هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تعمیر دسته ps3
درود به ادمین سایت دوستان
دکمه r2 دسته کنسولم به شدت نرم شده رو عصابمه میشه تعمیرش کرد؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم پشتش فنر باشه میشه فنرش گیر اورد یا از ی وسیله ای دیگه برداشت؟؟؟
ممنون بابت راهنمایی شما 252
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
(2014-07-17, 10:19)rezaarmin نقل قول به نقل از ->درود به ادمین سایت دوستان
درود بر شما دوست عزیز
فکر نکنم فنر اون قسمت مشکل پیدا کنه.
یا باید در اثر ضربه قسمت پلاستیکی داخل دسته شکسته باشه. و یا ممکنه از زغال اون قسمت باشه. بهتره ببری تعمیرکار یه چک بکنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezaarmin
پاسخ
(2014-07-17, 11:13)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-07-17, 10:19)rezaarmin نقل قول به نقل از ->درود به ادمین سایت دوستان
درود بر شما دوست عزیز
فکر نکنم فنر اون قسمت مشکل پیدا کنه.
یا باید در اثر ضربه قسمت پلاستیکی داخل دسته شکسته باشه. و یا ممکنه از زغال اون قسمت باشه. بهتره ببری تعمیرکار یه چک بکنه.
دسته سالم ادمین جان فقط دکمه ک فشار میدی بیش از حد نرم شد حالت فنری خودش هم داره دکمه بر میگرده ولی وقتی بازی میکنی دکمه فشار میدی انگشت خسته میکنی ولی به جاش دکمه l2 دسته خلی باحال حالت فنری خودش داره
به نظرم فنراشون باهم عوض کنم درست بشه چون کنسول دسته دوم گرفتم فکر کنم طرف خیلی ماشین بازی دوس داشته!!!زده پدر دسته دراوده 255
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
(2014-07-17, 23:04)rezaarmin نقل قول به نقل از ->دسته سالم ادمین جان فقط دکمه ک فشار میدی بیش از حد نرم شد حالت فنری خودش هم داره دکمه بر میگرده ولی وقتی بازی میکنی دکمه فشار میدی انگشت خسته میکنی ولی به جاش دکمه l2 دسته خلی باحال حالت فنری خودش داره
به نظرم فنراشون باهم عوض کنم درست بشه چون کنسول دسته دوم گرفتم فکر کنم طرف خیلی ماشین بازی دوس داشته!!!زده پدر دسته دراوده 255
ببین اگه فنر چپ و راست نداره یه تستی بکن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام دوستان دسته سونی ۳ من تا دیشب کار میکرد امروز هر کاری میکنم کار نمیکنه البته روشن میشه چندتا چشمک میزنه بعد خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید لازم به زکر است که ریست فکتوری کردم
پاسخ
سلام دسته رو با سیم به کنسول متصل کنید و دکمه هوم روی دسته رو فشار بدید باید شناسایی کنه.

پاسخ
هیچ کاری انجام نمیده فقط داره شارژ میکنه البته این دسته دومه اینم بگم که سیم را جدا میکنم دکمه رو که میزنم چندتا چشمک میزنه خاموش میشه
پاسخ
اگه دو سه بار تست کردید و برق کنسول نیز کامل قطع و تست کردید و تفاوتی نکرده به نظر بهتره به یک تعمیرکار نشون بدید.

پاسخ
بله تست کردم ممنون از راهنماییتون
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ