هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تعمیر دسته ps3
سلام خسته نباشید همگی.یکی از دسته های ps3م ضربه خورده قابش شکسته ولی تمام قطعات داخلش سالمه.میخواستم بدونم پوستش یا قابش کجا گیرم میاد بخرم که بتونم عوضش کنم؟
پاسخ
سلام. از فروشگاه ها و تعمیرکارهای تهران سوال کنید احتمالا پیدا بشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
ممنون داداش دمت گرم
پاسخ
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
با سلام، دسته ps3 من روشن نمیشه و هرچی دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه،  مطمین هستم که شارژ داره و امتحانش کردم، به شارژ که میزنم چهارتا چراغ ها چشمک زن میشن مثل حالت عادی یک دسته که شارژ میشه، اما حتی هنگام شارژ هم دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه دسته، مشکل از کجاس؟ ممنون میشم کمکم کنید. 187
پاسخ
(2017-12-14, 20:08)Arrow_hsn نقل قول به نقل از ->با سلام، دسته ps3 من روشن نمیشه و هرچی دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه،  مطمین هستم که شارژ داره و امتحانش کردم، به شارژ که میزنم چهارتا چراغ ها چشمک زن میشن مثل حالت عادی یک دسته که شارژ میشه، اما حتی هنگام شارژ هم دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه دسته، مشکل از کجاس؟ ممنون میشم کمکم کنید. 187

سلام
بهتره ببرید پیش تعمیرکار بررسی کنه، ممکنه قطعه ای سوخته باشه و یا موارد جزئی مثل کنده شدن سیم و...

پاسخ
سلام و عرض ادب؛
بنده یک PS3 دارم که دسته آن شارژ کامل نمیگیره. یعنی جدا هم که میزنم شارژ بشه چراغاش روشن نمیشن.
کلا نمیدونم نحوه شارژ کردن دسته پلی3 مگه روش خاصی داره؟ من کابلشو بهش وصل میکنم و میزنم به یه اداپتور USB مثل گوشی های موبایل و میزارم که شارژ بگیره ولی هیچ تغییری نمیکنه. مجبورم با کابل اتصال USB به کنسول وصلش کنم و بازی کنم.
بررسیش هم کردم ظاهرا دسته اصلی خودشه. حتی بازش کردم باطری خودش بود نه اون باطری های چینی.
وقتی هم که به کنسول با کابل وصله کلا فقط یک چراغ شماره 1 روشنه و بقیه خاموشن.
آیا باطریش باید عوض بشه و باطریشون گیر میاد؟ یا ایراد جایی دیگست؟
سلام
وقتی دسته توسط کابل به کنسول متصل میشه شارژ میکنه؟ اگه بله بهتره فقط از همین روش استفاده کنید.

و اینکه اون شماره ها برای نمایش شارژ نیست و برای تعیین دسته 1 تا 4 هست.
میزان شارژ رو با نگهداشتن دکمه PS میتونید مشاهده کنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • playps
پاسخ