هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک.بازیابی ناند اصلی
سلام.
دوستان من سه سال پیش یه کنسول 360 کپی خور نرم افزاری lt3 خریدم. و پارسال دادم برام جیتگ کردن. حالا میخوام دوباره برگردونم به حالت اول تا بتونم آنلاین بشم.
الان باید چیکار کنم؟ناند اصلی رو هم ندارم اگه تغییر داده باشن.
پاسخ
(2016-08-07, 08:46)amirhossein5 نقل قول به نقل از ->سلام.
دوستان من سه سال پیش یه کنسول 360 کپی خور نرم افزاری lt3 خریدم. و پارسال دادم برام جیتگ کردن. حالا میخوام دوباره برگردونم به حالت اول تا بتونم آنلاین بشم.
الان باید چیکار کنم؟ناند اصلی رو هم ندارم اگه تغییر داده باشن.

سلام
ناندی که روی کنسول هست (میتونید ناند رو با نرم افزار بخونید) معمولا خودش میتونه جهت ساخت ناند رسمی برای آن کنسول مورد استفاده قرار بگیره
کنسول فت نباید هیچ مشکلی باشه ولی در اسلیم تست نکردم با جدیدترین نسخه باید تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام.
کنسول من اسلیم 250 گیگه.با توجه به آموزش ها هم بردش کرونا هست.
میشه بهم بگین الان دقیقا باید چیکار کنم تا برگردونم به حالت اول؟
پاسخ
تقریبا مراحل شبیه به این
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
هست ولی ایمیج Retail رو باید انتخاب کنید تا ناند رسمی ایجاد شود. (قسمت build type)
توجه داشته باشید که تمامی مسئولیت انجام این کار بر عهده خودتان می باشد!

همچنین اگه درایوتون هم با برد مناسب و اطلاعات صحیح نباشه هم ممکنه به سرعت بن شید و نیز ممکنه بازی ها رو روی ناند رسمی اجرا نکنه!

پس دقت کنید و آموزش رو به خوبی بررسی کنید و فکراتون رو بکنید و بعد یا خودتون یا به یک تعمیرکار بدید انجام بده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2016-08-08, 01:17)Admin نقل قول به نقل از ->تقریبا مراحل شبیه به این
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
هست ولی ایمیج Retail رو باید انتخاب کنید تا ناند رسمی ایجاد شود. (قسمت build type)
توجه داشته باشید که تمامی مسئولیت انجام این کار بر عهده خودتان می باشد!

همچنین اگه درایوتون هم با برد مناسب و اطلاعات صحیح نباشه هم ممکنه به سرعت بن شید و نیز ممکنه بازی ها رو روی ناند رسمی اجرا نکنه!

پس دقت کنید و آموزش رو به خوبی بررسی کنید و فکراتون رو بکنید و بعد یا خودتون یا به یک تعمیرکار بدید انجام بده.
ممنون از راهنماییت.
بعد از این کار باید اون بردی که توی 360 گذاشتن را بردارم دیگه درسته؟
بعد برای اسلیم اون تیک هایی که تو پست دوم این اموزش هست رو باید بردارم یا چون retail زدم لازم نیست؟
پاسخ
یکی مسیر فایل ها باید مشخص بشه. یکی نوع ایمیج که Retail انتخاب کنید. بعد CPU key نیز وارد شود و نسخه داشبورد هم طبق نسخه کنونی انتخاب کنید.
باقی موارد هم اصولا تاثیر نداره در این حالت و احتمالا با انتخاب نوع ایمیج غیرفعال شوند.

پاسخ
(2016-08-08, 18:00)Admin نقل قول به نقل از ->یکی مسیر فایل ها باید مشخص بشه. یکی نوع ایمیج که Retail انتخاب کنید. بعد CPU key نیز وارد شود و نسخه داشبورد هم طبق نسخه کنونی انتخاب کنید.
باقی موارد هم اصولا تاثیر نداره در این حالت و احتمالا با انتخاب نوع ایمیج غیرفعال شوند.

خیلی ممنون از راهنماییت.
فقط اینکه بعد برد کولرانر رو باید در بیارم دیگه درسته؟
واقعا هیچ سایتی راهنماییش مانند شما کامل نیست.
موفق باشید
پاسخ
خواهش میکنم
بله پست قبل فراموش کردم، بعد از نوشته شدن صحیح فایل Retail کنسول رو خاموش و برق کنسول رو کاملا قطع کنید
و می تونید برای تست کل سیم ها رو از سمت چیپ گلیچ جدا کنید و با دقت لنت بزنید که اتصال به هیچ عنوان رخ نده!
(البته فقط ولتاژ که معمولا کابل قرمز و ضخیم هست و گرند یعنی سیم بدنه/شاسی که معمولا سیاه هست رو هم قطع کنید نباید تداخلی باشه جهت تست.)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amirhossein5
پاسخ
(2016-08-08, 20:41)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
بله پست قبل فراموش کردم، بعد از نوشته شدن صحیح فایل Retail کنسول رو خاموش و برق کنسول رو کاملا قطع کنید
و می تونید برای تست کل سیم ها رو از سمت چیپ گلیچ جدا کنید و با دقت لنت بزنید که اتصال به هیچ عنوان رخ نده!
(البته فقط ولتاژ که معمولا کابل قرمز و ضخیم هست و گرند یعنی سیم بدنه/شاسی که معمولا سیاه هست رو هم قطع کنید نباید تداخلی باشه جهت تست.)

ممنون.
بعد هر وقت دوباره خواستم که جیتگ کنم برد رو باید وصل کنم و ناندی که اول از دستگاه گرفتم رو بزنم روش!!!!؟(البته میدونم که باید به صورت سخت افزاری و با این کیت هایی که هست اون موقع ناند رو بریزم.درسته؟)
چون فعلا یه تابستون رو میخوام انلاین بزنم بعد دوباره برش میگردونم.
پاسخ
بله باید فری بوت برای داشبود جاری کنسول ساخته و به صورت سخت افزاری بنویسید روش.
البته اگه در این مدت آپدیت نصب کنید ممکنه برخی مشکلات پیش بیاد و یا جیتگ نشه شاید هم هیچ مشکلی نباشه ولی تست نکردم و پاسخ قطعی نیست!

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amirhossein5
پاسخ