هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا نیامدن ایکس باکس اسلیم جی تگ
(2016-08-24, 17:46)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
از سیم کشی و نوع برد گلیچ و نسخه فایل رایت شده و تنظیمات انتخابی هست و معمولا با بررسی و تغییر این موارد میتونید نتیجه بهتری کسب کنید.

خودم میتونم کاری بکنم؟ 259
یا صبر کنم وقتی اصلا دیگه بالا نیومد ببرم برای بررسی و تغییرات؟
پاسخ
معمولا ابزار نیاز هست و وارد بودن به این کار. اگه زیاد اذیت نداره فعلا استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mosbatboys
پاسخ
از سیم کشی و نوع برد گلیچ و نسخه فایل رایت شده و تنظیمات انتخابی هست و معمولا با بررسی و تغییر این موارد میتونید نتیجه بهتری کسب کنید.

یه  نکته!!
قبل از اینکه کنسول روشن شه اگر تلوزیون روی اچ دی ام آی تنظیم شده برای کنسول، روشن باشه و بعد کنسول رو روشن کنیم در اکثر موارد راحت بالا میاد، شاید در 90 درصد موارد.
این مطلب رو توی سایتهای خارجی نوشته بود ولی فکر نمیکردم به مشکلم ارتباطی داشته باشه.
پاسخ
(2016-09-09, 21:02)mosbatboys نقل قول به نقل از ->یه  نکته!!
قبل از اینکه کنسول روشن شه اگر تلوزیون روی اچ دی ام آی تنظیم شده برای کنسول، روشن باشه و بعد کنسول رو روشن کنیم در اکثر موارد راحت بالا میاد، شاید در 90 درصد موارد.
این مطلب رو توی سایتهای خارجی نوشته بود ولی فکر نمیکردم به مشکلم ارتباطی داشته باشه.

تست کنید ولی فکر نمیکنم تفاوتی ایجاد کنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mosbatboys
پاسخ
(2016-09-10, 09:01)Admin نقل قول به نقل از ->تست کنید ولی فکر نمیکنم تفاوتی ایجاد کنه

80-90% رو تست کردم که گفتم. برای خودمم عجیب بود. اچ دی ام آی چه ربطی به بوت شدن کنسول داره آخه؟!
پاسخ
شاید هم روی برخی نمایشگرها چنین تفاوتی ایجاد میشه و یا نوعی نویز یا ارتباطی شاید داره ولی چیپ و سیمکشی و تایمینگ درست باشه نباید مشکلی در بوت شدن باشه.

• mosbatboys
پاسخ

سلام، در باره این مشکل در یک سایت خارجی دیدم که بعضی ها با قطع کردن یک پایه رزیستور r1r1 تونستن این مشکل رو در برد کرونا v6 رفع کنند.
مطابق این لینک:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

به نظر شما درسته؟
برد دستگاه من کروناست و تاریخ ساخت دستگاه هم 2014-08-14 نوشته شده. آیا v6 حساب میشه؟
پاسخ
(2017-01-31, 12:25)mosbatboys نقل قول به نقل از ->سلام، در باره این مشکل در یک سایت خارجی دیدم که بعضی ها با قطع کردن یک پایه رزیستور r1r1 تونستن این مشکل رو در برد کرونا v6 رفع کنند.
مطابق این لینک:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

به نظر شما درسته؟
برد دستگاه من کروناست و تاریخ ساخت دستگاه هم 2014-08-14 نوشته شده. آیا v6 حساب میشه؟

سلام

البته ظاهرا این روش احتمال ایجاد مشکل و خرابی هم داره:

نقل قول نقل قول:My friend did that method on V6 SK hynix MFR Data: August 2013. He has removed r1r1 did a bridge, and also add link to gnd. Console didn't power up. He removed link he solder again r1r1 and now has RROD:0010

نقل قول نقل قول:Bridging R1R1 contacts may damage your console

• mosbatboys
پاسخ
سلام. امیدوارم جای مناسبی سئوالمو مطرح کرده باشم
یه xbox 360 slim جی تگ شده برای یکی از دوستان هست که موقع استفاده از HDMI، کیفیت تصویر خیلی پایین میاد و صدا هم نداره. اما موقع استفاده از AV ، مشکلی نیست. من کنسول رو باز کردم تا ببینم پایه های hdmi مشکلی داره یا نه. فقط اونو نگاه کردم و دیدم مشکلی نداره
الان که بعد از 2 روز می خوام روشنش کنم، دیگه اصلا تصویر نمی ده. ایکس باکس روشن میشه اما چراغ دسته ثابت نمیشه و ایکس باکس بوت نمی شه.
ممکنه سئوالم خیلی مبتدی باشه. لطفا اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنماییم کنه. با تشکر
پاسخ
(2017-06-22, 00:22)ahmadagha نقل قول به نقل از ->سلام. امیدوارم جای مناسبی سئوالمو مطرح کرده باشم
یه xbox 360 slim جی تگ شده برای یکی از دوستان هست که موقع استفاده از HDMI، کیفیت تصویر خیلی پایین میاد و صدا هم نداره. اما موقع استفاده از AV ، مشکلی نیست. من کنسول رو باز کردم تا ببینم پایه های hdmi مشکلی داره یا نه. فقط اونو نگاه کردم و دیدم مشکلی نداره
الان که بعد از 2 روز می خوام روشنش کنم، دیگه اصلا تصویر نمی ده. ایکس باکس روشن میشه اما چراغ دسته ثابت نمیشه و ایکس باکس بوت نمی شه.
ممکنه سئوالم خیلی مبتدی باشه. لطفا اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنماییم کنه. با تشکر

سلام
احتمالا سیم های برد گلیچ جا به جا یا جدا شدن یا جایی بین قاب و... دقت نکردید مونده زیر فشار یا به برد اصلی فشار آوردید و پایه های چیپ اصلی دچار مشکل شده یا اتصال و....
البته ممکنه مربوط به کابل تصویر هم باشه

در مورد کیفیت تصویر HDMI احتمالا از تنظیمات سایز و کیفیت تصویر رو پایین آورده اید. (زمانی که به HDMI متصل است باید از تنظیمات بررسی شود)

پاسخ