هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 سوال راجب آواتار آیتم
سلام. راجب اضافه کردن آواتار آیتم توی سایت گشتم و چیزی پیدا نکردم. گوگل هم کردم به نتیجه ی درستی نرسیدم غیر از یه مورد که اونم آموزش با برنامه های قدیم های که توی آپدیت های جدید به نظر شدنی نبود.
میخواستم ببینم شما آموزشی براش سراغ دارید؟ البته انگلیسیم هم ضعیف و سر درد نمیارم از مقاله های لاتین.
بازم ممنون از وقتی که میذارید.
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( وحشت )
پاسخ
سلام. تغییرات در پروفایل برای پروفایل هایی که آنلاین استفاده میشن خطر بالای بن شدن داره!
اگه آنلاین استفاده نمیشه و کنسول جیتگ هست، احتمالا با نرم افزارهایی مثل
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
بتونید تغییراتی بدید. البته خودم تست نکردم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • وحشت
پاسخ
(2015-06-21, 14:04)Admin نقل قول به نقل از ->سلام. تغییرات در پروفایل برای پروفایل هایی که آنلاین استفاده میشن خطر بالای بن شدن داره!
اگه آنلاین استفاده نمیشه و کنسول جیتگ هست، احتمالا با نرم افزارهایی مثل
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
بتونید تغییراتی بدید. البته خودم تست نکردم.
نه به قول شما احتمالش هست که کنسول بن شده باشه. پس آموزش درست و درمونی برش ندارید.
البته این آموزش به زبان انگلیسی هست. اما زبان من خوب نیست. اگه از دوستان کسی زحمت ترجمه ش رو بکشه و توی سایت بذاره هم به ما کمک کرده. هم اولین سایت ایرانیه که اینو ترجمه کرده و گذاشته.
مرسی بازم.
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( وحشت )
پاسخ
متاسفانه خودم فعلا محدودیت زمانی دارم و نمیرسم، ایشالا وقت کنم ترجمه میزارم و یا از کاربران زحمتش رو میکشن

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • hamid_p25
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان