هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در یافتن مشکل xbox360
سلام دوستان 1 ماه پیش درایو و لنز عوض کردم (درایو و لنز سرهم فابریک 5-6
ماه کار کرده به قول فروشندش)از مارک بنکیو هر2.3 روز یه بار یه بازی رو
نمیگرفت پلی گیم میزنه بدونه آوردنه عکس بازی و وقتیم اوکی میکنم ارور کلین
دیسک میزنه

تا اینکه الان 1و نیم ماه میگذره فقطو فقط 3-4 تا بازی رو کامل بدونه ذره
ای دیر لود کردن یا مشکل میگیره(دوستان توجه داشته باشین از صدوخرده بازی
فقط 3-4 تا ) سرویسشم کردم مشکلی توی چرخا و کرم چرخش و لنز نیس (البته
لنزو زیاد مطمئن نیستم که چقد کارکرده) منم تعمیرکار حرفه ای نیستم ولی تا
جایی بتونم خودم مشکلو حل میکنم.دیگه تو این موندم دوستان بنظر شما مشکل از
چی میتونه باشه؟

اینم بگم این اواخر هیچی بازی رو نمیگرفت بعد دوباره سرویس کردم کاملاتمیز
کردم چرخو ریلاشو و لنزم همینطور بعد یه بازی کمبت که دی وی دی 97 درصد هست
و یه 2دونه دیگه که اونم 97 درصد هست و یه دونه xgd3 که اونم بعد از کمی
بازی هنگ میکنه
پاسخ
سلام
متاسفانه لنز با کیفیت تو بازار پیدا نمیشه. از یه طرف فکر کنم لنزی که خریدید کیفیت مناسبی نداره و از طرفی هم گرد و خاک گرفته.
بیشترین اهمیت لنز هست که باید به صورت حرفه ای تمام قسمت ها (عدسی بالا و پایین و آینه و ...) تمیز بشه. که البته موقع تمیز کردن اگه کوچکترین خط و خش بندازید دیگه درست بشو نیست ...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • abbas_1m
پاسخ
(2015-06-02, 02:40)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
متاسفانه لنز با کیفیت تو بازار پیدا نمیشه. از یه طرف فکر کنم لنزی که خریدید کیفیت مناسبی نداره و از طرفی هم گرد و خاک گرفته.
بیشترین اهمیت لنز هست که باید به صورت حرفه ای تمام قسمت ها (عدسی بالا و پایین و آینه و ...) تمیز بشه. که البته موقع تمیز کردن اگه کوچکترین خط و خش بندازید دیگه درست بشو نیست ...
بابت توجه و جواب بسیار ممنون.دفعه اول که شروع کرد به نگرفتن بازی ها بازش کردم سرویس کردم لنز رو هم تمیز کردم بعد 3-4 تا بازی که نمیگرفتو گرفت ولی تا 1 هفته بعدش دیگه همونارم نگرفت.یکی از بچه ها میگفت از لنز نیست و از فریمور داریوه .بنظرت حرفش قابل تامل نیس؟ یا کاملا نادرسته؟
پاسخ
فریمور ثابت هست معمولا و اگه آخرین فریمور رو نصب کردید از اون نمیتونه باشه.
میتونید ببرید جایی که به صورت شرطی لنز میندازه و حضوری تست و تحویل میده که اگه مشکل دیگه ای وجود داشته باشه مشخص بشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• abbas_1m
پاسخ
داداش رفتم یه تنظیم لنز زدم روی 4.2 بود آوردم 3.7 بازم همونه فقط بازی ها رو سریع تر میاره.دارم مشکوک میشم به همین فریمورش داداش منظورم از فریمور آپدیت داشبورد نیست فریمور درایو که برای انجامش باید کنسول باز شه و یه کابل هم ساخته شه دادا من همه این کارارو میتونم بکنم فقط مراحلشو نمیدونم.
با وجود این حرفام احتمال نمیدی از فریمورش باشه؟ آخه خیلی مشکوکه بازیهای نوئه نو رو نیگیره باز خشدار ترینارو میگیره البته برعکسم هست
پاسخ
نمیدونید چه فریموری نصب هست روش؟ حدود سه چهار ساله هیچ آپدیت فریموری نیومده. فقط آپدیت داشبرد اومده که برای اونا هم چیزی نیاز نیست.
یا رایت بازی هاتون خوب نیست و یا لنز و یا اگه آخرین فریمور نصب نباشه.

پاسخ
داداش از لنز بود مقاومتش رو به 3.7 k رسوندم کاملا حل شد.
پاسخ
ok
البته شاید زیاد کار نکنه، حداقل به این رسیدی که از خود لنز هست!

پاسخ
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یک ایکس باکس 360 سری E (نیو اسلیم 250) دارم مشکلی نداشت و خیلی عالی تمامی بازی ها رو اجرا میکرد چند روز پیش به محض اجرای بازی تصویر مانیتور سیاه میشد و وسط چراغ دکمه پاور قرمز میشد (Red Dot) که باید دستگاه رو یک بار خاموش و روشن میکردم و خوب میشد این مساله خیلی کم پیش اومد و تکرار نشد اما امروز تا کنسول رو روشن میکنم چراغ پاورش سبز و بعد چند ثانیه قبل از نمایش کامل لوگوی ایکس باکس کاملا قرمز میشه(هم چراغ دور دکمه هم نقطه وسط) و فنش وایمسه بعد از چند بار خاموش روشن کردن که شامل جداکردن تمامی کابل ها و سر هم کردنش میشه به زحمت بالا میاد ولی با اجرای هر بازی دی وی دی های مختلف دو باره کاملا قرمز میشه و همون داستان ...چراغ اداپتورشم در حالت خاموش نارنجی رنگه زمانی که روشنش میکنم سبز و وقتی دکمه پاورش قرمز میشه نارنجی میشه....دوستان و اساتید عزیز اگر در باره مشکلم اطلاعاتی دارید خواهشا کمکم کنید و در تهران اگر تعمییر کار حرفه ای و منصفی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم..
پاسخ
سلام
باید ببرید یه تعمیرکار قابل اطمینان و حرفه ای بررسی کنه.
شاید مشکل از پاورش باشه. و یا ممکنه پیچ های هیت سینک (خنک کننده) چیپ اصلی CPU/VGA رو نبسته باشن و سریع داغ میکنه و...
(چون اکثر کنسول هایی که تهران و برخی جاها کپی خور میکردن اون 4 تا پیچ رو نمیبستن روش!!!)
از این باشه هم ممکنه پایه های چیپ آسیب دیده باشه و به این راحتی درست نشه. چون تا به حال ریبال کننده خوب ندیده ام در ایران.
شاید هم مشکل دیگری باشه در هر حال باید بررسی شه.

• Ariyancomputer
پاسخ