هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال بازی به کنسول xbox360 جیتگ
سلام
بازی sonic all star racing رودانلودکرم وبعدازتبدیل با iso2godبه دستگاه jtagانتقال دادم ،درقسمت بازی هاآواتاربازی روهم دارم ولی موقع اجرا ازم میخواد ازسایت xbox آپ دیت بشه
لطفآ راهنمایی کنید
ممنون
پاسخ
(2020-08-18, 17:52)mehdi b نقل قول به نقل از ->سلام
بازی sonic all star racing رودانلودکرم وبعدازتبدیل با iso2godبه دستگاه jtagانتقال دادم ،درقسمت بازی هاآواتاربازی روهم دارم ولی موقع اجرا ازم میخواد ازسایت xbox آپ دیت بشه
لطفآ راهنمایی کنید
ممنون

سلام
در صورت نیاز با دقت از تاپیک زیر استفاده کنید: (اول کامل بخونید اگه توان انجامش رو دارید شروع کنید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2020-08-19, 12:06)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
در صورت نیاز با دقت از تاپیک زیر استفاده کنید: (اول کامل بخونید اگه توان انجامش رو دارید شروع کنید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
سلام
اول تشکرمیکنم ازمطالب مفیدتون
کنسول روبااستفاده ازمطالب شما آپدیت کردم
فقط دوتامشکل جدید دارم
اول اینکه دکمه منو وسط دسته کار نمیکنه(واسه خاموش کردن یا به منواصلی رفتن)
دوم اینکه تومنو اصلی خیلی کندعمل میکنه وبعضی وقتها کلآ هنگ میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
سلام
ممنونم
مشکل کار نکردن دکمه فکر نمیکنم مربوط به کنسول باشه شاید بعد از خاموش و روشن کردن درست شه.
مورد کندی هم اکه هارد رسمی کنسول نباشه و بازی و فایل زیادی روش باشه ممکنه سنگین شه.
و یا اگه نرم افزارهای غیر رسمی نصب شده باشه میتونه از اون هم باشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2020-08-21, 17:29)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
ممنونم
مشکل کار نکردن دکمه فکر نمیکنم مربوط به کنسول باشه شاید بعد از خاموش و روشن کردن درست شه.
مورد کندی هم اکه هارد رسمی کنسول نباشه و بازی و فایل زیادی روش باشه ممکنه سنگین شه.
سلام
بااستفاده simple 360 nand flasher وxebuild دستگاه رو که اسلیم با بردکرونا وrgh2 هست روبه نسخه 17559 آپدیت کردم وانجام شد
ولی الان وقتی دکمه وسط رومیزنم به حدی کندمیشه وهنگ میکنه که نمیتونم وارد صفحه homeبشم
نگاه کردم داشبورد آپدیت شده وبازی هاروهم اجرامیکنه
ولی اگربخوای ازبازی خارج بشی یاکنسول روخاموش کنی اونوقت دکمه وسط جوابگونیست
چطورمیتونم دستگاه روبه نسخه قبلی خودش برگردونم؟
ممنون
پاسخ
سلام لطف کنید آموزش اتصال هارد360 به pc رو بزارین ممنون
پاسخ
(2020-08-21, 17:29)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
ممنونم
درزمان استخراج ناند دستگاه دریکی ازخطوط آمده bad block found at 0*1f2

block 0*1f2 seems bad
ممکنه مشکلساز بوده باشه؟
پاسخ
(2020-08-22, 10:38)mehdi b نقل قول به نقل از ->چطورمیتونم دستگاه روبه نسخه قبلی خودش برگردونم؟

در کنسول های جیتگ شده معمولا امکان دانگرید وجود داره، با مسئولیت خودتون میتونید امتحان کنید.
مثل آموزش آپدیت پیش برید ولی فایل ورژن قبلی مورد نظرتون رو ایجاد و روی کنسول بریزید.
(مهم: فراموش نکنید که فایل های آپدیت نسخه جدید رو قبلا از روی هارد حذف کنید، چون اگه بعدا موقع اتصال هارد در داشبورد قدیمی تر اقدام به نصب اون کنید جیتگ رو از بین میبره!)

پاسخ
(2020-08-22, 11:45)erfanf7512 نقل قول به نقل از ->سلام لطف کنید آموزش اتصال هارد360 به pc رو بزارین ممنون

سلام

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان