هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال بازی به کنسول xbox360 جیتگ
سلام خدمت مدیر گرامی سوال دارم من ایکس باکس جی تگ شده دارم روشم یه هارد320هستش میخوام بدونم فایل بازی که دانلود میکنمو باید به چه فایلی استخراج کنم(مثلا ISO)؟بعد استخراج چطوری تو ایکس باکس بریزم و بازی کنم؟میتونم از طریق کابل ساتا از کامپیوتر بازی هارو انتقال بدم روی هارد ایکس باکس
پاسخ
سلام.............. فایل دانلودی رو با برنامهISO2GOD به بازی میتونین تبدیل کنین
بعد از طریق هارد یا فلش با استفاده از برنامهXEX MENU به هارد کنسول انتقال بدیین..نه با کابل شبکه میشه انتقال داد ولی ساتا نه

البته امیید خان کلا توضیح داده میتونی تو همین فروم سرچ کنی
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin، modern
پاسخ
(2017-10-07, 10:19)javcity نقل قول به نقل از ->سلام.............. فایل دانلودی رو با برنامهISO2GOD به بازی میتونین تبدیل کنین
بعد از طریق هارد یا فلش با استفاده از برنامهXEX MENU به هارد کنسول انتقال بدیین..نه با کابل شبکه میشه انتقال داد ولی ساتا نه

البته امیید خان کلا توضیح داده میتونی تو همین فروم سرچ کنی

داداش اول اینکه هاردی که رو دستگاهم بود توسط مغازه دار عوض شده و هاردم یه هارد لبتابی وسترن هست دوم اینکه جایی که دادم جی تگ کنه قرار بود بازی هم براش بریزه ولی دید اینجوره گفت باید هارد مخصوص ایکس باکس بخری چون شماره سریالش برا انتقال بازی جور در نمیاد نمیشه ریخت!!!!!!.بردم نمایندگی یه هارد اصل بخرم گفت هارد نمیخواد شما برو یه کابل ساتا بگیر از طریق اون و نرم افزار بوفالو بازی هاتو مستقیم انتقال بده.حالا موندم چیکار کنم مغازه دار پول 30تا بازی رو گرفته .هاردمو دربیارم بهش بدم با کابل ساتا از چه طریقی میتونه برام بازی بریزه؟مثل پی اس پی تو یه پوشه خاص تو ایکس باکس کپی میکنه و بازی میشه کرد یانه؟اگه هارد اصلی بخرم چطوری میریزه ؟از طریق کامپیوتر ؟یا هارد به هارد؟چطوری؟در ضمن اسو 2گادم دارم بیشتر نسخه هاشو همشون ارور دسترسی محدود میدن .فلشم با ایکس باکس فرمت کرد بازم نمیشه.با 10تا فلش تست کردم نشد؟؟؟؟؟؟ممنون منتظر جواب میمونم
پاسخ
دستگاه جیتگ هر هاردی رو که فرمت FAT32شده باشه رو قبول میکنه......... اصلی نمیخواد یه هارد لپ تابی روش بنداز با دستگات فرمت کن شماره سریال رو وارد کن.......................... حالا دستگاه هارد رو شناخت خب یه بپروفایل رو اون هارد بساز که{نگو نمیدونی پروفایل نمیدونی بسازی} کلا اماده بشه............ هارد رو با ساتا بهPC وصل کن......... با اون برنامه بوفالو بازیهات رو انتقال بده

البته برای شما هارد به هارد راحتتره تو مسیر HDD CONTENT 000000000000 بازی ها رو کپی کن
game over( javcity )
  • Admin
پاسخ
(2017-10-07, 08:51)visler نقل قول به نقل از ->سلام خدمت مدیر گرامی سوال دارم من ایکس باکس جی تگ شده دارم روشم یه هارد320هستش میخوام بدونم فایل بازی که دانلود میکنمو باید به چه فایلی استخراج کنم(مثلا ISO)؟بعد استخراج چطوری تو ایکس باکس بریزم و بازی کنم؟میتونم از طریق کابل ساتا از کامپیوتر بازی هارو انتقال بدم روی هارد ایکس باکس

سلام
بله روی کنسول جیتگ میتونید از هاردهای غیر رسمی کنسول هم استفاده کنید و مشکلی وجود ندارد و هزینه اضافی برای هارد اصلی نکنید.
فقط در صورت امکان یک هارد اکسترنال تهیه کنید جهت انتقال آسان دیتای بازی ها، با فلش مموری هم میتونید اگر به میزان حجم بازی فضا داشته باشه.

برای اطلاعات بیشتر تایپک های زیر را نیز مطالعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

مورد مشکل شماره سریال هم تجربه نکرده ام ولی فروشنده مذکور میتونه به روش دیگری بازی روی کنسول شما کپی/منتقل کنه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام خدمت مدیر گرامی سوال دارم من ایکس باکس جی تگ شده دارم روشم یه هارد320هستش میخوام بدونم فایل بازی که دانلود میکنمو باید به چه فایلی استخراج کنم(مثلا ISO)؟بعد استخراج چطوری تو ایکس باکس بریزم و بازی کنم؟میتونم از طریق کابل ساتا از کامپیوتر بازی هارو انتقال بدم روی هارد ایکس باکس
پاسخ
سلام میشه از هارد ۳۶۰ بازی روی فلش ریخت وبه یه ۳۶۰ دیگه انتقال داد؟
پاسخ
(2019-06-20, 13:56)Hossein ak نقل قول به نقل از ->سلام خدمت مدیر گرامی سوال دارم من ایکس باکس جی تگ شده دارم روشم یه هارد320هستش میخوام بدونم فایل بازی که دانلود میکنمو باید به چه فایلی استخراج کنم(مثلا ISO)؟بعد استخراج چطوری تو ایکس باکس بریزم و بازی کنم؟میتونم از طریق کابل ساتا از کامپیوتر بازی هارو انتقال بدم روی هارد ایکس باکس

سلام
برای تبدیل بازی ها آموزش مقابل رو بررسی کنید: آموزش نرم افزار 360mpGui

و برای انتقال، فلش مموری یا هارد اکسترنال نیز میتونید استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2019-06-21, 14:38)erfanf7512 نقل قول به نقل از ->سلام میشه از هارد ۳۶۰ بازی روی فلش ریخت وبه یه ۳۶۰ دیگه انتقال داد؟

سلام
بله میتونید کپی کنید، ولی اینکه روی کنسول دیگه عمل کنه رو باید تست کنید احتمالا در کنسول های کپی خور عادی یا برخی بازی ها عمل نکنه.

• erfanf7512
پاسخ
سلام خدمت دوستان و ادمین امکان داره سی دی بازی رو اکسترکت کرد و فایل آپدیتشو حذف کرد بعد با فلش به ۳۶۰ انتقال داد تا خطای آپدیت نگیره ممنون میشم کمکم کنید البته یه بار این کار رو انجام دادم برای بازی فیفا۱۷ ولی مال خیلی وقت پیشه و سیستم خونم هم خراب شد برای همین نمیدونم با چه نرم افزاری این کار رو انجام دادم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان