هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 راهنمایی برای دیتا پک Pes 2017 ؟؟؟؟
Question 
با سلام .

من xbox 360 دارم ، بازی pes 2017 که دارم ورژن 1 هست . دیدم براش دیتا پک 2 و 3 اومده که تغییراتی داشته :

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

اما متاسفانه هیچ مطلبی برای اینکه چجوری این دیتا پک رو اضافه کنم تا بازی آپدیت بشه هیچ جایی برای xbox 360 گفته نشده !!!

لطفا راهنمایی کنید . ممنون
پاسخ
دیتا ها رو باید تو پوشه ی 0000002 کنار پوشه 007000 در پوشه اصلی بازی بذارین............... برای شناختنش هم باید آخرین تایتل آپدیت رو دانلود کنین و در پوشه FBHVDK000B000
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • tir2
پاسخ
(2017-04-15, 09:37)javcity نقل قول به نقل از ->دیتا ها رو باید تو پوشه ی 0000002 کنار پوشه 007000 در پوشه اصلی بازی بذارین............... برای شناختنش هم باید آخرین تایتل آپدیت رو دانلود کنین و در پوشه  FBHVDK000B000

ممنون از پاسخ .

اما داداش من اصلا حرفه ای نیستم و با این اصطلاحات و کارا آشنایی ندارم .

اگر امکان داره برام واضح تر بگو
----- ارسال های ادغام شده -----
اینم فایل هایی که دانلود کردم :

[عکس: s9ao_untitled2.png]

[عکس: 3ps_untitled.png]
پاسخ
همه اینها رو از پوشه شون خارج کن و در کنار هم بذار بعد اینها رو تو یه پوشه 00000002بذار بعد انتقال بده به این مسیر تو ایکس باکسhdd1 content\ooooooooooooo\4A0D1
game over( javcity )
پاسخ
(2017-04-15, 22:04)javcity نقل قول به نقل از ->همه اینها رو از پوشه شون خارج کن و در کنار هم بذار  بعد اینها رو تو یه پوشه 00000002بذار  بعد انتقال بده به این مسیر تو ایکس باکسhdd1 content\ooooooooooooo\4A0D1

داداش این فولدری که میگید رو چجوری باید به این آدرس انتقال بدم ؟؟؟

من سوالم اینه .

ایکس باکش که فایل منیجر نداره که من به این آدرس دسترسی داشته باشم
پاسخ
xex menu نداری .....دانلود کن با ستفاده از هورایزون بریز تو یه فلش کانفیگ شده

کسانی که جیک هستن حتما بایدxex menu وfree style رو داشته باشن
game over( javcity )
پاسخ
(2017-04-21, 10:20)javcity نقل قول به نقل از ->xex menu نداری .....دانلود کن با ستفاده از هورایزون بریز تو یه فلش کانفیگ شده

کسانی که جیک هستن حتما بایدxex menu وfree style رو داشته باشن

داداش من الان فهمیدم که اصلا کنسول باید jtag باشه 193

اصلا از من jtag نیست 255

خودم میتونم جیتگ کنم ؟
پاسخ
این پک نیازی به جیتک نداره..................... با استفاده از یک فلش کافیگ شده و برنامه هوریزون میتونیین درقسمت مموری به به دستگاه انتقال بدینش
game over( javcity )
پاسخ
(2017-04-21, 17:05)javcity نقل قول به نقل از ->این پک نیازی به جیتک نداره..................... با استفاده از یک فلش کافیگ شده و برنامه هوریزون میتونیین درقسمت مموری به به دستگاه انتقال بدینش

من باید فلش رو توسط xbox فرمت کنم ، یعنی کانفیگ کنم .

نرم افزار horizon رو دارم رو لپ تاپ . برنامه xex menu رو هم دانلود کردم .

اما خب تا حالا کار نکردم . اگه میشه قشنگ توضیح بدید .

ممنون
پاسخ
با استفاده از برنامه horizon فایل ها رو درون فلش کانفیگ شده تزریق کن بعد تو ایکس باکس کپی کن...........چون دستگاه شما جیتگ نیست نمیتونین زکسس منو رو استفاده کنیسن
game over( javcity )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان