هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل شدن بازی های هک شده و افلاین
سلام 
یکی سر منو کلاه گذاشت و مبلغ زیادی ازم گرفت و بازی نصب کرد و نگفت نباید اینترنت وصل شی
من وصل شدم و بازی ها اجرا نمیشه دیگه
می گه دوباره همون ۲۳۰ می گیرم بازی ها رو نصب کنم
جدای اینکه دیگه پولی نمونده
پرس جو کردم گفتن باید خیلی کمتر بگیره چون دیتا هنوز سرجاشع....

حالا اصلا راهی هست خودم بتونم بازی های قفل شده رو به مشکلشو حل کنم تا اجرا بشه؟ دستگاه من xbox one s هست
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • 09384389715
پاسخ
سلام
ارتباط خاصی به دیتا نداره و مهم لایسنس هست که منتقل کنن.
شما خودتون باید قبل از خرید نوع لایسنس و نحوه استفاده رو سوال میکردید.
خودتون نمیتونید فعال کنید!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
اینو من الان دقیقا متوجه نشدم...فروشنده به طور مستقیم بهت گفت به اینترنت وصل بشی میپره ولی تو بازم به اینترنت وصل شدی؟... بعید بدونم خودت بتونی درست کنی...
به احتمال زیاد این ماکروسافت این هکر ها و هکر های نسل قبل 360 رو تو تیم امینتش استخدام کرده اونا هم دارن پنچ سال الکی امید میدن که دارن روش کار میکنن اگه اینطوری نبود کپی خور شدن اش یکی دو سال بیشتر طول نمیکشید :
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
هکر های گیمر فروش!
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Jjjjjjjj
پاسخ
سلام من 15تا بازی هک شده آفلاین روی ایکس باکس ریختم .همه بازی ها رو میاره غیر از یکی از بازیها پیغام میده که باید آنلاین شید ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
سلام ممکنه بازی فقط آنلاین باشه یا روی اکانتی که بازی ها رو براتون فعال کردن لایسنس نداشته.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ