هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بوت شدن زل بوت XELL BOOT
(2014-08-07, 20:16)adelp30 نقل قول به نقل از ->سلام
از 80 سانت واسه d شروع کردم 5 سانت 5 سانت کات می کنم واسه هر بار 10 دقیقه صبر می کنم
واسه c هم 10 سانت دقیق سیم کشیدم ثابت
الان به 65 سانت رسیدم هنوز جواب نگرفتم
سلام
نه همون 50 سانت خوب بود. فقط 2-3 سانت بیشتر نرو در هر بار چون اونوقت ارزش نداره. در ضمن طرف پشت برد رو خوب لحیم کن و دوتا چسب بزن روش تا تکون نخوره و از طرف کول رانر سیم رو کوتاه و دوباره لحیم و تست کن.
چراغ سبز کول رانر هم دقت کن. اگه چشمک نزد یعنی جایی مشکلی هست.
موفق باشی

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام
مهندس یه قابلیت توی نرم افزار جی رانر هست به نام monitor com
واسه زمانی که کول رانر در حال انجام rgh هست یه سری اطلاعات بهمون می ده
من توی پی دی اف جی رانر نگاه کردم گویا سیم کشی ساده ایی دارههههه
اما نفهمیدم ck3i می خواد یا نه ؟ یاnand x ؟
اگه ببرسی کنین واقعا کمک بزرگی کردین ممنون
درزمن من یه لپ تاپ دارم پورت کام ندار اما یه سیستم قدیمی دارم پورت کام داره میشه بدون نیاز به ست افزار جدید با کامپورت جدید مانیتور کام و داشته باشیم ؟
ضمنا به 40 تا 43 سانت رسیدم 3 سانت 3 سانت عمل می کنم هنوز ج نگرفتم
اگه کامپورت مانیتور داشته باشم عالی میشهههه
من از Jun 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( adelp30 )
پاسخ
سلام
کام پورت هم زیاد فرقی نمیکنه. چون سوئیچر دارید اگه زل لانچ شه میتونید کی رو بدست بیارید. برای اون فکر کنم کول رانر پرو میخواست.
اون چشمک زدن لحظه ای LED سبز خود کنسول رو دقت میکنی؟ اصلا یکبار هم زل بالا نیومده؟
ناند اصلی رو که نوشتین روش درست نوشته شد؟ یا موقع خوندن ناند اصلی دو سه بار خوندید و اصلا هیچ اروری نداد؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
نه اخه کامپورت تمام مراحل بوت زل رو اعلام می کنه و متوجه میشم که کجای کار مشکل داره
4 بار ناند و خوندم بدون مشکل و هر 4 فایل هم با هم مقایسه شد و درست بود
اره به چشمک سبز هم دقت می کنم
حتی یک بار هم بالا نیومده متاسفانه
پس شما تا حالا با کام پورت کار نکردید ؟؟؟
اگه کامپورت و راه می انداختم مطمئنا زودتر به نتیجه می رسیدم
nand-x ندارین ؟
پاسخ
نه متاسفانه معمولا قطعات Add-on رو استفاده نمیکنم. چون وقتی مراحل کار درست انجام شه معکولا مشکلی پیش نمیاد. البته بعضی از کنسول ها آدم رو پیر میکنن تا زل بالا بیارن!
فقط یه چیز هم هست من گفتم 3.2 رو براتون پروگرام کنیم که 4.3 رو خواستین. شاید با 3.2 بهتر جواب میداد. یا اگه کلا میدادین بیرون راحت تر بودین.

پاسخ
از 80 سانت تا جایی پیش رفتم که اگه کوتاه تر بشه دیگه سیم به نقطه مورد نظر نمی رسه اما جواب نگرفتم
هربار 3 سانت کوتاه کردم ....
هربار ال ای دی سبز رنگ چشمک می زد
توی بعضی از انداره ها مثل 40 تا 30 سانت بیشتر بهش وقت دادم 20 دقیقه تا نیم ساعت از اندازه ی 30 تا 40 صبر کردم اما فرقی نکرد
الان پیشنهاد می کنید چیکار کنم ؟
یک فایل xell-gggg مخصوص توی فروم زی کاتر واسه کرونا پیدا کردم که گفته با فایل اصلس جیایگزین کنید و بعد فایل ecc رو بسازید و رایت کنید
؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2014-08-08, 21:08)adelp30 نقل قول به نقل از ->یک فایل xell-gggg مخصوص توی فروم زی کاتر واسه کرونا پیدا کردم که گفته با فایل اصلس جیایگزین کنید و بعد فایل ecc رو بسازید و رایت کنید
؟؟؟؟؟؟؟
یه بررسی کن ببین جایی روغن لحیم اضافی یا قطعه قلع اینا نیوفتاده روی برد اصلی یا برد کول رانر. زمانی که چشمک سبز میزنه یعنی همه چیز درسته ولی باز باید کیفیت و کامل لحیم گرفتن سیم ها رو بررسی کنی چون خیلی تاثیر داره.
با اون فایل هم یه تستی بزن ولی اینبار دیگه روی سانت های بیشتر نرو، کنسول بیچاره ایراد میگیره، یکم استراحت بده بهش بین هر تست حتما. این بار با اون فایل از 22 سانت شروع کن و فقط یک سانت یک سانت با حوصله کمش کن.
[spoiler](این کنسول شما عجب بدشانس هست، کلا داستانی شد برای خودش)[/spoiler]
فقط قبل از همه یه بار سیم ها رو از طرف کول رانر جدا کن و سر هر کدوم رو یه چسب نواری بزن که به جایی اتصال ندن. بعد ناند اورجینالی که خوندی رو روش بریز ببین اصلا در حالت عادی الان بالا میاد؟ شاید اتصاری چیزی داده برد ایراد کرده؟

پاسخ
سلام
نه بارها بارها ناند اصلی خودش و رایت کردم بدون مشکل جواب داده و بالا اومده
باشه پس با فایل ggg جایگزین با اندازه ی 22 سانت امتحان می کنم
پاسخ
(2014-08-08, 21:50)adelp30 نقل قول به نقل از ->سلام
نه بارها بارها ناند اصلی خودش و رایت کردم بدون مشکل جواب داده و بالا اومده
باشه پس با فایل ggg جایگزین با اندازه ی 22 سانت امتحان می کنم
سلام
باشه. ولی اگه توی این دو روز با ناند اصلی تست نکردی. یه تستی بکن ضرر نداره.
اره فقط سیم رو کم کم کوتاه کن. سوئیچ رو هم قبلا گفته بودم روی 1-5 قرار بده. اگه بتونی بعد از هر کوتاه کردن یه بار 1-5 تست کن و یه بار 1-6

پاسخ
سلام
دقیقا طبق فرمایش شما و با فایل جایگزین انجمن زی کاتر باز هم جواب نگرفتم
هر 5 ثانیه چراغ سبز چشمک می زنه و هیچچچچ هر چقدر صبر می کنم زل بالا نمیاد
الان دیگه چه به نظرتون می رسه ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان