هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 راهنمایی برای دیتا پک Pes 2017 ؟؟؟؟
(2017-04-23, 22:58)javcity نقل قول به نقل از ->با استفاده از برنامه horizon               فایل ها رو درون فلش کانفیگ شده تزریق کن بعد تو ایکس باکس کپی کن...........چون دستگاه شما جیتگ نیست نمیتونین زکسس منو رو استفاده کنیسن

مراحل کارایی که انجام دادم رو مینویسم ، چون بازم نشد :

1- فلش رو به xbox وصل کردم و فرمتش کردم

2- فلش رو به لپ تاپ وصل کردم و با برنامه Horizon ، گزینه Inject new file رو زدم

3- فایل های dt80_100U_x36 و dt80_200E_x36 و dt80_300U_x36 رو وارد کردم

4- فلش رو به xbox زدم ، و یه فایل به نام Pes داخل فلش بود رو روی دستگاه کپی کردم

5- بازی رو اجرا کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد

6- یکبار دیگه مرحله 3 رو اجرا کردم و فایل DpFileList.bin رو هم که مربوط به service pack 1 بود رو اضافه کردم و بازم هیچ اتفاقی نیوفتاد
پاسخ
شما باید تمام دیتاهای قبلی رو نصب کنین................... بعد هم آخریتن تایتل آپدیت pes 17رو که حدود 2 مگ هست هم دانلود کنین ..فایلedit00000.binرو هم با اون پروفایلی که میخوایین مچ کنین یعنی این فایل رو روی پروفایل تون نصب کنین که خود هوریزون این کار رو میکنه
game over( javcity )
پاسخ
(2017-05-05, 09:27)javcity نقل قول به نقل از ->شما باید تمام دیتاهای قبلی رو نصب کنین................... بعد هم آخریتن تایتل آپدیت pes 17رو که حدود 2 مگ هست هم دانلود کنین ..فایلedit00000.binرو هم با اون پروفایلی که میخوایین مچ کنین یعنی این فایل رو روی پروفایل تون نصب کنین که خود هوریزون این کار رو میکنه

ممنون بابت جواب دادن ها . اما اینطوری که شما مینویسید من هربار بیشتر گیج میشم .

اگه میشه یکبار کامل مراحل رو با لینک فایل هایی که نیازه بنویسید .

من تا حالا یکبار هم اینکار رو نکردم .

اگر هم نمیخواین کمک کنید که کلا بیخیال بشم .

ممنون
پاسخ
بلدی تایتل دانلود کنی تو این سایت بگرد دانلود کن.......xbc
----- ارسال های ادغام شده -----
xbox title update center بازی pes 2017
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • tir2
پاسخ
(2017-05-05, 12:02)javcity نقل قول به نقل از ->بلدی تایتل دانلود کنی تو این سایت بگرد دانلود کن.......xbc
xbox title update center   بازی pes 2017

با هر ورژنی از برنامه 360mpGui که تست میکنم ، همه عدد هارو 00000 میزنه .

چیکار کنم ؟

قسمت نیست 164
پاسخ
کدوم اعداد؟
game over( javcity )
پاسخ
(2017-05-05, 17:21)javcity نقل قول به نقل از ->کدوم اعداد؟

برای title id و media id

برای دانلود کردن تایتل باید media id رو داشته باشم . 

توی توضیحات اون تاپیک که دادید نوشته بود
پاسخ
تایتل.........4A3007D1
مدیا..........089116E0
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • tir2
پاسخ
(2017-05-05, 17:51)javcity نقل قول به نقل از ->تایتل.........4A3007D1
مدیا..........089116E0

ممنون .

من الان آخرین تایتل آپدیت مربوط به media id که دادید رو پیدا کردم و دانلود کردم :

TU_15301UH_0000028000000.00000000000OI

ُحالا شما نوشتید که اول آپدیت ها رو باید نصب کنم . منظورتون دیتاپک هایی هست که دانلود کردم ، یا اون
  و دیتا پک ها رو هم داخلش داره ؟
پاسخ
آپدیت رو با هورزون به دستگاه انتقال بده..................... آپدیت و پچ همه رو با هوریزون مثله تایتل بریز تو دستگاه.... فقط فایلEDIT0000رو حتما با پروفایلی که روش بازی میکنی در هوریزون مچ کن بعد تمام شون رو به دستگاه انتقال بده........... یه نکته دیتا پک ها باید تمام شماره های قبلی رو داشته یاشی مثلا اگه فقط دیتای 3 رو داشته باشی و به دستگاه انتقال بدی کار نمیکنه باید شماره های 1و2 رو هم داشته باشی
راستی من خودم پچ لیجند رو دارم کامل میتونی فلش یا هارد برام بفرستی برات بریزم
game over( javcity )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان