هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بوت شدن زل بوت XELL BOOT
سلام
بنده با استفاده از کول رانر 3 لایت c بع علاوه ی پستفیکس
مادربورد : کورونا 4 گیگ ورژن 4
کول رارنر و هم پروگرام کردم
الان با رایت فایل ecc های مختلف که توسط برنامه j runner ساخته می شود
متاسفانه نه توسط کابل شبکه هم به صورت مستقیم به کارت شبکه سیستم متصل کردم و هم با روتر هم کامپیوتر و هم ایکس باکس رو در یک شبکه قرار دادم
متاسفانه لاز هم نمی تونم صفحه ی زل بوت و ببینم و از طریق کابل hdmi هم موفق نشدم
الان چراغ سبز کول رانر بعد از 6 یا 7 ثانیه چشمک می زنه .......چشمک چراغ سبز قطع نمیشه
این هم تصاویر سیم کشی :

[عکس: IMG_20140806_135245.jpg?async&rand=0.9317849688231945]

[عکس: IMG_20140806_135342.jpg?async&rand=0.5873353357892483]

[عکس: IMG_20140806_135354.jpg?async&rand=0.556355593027547]

[عکس: IMG_20140806_135419.jpg?async&rand=0.4560206248424947]

[عکس: IMG_20140806_135311.jpg?async&rand=0.9830013599712402]
من از Jun 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( adelp30 )
پاسخ
سلام
از اونجایی که led سبز دائم چشمک میزنه. زل بوت نمیشه. باید روی سیم های D و C کار کنید و کوتاه تر و بلندتر کنید. بهتره از حدود 14 سانتیمتر برای D تست کنید.

تصاویر برای من که باز نمیشن. احتمالا جایی قرار دادید که ثبت نام اینا میخواد و برای همین لود نمیشه. در خود پست اول لینک تصاویر رو ویرایش کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64
پاسخ
آره درست شد تصاویر.

یکی این که اون روغن لحیم ها رو با یه مسواک و تینر فوری با دقت تمیز کن و با پنبه هم خشکش کن.
سر سیم ها رو زیاد ل*خت نکن یه موقع اتصالی چیزی میدن. سعی کن به همون اندازه نیاز باشه. اونایی که زیاد لخ*ت کردی بررسی کن ببین به جایی اتصال ندارن؟
برای C و D از سیم دیگه ای استفاده کردی؟ سیم های خودش نمیرسه؟ این 9 خیلی حساب هست اگه جنس سیمش بد باشه کنسول خیلی اذیت میکنه تا بوت شه.
راستی فایل ECC که استفاده کردی درست هست؟ درست نباشه اصلا بوت نمیشه.
با سیم های D و C هم باید زیاد ور بری. بعد C رو از خروجی های دیگه هم تست کن.
و خواستی میتونی از سیم های فت درون بسته هم استفاده کنی.
برای سوئیچ S2 به صورت 1 و 5 تغییر بده و تست کن.
نقطه FT3T10 اگه خوب جواب نداد D رو بزن جای خودش و با دقت و تمیز لحیم کن و سعی کن چسب نواری بزنی روش یه موقع جاش کنده نشه که سخت میشه کارت.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
برای 00 ها ظاهرا درست انجام داری ولی باز یه بار از این لینک بررسی کن: کلیک کنید

پاسخ
برای LK ها ظاهرا درست انجام داری ولی باز یه بار از این لینک بررسی کن: کلیک کنید

پاسخ
باشه
سیم ها رو دوباره تست می کنم
اونجای اصلی خودش توسط کسی که بار اول جی تگ شده کنده شده
واسه همین به نقطه ی جایگزین که شما گفتی سیم کشی کردم
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
ضمنا توی اموزس های سایت زی کاتر یه قطعه به نام qsb v3 استفاده کردن
این لینک و نگاه کنید :
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

ولی ما این قطعه رو نداریم !!!
پاسخ
(2014-08-06, 22:45)adelp30 نقل قول به نقل از ->ضمنا توی اموزس های سایت زی کاتر یه قطعه به نام qsb v3 استفاده کردن
ولی ما این قطعه رو نداریم !!!
آره اون به صورت قطعه ادان و اضافی هست تقریبا، من استفاده نمیکنم. سیم D رو از 18 سانت شروع کن و هر بار یک سانت یک سانت کوتاهش کن و تا حداقلش برو اگه نشد این بار از 50 سانت و 40 و 30 سانت تست کن. انگار نویز کنسول شما خیلی بالاست.
و به نظرم بهتره با ECC عادی کار کنی تا زل بالا بیاد - بعد اگه نتونستی شبکه کنی اون وقت ECC دیگه رو تست کن.

پاسخ
سلام
فعلا هردوتاش سی و دی رو کوتاه به اندازه خودش در نظر گرفتم فرقی نکرد ....
20 سانت به دی اضافه کردم
10 سانت به سی فرقی نکرده
10 دقیقه هنوز داره ال ای دی سبز چشمک می زنه
Sad
پاسخ
سلام
به نظرم میاد کم کم کوتاه نکردی، درسته؟ اون که گفتم یک سانت یک سانت کوتاه کنی باید رعایت شه فوقش یکونیم تا دو سانت کوتاه کن هربار. باید زیاد حوصله کنی توی جیتگ وگرنه بیشتر از اونی که باید طول میکشه.
مخصوصا برای شما که میخوای کنسول جیتگ بمونه. زمانی که فقط CPU Key نیاز هست اون زمان تفاوت نمیکنه که چند ثانیه ای بوت شه. چون بعد گرفتن کد دیگه کنسول به حالت عادی برگردونده میشه.

و همچنین فوقش پنج تا ده دقیقه زل بالا نیومد حتما کنسول رو خاموش کن و باز تغییرات سیم رو اعمال کن و بعد دوباره امتحان کن. به نظرم C رو حدود 10 سانت ثابت بزار بمونه و D رو با حوصله کار کن.
میدونم خیلی خسته کننده هست ولی آروم آروم پیش نری اونور بیشتر اذیت میکنه. با حوصله انجام بده خسته شدی هر زمان برو یه ربع یا نیم ساعت دوری بزن بیا دوباره روش کار کن.

پاسخ
سلام
از 80 سانت واسه d شروع کردم 5 سانت 5 سانت کات می کنم واسه هر بار 10 دقیقه صبر می کنم
واسه c هم 10 سانت دقیق سیم کشیدم ثابت
الان به 65 سانت رسیدم هنوز جواب نگرفتم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان