کامل اپدیت شد بعد خاموش شد حالا هرکاری میکنم ایکس باکس وقتی روشن میشه هیچی نشون نمیده . 240
ایس باکسن slim jtag با برد corena و ۴ گیگ هم حافظه داخلی نوع حک glich2
ایا راهی داره ؟ 242 242
فکر نکنم بشه از روش نرم افزاری درستش کرد 
به چند میگیرن درستش کنن و چی چیزیایشو عوض میکنن؟ 
الان اگه یه ps4 بگیرم بهتر نیست تا دوباره دردسر بکشم
پاسخ
کنسول جیتگ رو نباید مستقیم از طریق فایل رسمی یا شبکه لایو آپدیت کنید چون باعث از بین رفتن جیتگ میشه.
اگه از ناند بکاپ دارید به صورت سخت افزاری بنویسید و بررسی کنید. (قبل از هر تغییری از ناند کنونی کنسول هم بکاپ تهیه کنید)
در خصوص تهیه کنسول های نسل جدید تصمیم با شما هست فعلا به صورت کامل و رسمی هک نشدن و بازی ها گرون هستن مگر خرید اشتراکی یا اجاره ای

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
یعنی الان جیتگ قطعاتش رو از ایکس باکس در بیارم به صورت کپی خور کارمی‌کند یا معمولی میشه با اصلا بازهم روشن نمیشه؟
----- ارسال های ادغام شده -----
(2018-06-28, 02:13)Admin نقل قول به نقل از ->کنسول جیتگ رو نباید مستقیم از طریق فایل رسمی یا شبکه لایو آپدیت کنید چون باعث از بین رفتن جیتگ میشه.
اگه از ناند بکاپ دارید به صورت سخت افزاری بنویسید و بررسی کنید. (قبل از هر تغییری از ناند کنونی کنسول هم بکاپ تهیه کنید)
در خصوص تهیه کنسول های نسل جدید تصمیم با شما هست فعلا به صورت کامل و رسمی هک نشدن و بازی ها گرون هستن مگر خرید اشتراکی یا اجاره ای

ماند بکاپ دارم ولی فکر نکنم به کاری بیاد . اگه بشه جیتگش رو بداشت و به صورت یه ایکس باکس معمولی یا کپی خور استفاده کرد هم برام فرقی نمیکنه . میشه بازی ها رو با برنامه بعضی از برنامه ها روی ایکس باکس نصب کرد.
پاسخ
این مورد بستگی به نوع درایو داره که بشه به روش عادی کاستوم فرمور روش ریخت یا خیر.
بله قطعا جدا شه اصولا باید بالا بیاد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2018-07-20, 17:28)Admin نقل قول به نقل از ->این مورد بستگی به نوع درایو داره که بشه به روش عادی کاستوم فرمور روش ریخت یا خیر.
بله قطعا جدا شه اصولا باید بالا بیاد.

قطعاتشو در اووردن ولی فرقی نکرده فقط موقع روشن بودنش بوق نمی‌زنه.ولی هنوز هم هیچی نشون نمیده .
پاسخ
(2018-07-20, 21:06)all نقل قول به نقل از ->قطعاتشو در اووردن ولی فرقی نکرده فقط موقع روشن بودنش بوق نمی‌زنه.ولی هنوز هم هیچی نشون نمیده .

در صورت امکان یکبار فایل ناند رسمی توسط نرم افزار ایجاد کرده و روی کنسول بریزید احتمالا درست شه

پاسخ
(2018-07-21, 14:20)Admin نقل قول به نقل از ->در صورت امکان یکبار فایل ناند رسمی توسط نرم افزار ایجاد کرده و روی کنسول بریزید احتمالا درست شه

لطفاً اگه میشه لینک اموزش این کارو بزارید نمیدونم باید کدوم کارو انجام بدم و با چه برنامه ای ناند رسمی رو بسازم و بریزم.
پاسخ
(2018-07-21, 14:43)all نقل قول به نقل از ->لطفاً اگه میشه لینک اموزش این کارو بزارید نمیدونم باید کدوم کارو انجام بدم و با چه برنامه ای ناند رسمی رو بسازم و بریزم.

میتونید از آموزش جیتگ کردن کرونا استفاده کنید و نرم افزار مربوطه را دانلود کنید البته تفاوت خاصی نداره و معمولا در همه میتونید نسخه (Retail) هم بسازید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

اگه به فردی که جیتگ کرده دسترسی دارید بهتره بکاپ فایل ها را در صورت موجود بودن درخواست کنید.

تاپیک خارجی زیر هم در صورت عدم موفقیت بررسی کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • all
پاسخ