هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود بازی های original xbox
سایتی برای دانلود بازی های original xbox هست؟

سایت downloadgamexbox.com چند تا بازی داره که جیتگ شده هست ولی لینکش برای مگا هست و نمیشه بیشتر از یک حجم مشخصی دانلود کرد.

البته بازی هاش جیتگ شده باشه چون درایو کنسولم خرابه.

اگه روی سرور خود سایتش باشه که چه بهتر وگرنه گوگل درایو باشه.

ویرایش=با مگا دانلودر و روشن خاموش کردن هیتلر شکن تونستم دانلود کنم فقط نمیدونم چرا سرعت دانلود شدیدا افت کرد. از ۴ الی ۵ مگ رفت روی ۱۵۰ کیلوبایت بعد رفت بالاتر حدود ۵۰۰ کیلوبایت. نمیدونم مشکل از isp هست یا mega.

ویرایش=نصب بازی ایکس باکس فقط یه ایراد داره و اونم اینه که ایکس باکس کندتر بوت میشه.

البته با خوندن این لینک مشخصه که اونایی هم که اجرا میشن بدون مشکل نیستن:

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

جالب اینکه بازیهایی مثل mafia و timesplitters تو لیست نیستن!

ویرایش=ظاهرا بازی هایی که توی لیست نیستن هم امکان اجرا شدن دارن. مثلا nfs underground که شماره اولش تو لیست نبود رو تونستم اجرا کنم. البته cutscene ها کند اجرا میشن.
پاسخ
اقا اینترنتت چیه من تا حال اینترنت بالاتر از یک مگ ندیدم شما به 3 و 4 مگ هم راضی نیستی میشه نوع اینترنتی که داریی به ما هم بگی
پاسخ
ظاهرا مساله backward compatibility بیشتر ژست هست! تا الان تجربم رو میگم:

ولفنشتاین در محیط بسته در حضور یک الی دو سرباز خوبه ولی در محیط باز یا در حضور بیش از سه سرباز فریم ریت رو با انگشتای دستت میتونی بشماری!

nfs underground شماره یک و دو خوب اجرا میشن ولی cutscene ها رو عملا نمیشه دید.

black هم گیم پلیش خوبه هم گرافیکش هم فریم ریتش کلا تنها بازی واقعا ساپورت شده همینه.

هیلو ۲ دائما مشکل ghost image داره که باید برگردی داشبورد و دوباره اجراش کنی. افت فریم ریت هم در بعضی مواقع حس میشه.

بازی فوق العاده mercenaries که روی ps2 عاشقش بودم با توجه به اینکه برای xbox هم عرضه شده بود تو لیست هست. جالبه xbox one هم ساپورتش میکنه. اما فوق العاده رو مخ هست. بازی دائما فریز میشه و برای من که بیخیالش نمیشم آزار دهنده هست.

کلا یه نگاه به لینکی که بالا گذاشتم بندازید! تقریبا تمام بازی های کلاسیک خاطره انگیز و دوست داشتنی technical issue دارن! چند موردی که خودم گفتم رو ببینید:

halo 2=Performance problems while playing on the Backwash map. You may occasionally observe "ghost" images displayed on the screen. To workaround this, return to the Dashboard and restart the game.

mercenaries=The thumbnail map does not render. There are random system hangs preventing progress that occur during the China campaign.

با رجوع به لینک ویکیپدیا میبینید که حداقل ۳۰ درصد عناوین technical issue دارن و با توجه به اینکه فن های مایکروسافت کم نیستن ویرایش به سختی تایید میشه.

مثلا ولفنشتاین رو با یه سرچ ساده میتونید بفهمید که عملا ساپورت شده نیست و ملت از فریم ریتش شاکی بودن ولی تو لیست هیچ اشاره ای بهش نشده و مثل خیلی بازی های دیگه که نوشتن game runs slowly در این مورد و خیلی های دیگه ننوشتن.

از نظر من حداقل ۷۰ درصد عناوین مشکل خاص در اجرا دارن و ۱۵ درصد هم مشکلات خیلی خاص که ادامه دادن بازی رو غیر ممکن میکنه. اینکه میگن سونی از توانایی xone در اجرای بازی های نسل قبل حیرت زده شده شوخی نیست و واقعا یک سخت افزار مدرن در اجرای بازی های نسل قبل قطعا دچار مشکل میشه ولی به نظر من سونی بجای اینکه شعار بده کلا بیخیال ماجرا شده و ملت رو الاف نکرده.

کنسول خود من فت هست با مادربرد فالکن اما یادم هست که ملت چقدر سر overheat شدن و سه چراغ پولشون به باد رفت. سونی هم نماینده رسمی نداشت و نداره اما اونایی که در ۳-۲ سال اول ps3 خریدن به مشکلی برخورد نکردن اما ۳۶۰ تا قبل از مادربرد فالکن مثل هندونه امکان سالم بودنش شانسی بود!

کلا مایکروسافت خوب شعار میده!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان