هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی در مورد حذف بخش بازی های فلش از انجمن
Question 
با سلام

احتمالا طی چند هفته دیگه سیستم انجمن رو به یک نسخه بالاتر ارتقاء خواهیم داد. که برخی امکانات بیشتری داره و نسبت به این نسخه سبک تر لود میشه و برخی باگ هاش رفع شده. کلا خوبه.

میخوام نظر شما رو در مورد بخش بازی بدونم. هم اونایی که میخوان بخش بازی بمونه و هم اونایی که میخوان بخش بازی حذف شه
لینک بخش بازی هم در منوی بالای انجمن در دسترس هست. بسته به نظرات شما تصمیم خواهیم گرفت. البته برای اینکه حذف نشه باید حدود 10 نفر درخواست موندنش رو بدن.

و همچنین برخی ممکنه به فکر قسمت هدیه/مسابقه باشن. که مسابقه هاش توسط بخش بازی برگزار میشد. باید خدمت آن دوستان عرض کنم که نگران نباشن برای آن قسمت طرح دیگری معرفی خواهیم کرد.

در ضمن هر کس نظری در مورد ایجاد مسابقات با عناوین و موضوعات مختلف به ذهنش میرسه برای من خصوصی کنه تا در صورت امکان استفاده کنیم. 252

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezaarmin، jamal64، hamidkxf، Ayoub_14
پاسخ
بازی ها انجمن به نظرم زیاد چند تا کفایت میکنه اونایی که از هر بخش پرطرفدارن
به نظر بنده عضو کوچیک انجمن بودن بازی فلش بهتر از نبودنش ولی جدا از این مورد اگه از نظر سرعت سایت وو...............
تاثیر گذار ادمین جان شما بهترین کار ممکن رو برا انجمن انجام میدی در این شکی نیست تصمیم با شماس باز
با تشکر از زحمات شما دوست گرامی
خیلی وقت راهم گم کرد
  • Admin، Ayoub_14
پاسخ
سپاس دوست عزیز

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• rezaarmin، Ayoub_14
پاسخ
حذف شه بهتره
[عکس: 635791986181530459.jpg]
  • Admin
پاسخ
(2014-08-04, 23:42)Admin نقل قول به نقل از ->با سلام

احتمالا طی چند هفته دیگه سیستم انجمن رو به یک نسخه بالاتر ارتقاء خواهیم داد. که برخی امکانات بیشتری داره و نسبت به این نسخه سبک تر لود میشه و برخی باگ هاش رفع شده. کلا خوبه.

میخوام نظر شما رو در مورد بخش بازی بدونم. هم اونایی که میخوان بخش بازی بمونه و هم اونایی که میخوان بخش بازی حذف شه
لینک بخش بازی هم در منوی بالای انجمن در دسترس هست. بسته به نظرات شما تصمیم خواهیم گرفت. البته برای اینکه حذف نشه باید حدود 10 نفر درخواست موندنش رو بدن.

و همچنین برخی ممکنه به فکر قسمت هدیه/مسابقه باشن. که مسابقه هاش توسط بخش بازی برگزار میشد. باید خدمت آن دوستان عرض کنم که نگران نباشن برای آن قسمت طرح دیگری معرفی خواهیم کرد.

در ضمن هر کس نظری در مورد ایجاد مسابقات با عناوین و موضوعات مختلف به ذهنش میرسه برای من خصوصی کنه تا در صورت امکان استفاده کنیم. 252
سلام مدیر جان
بازی های جالبی هست توی بخش بازی
اونایی که کیفیت نداره و سطحش پایینه رو حذف کنید بهتره
من از Feb 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( hamidator )
  • Admin
پاسخ
سلام
ممنون بابت شرکت در نظر سنجی. چشم این مورد هم در نظر میگیریم.

پاسخ
احتمالا حذف بالا میره ...

پاسخ
با توجه به نظرات بخش بازی تا اطلاع ثانوی حذف شد.

یه عکس یادگاری هم گرفتم:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

با تشکر از کسانی که در مسابقات و بخش بازی شرکت کرده بودن.

دوستان اگه ایده جالبی به نظرتون میاد که بشه به صورت عمومی برگزار کرد اعلام کنید.

با تشکر

• معین، rezaarmin
پاسخ