هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 بازگردانی منوی اصلی کنسول
با سلام میخواستم بدونم در کنسول جیتگشده ایکس باکس ۳۶۰ چطوری به دشبورد قدیمی میشه دست رسی پیدا کرد (منو اولیه ایکس باکس) 
با تشکر  144
پاسخ
سلام
اگه منظورتون دانگرید و نصب داشبورد قدیمی هست، متاسفانه امکان پذیر نیست

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2018-03-29, 02:37)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه منظورتون دانگرید و نصب داشبورد قدیمی هست، متاسفانه امکان پذیر نیست

سلام نه منظورم اینکه منو قدیمی رو ببینم آخه خوده تعمیرکارش جلوی خورم میرفت تو داشبورد قدیمیش کلا هم غرض تنظیم ساعت وتاریخ دستگاه است چون اینجا ( تو داشورد جدید نمیشه، فقط فرمتش عوض میشه )
با تشکر
پاسخ
(2018-03-30, 21:10)Ehsan25th نقل قول به نقل از ->سلام نه منظورم اینکه منو قدیمی رو ببینم آخه خوده تعمیرکارش جلوی خورم میرفت تو داشبورد قدیمیش کلا هم غرض تنظیم ساعت وتاریخ دستگاه است چون اینجا ( تو داشورد جدید نمیشه، فقط فرمتش عوض میشه )
با تشکر

سلام
برای این مورد احتمالا تنظیم کردن اتوماتیک بره روی فری استایل و...
معمولا دکمه ای داره که زمان روشن کردن کنسول اگه اون دکمه رو روی دسته فشار داده و نگهدارید، با داش رسمی بالا میاد. (دکمه B رو امتحان کنید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ehsan25th
پاسخ
(2018-04-04, 23:10)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
برای این مورد احتمالا تنظیم کردن اتوماتیک بره روی فری استایل و...
معمولا دکمه ای داره که زمان روشن کردن کنسول اگه اون دکمه رو روی دسته فشار داده و نگهدارید، با داش رسمی بالا میاد. (دکمه B رو امتحان کنید)

ممنون از راهنمایی تون دونه دونه امتحان کردم روی کنسول من دکمهRB داش رسمی رو میاره گفتم بگم شاید بدرد کسی  بخوره، 
درضمن یه نکته رو هم متوجه شدم که با زدن Bیا Y یا حتی A زمان بوه دستگاه پایین میاد (آخه از زمان جیتگ تایمش بالا رفته بود) میخواستم ببنم ضرری اول بوت دکمه ها رو نگه داریم؟ 
بازمم ممنون??
پاسخ
(2018-04-05, 03:33)Ehsan25th نقل قول به نقل از ->ممنون از راهنمایی تون دونه دونه امتحان کردم روی کنسول من دکمهRB داش رسمی رو میاره گفتم بگم شاید بدرد کسی  بخوره، 
درضمن یه نکته رو هم متوجه شدم که با زدن Bیا Y یا حتی A زمان بوه دستگاه پایین میاد (آخه از زمان جیتگ تایمش بالا رفته بود) میخواستم ببنم ضرری اول بوت دکمه ها رو نگه داریم؟ 
بازمم ممنون??

خواهش میکنم
بعد از گلیچ (RGH)، عادی هست زمان بوت کمی بالا بره

پاسخ