هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
 احتمال بن شدن اکانت هکی xbox one حتی در صورت افلاین بودن و بقیه شرایطش
Photo 
سلام
 من یه گیمر pc ام که حدود چند سال منتظر کپی خور شدن واقعی xbox one ام ولی دیگه حتی منم ناامید شدم میخوام یکی از سه تا xbox one ها رو بگیرم میخوام بدونم به نظر شما و با توجه به شرایط من اورجینال بهتره یا اکانت هکی افلاین؟
من زیاد اهل بازی انلاین نیستم و تو حالت افلاین و تک نفره فان بیشتری دارم 259 و به دی ال سی ها اهمیت زیادی میدم...و میخواستم بدونم در صورت هکی بودن اکانت ها احتمال بن شدن گیم ها یا کنسول با توجه به گیم های جدید یا احتمال عدم ساپورت کردنشون چقدره؟ کسی سابقه داشته تو این زمینه؟ یا مثلا میشد به صورت افلاین اپدیت ها و دی ال سی ها (حداقل با ادیت اطلاعات!) رو مثل xbox jtag رو وان ریخت ؟
پاسخ
سلام
اکانت هکی یا اکانتی که با ارز مورد دار بازی هاش تهیه شده اصلا توصیه نمیشه و میتونه کنسولتون رو بن کنه.
اکانت های آفلاین قانونی باید بازی هایی که روی کنسولتون میریزن رو بدون اینکه به اینترنت متصل شید بازی کنید و اذیت های خودش رو داره، ولی ارزونتره.

اکانت های ظرفیت هوم وغیرهوم و اجاره ای هم مناسب هستن و میتونید آنلاین هم استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Edward Nigma
پاسخ
(2018-08-14, 11:51)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اکانت هکی یا اکانتی که با ارز مورد دار بازی هاش تهیه شده اصلا توصیه نمیشه و میتونه کنسولتون رو بن کنه.
اکانت های آفلاین قانونی باید بازی هایی که روی کنسولتون میریزن رو بدون اینکه به اینترنت متصل شید بازی کنید و اذیت های خودش رو داره، ولی ارزونتره.

اکانت های ظرفیت هوم وغیرهوم و اجاره ای هم مناسب هستن و میتونید آنلاین هم استفاده کنید.

سلام 
اگه فایل های Cpkیا همونFtex برای import کردن کیت و لوگو باشگاه ها که در منو Edit  pes18 وجود داره انجام بدیم  کنسول بن میشه؟
پاسخ