هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در رایت FIFA 15
من ی رایتر برنرمکس دارم و باهاش کلی بازی رایت کردم تاحالا.حدود 3 هفته پیش ک فیفا اومد دانلودش کردم و رایتش کردم. 3 4 حلقه رایت کردم و فروختم ولی الان ک فایل رو تو abgx چک میکنم ی قسمتی وریفای نمیشه. یک بار هم گر چه 99% احتمال میدادم کار نکنه ولی رایت کردم ک کار نکرد.چاره چیه؟
من از Oct 2013 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( lavashak )
پاسخ
اون 3 4 حلقه نیز تست شدن و کار نمیکنن.
abgx به چه قیمتی ارور میده؟ در صورت امکان یک اسکریت شات قرار بدید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-11-02, 01:47)Admin نقل قول به نقل از ->اون 3 4 حلقه نیز تست شدن و کار نمیکنن.
abgx به چه قیمتی ارور میده؟ در صورت امکان یک اسکریت شات قرار بدید.
اون 3 4 حلقه همشون کار کردن و فروختمشون یکی هم واسه خودم رایت گردم ک سالمه باهاش بازی میکنم.
این ارور همون موقع هم میداد ولی سر اخر وریفای میشد ولی الان نمیشه.فقطم فیفا این شکلی میشه بقیه بازی ها رو تست کردم سالمن.

[عکس: 13975604409563687035.png]
پاسخ
این پیغام برای این هست که فعلا فایل ورفای برای این نسخه قرار داده نشده. و یکم برای آنلاین رفتن ریسک داره.
و ربطی به سوختن یا کار نکردن دیسک نداره. اگه موردی باشه از جای دیگری هست.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
شما ب اون قسمت پایین دقت کن بعد از 100% شدن باید یک پیام بنویسه ک نوشته نشده. من ارشیو بازی دارم بازی های دیگه رو تست کردم همشون سالمن شاید تاحالا 500 تا برنرمکس رایت کرده باشم ولی این اولین باره ک یک بازی ی مدتی خوب رایت میشه بعد ی مدت خراب میشه. موقع رایتم هیچ اروری نمیده واسه همین مطمینا هر چی ک هست مشکل از همین قسمت abgx هست
پاسخ
خیر دوست عزیز کاملا نرمال هست تست ایمیج شما و برای رایت به هیچ عنوان مشکلی نداره. فقط برای استفاده آنلاین مقداری ریسک داره.
نوشته زرد به این خاطر هست که مثلا برخی بازی ها در سه چهار نسخه با شناسه متفاوت منتشز میشن و تیمی که فایل های پچ رو قرار میده گاها نمیتونه همه رو قرار بده.
ممکنه یه نسخه دیگه دانلود کنید اوکی بشه. (من خودم از سال 2006 با کنسول xbox360 هستم و آنلاین نیز معمولا استفاده میکنم و تا به حال دو سه کنسول زیر دستم سوخته. پس از روی تجربه پاسخ میدم.)

احتمال داره رایتر خسته شده و یا ویروس دارید و یا سیستم سنگین شده و یا از دیسک خام باشه. دیسک خام خیلی مهم هست گاها دیده شده نصف بسته 50 تایی رو بدون مشکل زدن ولی نصف باقی مونده کلا سوخته!

پاسخ
من فروشنده هستم ولی نه به اندازه شما با تجربه.من از دیسک max tec استفاده میکنم ک ضریب 3 سوخت تو 50 تا رو داره.فکر نمیکنم مشکل از دیسک باشه.قبل ازین با ridata کار میکردم ولی maxtec واقعا بهتره. واقعا گیج شدم ک چرا این شکلی شده.این اولین دیسک از بسته جدید هم بود ک استفاده کردم یک بار دیگه رایت میکنم ببینم چی میشه
پاسخ
منم یه چند سالی فروشنده هم بوده ام. چندین علت میتونه داشته باشه. (ویندوز - هارد - پاور - محافظ برق - رم - مشغول بودن cpu - نوسانات برق - سرما یا گرمای زیاد - نرم افزار - رایتر و ...)
اصولا سه چهار تا برنرمکس از بازی دیگه ای رایت کنید مشخص میشه که از ایمیج نیست.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Trunks
پاسخ