هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 LT3 یا جی تگ?
Photo 
سلام دوستان من میخوام ایکس باکس۳۶۰ بگیرم و مدل مد نظرم ۲۵۰ گیم هست ولی میخوام بدونم کپی خور LT3 بهتره یا جی تگ?
و اینکه از کجا بفهمم که یه کنسول جی تگ هس یا LT3?
باتشکر
پاسخ
سلام
بستگی به خودتون داره..نظر شخصی من j-tag بهتره چراکه به خیلی موارد دسترسی دارید و از قابلیت های مهمش اجرای بازی بدون نیاز به دیسک هست همچنین میتونید از درایو هم برای اجرای بازی ها استفاده کنید.

دستگاه های موجود تو بازار(xbox 360 e) از کیت ltu2 استفاده شده و شما میتونید از طریق دیسک, بازی هارو اجرا کنید.
میتونید از دکمه ی eject برای روشن کردن دستگاه استفاده کنید اگر با صفحه ی آبی(Xell) مواجه شدید دستگاه j-tag هست.

در صورتی که مورد بالا جواب نداد:
یک کیتی داخل دستگاه های j-tag نصب شده که با اتصال کابل برق میتونید از دریچه های مربوط به چرخش هوا رویتش کنید.
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( l_star_l )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
سلام
LT3 که روی کنسول های قدیمیتر قابل تهیه بود و الان نمیتونید اکبندش رو پیدا کنید.
اونایی که تو بازار هست معمولا یا جیتگ هست و یا LTU2 که هر دو خوب هست ولی باید بسته به نیاز خودتون یکی رو انتخاب کنید.

* اگه می خواهید آنلاین هم بازی کنید باید کپی خور LTU2 باشه ولی اگه آنلاین نیاز ندارید جیتگ بخرید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • musashi
پاسخ
سلامی دوباره
ممنون از جواب هاتون قرار شد جی تگ بگیرم ولی یکی از نگرانی های دیگه ای که داشتم این بود که فروشنده کنسول مورد نظرمو بهم نده و سرم کلاه بزاره مثلا به جای کنسول جی تگ شده بهم کنسول LT3 بده که به لطف جواب های دوستان عزیز این نگرانی رفع شد
پاسخ
سلام
در مورد سوال دوم پیغام خصوصی دادم، طبق قوانین به صورت عمومی مجاز نمی باشد

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان