هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYBB 1.6
 پلاگین نمایش آمار پیشرفته برای مای بی بی
Brick 
نام پلاگین: Prostate - آمار پیشرفته مای بی بی - (نسخه 1 هکد کنسولز - 92.05.17 )

عملکرد: نمایش آمار کامل فعالیت های کاربران در انجمن

نویسنده: SaeedGh

ترجمه: هکد کنسولز

ورژن: 1.9.5

[عکس: paperclip.png] دانلود پلاگین:
.zip   ProStats1.9.5(hxc.ir-92.05.17)-user.zip (اندازه 25.26 KB / تعداد دانلود: 88)

طریقه نصب: اگر از قبل پلاگین آمار پیشرفته نصب دارید اول آنرا از قسمت پلاگین ها در مدیریت غیرفعال و حذف بزنید بعد این نسخه را در هاست آپلود کنید،فایل‌ را دانلود کرده و بر روی هاست در ریشه محل نصب مای بی بی خود (یعنی در جایی که پوشه admin انجمن شما هست) آپلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید سپس فایل فشرده را حذف کنید و برای پایان کار از کنترل پنل مدیرکل از قسمت پلاگین‌ها، پلاگین مورد نظر را فعال کنید.

توضیحات: پلاگین نمایش آمار حرفه ای و کامل برای مای بی بی - که توسط ما ترجمه و لینک ها و تصاویر کلا سئو و بهینه شده و ارور قسمت مدیریت حذف شده و نیز مشکل نشان داده نشدن جدول آمار برطرف شده
همچنین تنظیمات پیشفرض رو تغییر دادیم تا در هر بار فعال/غیرفعال کردن نیاز به تنظیمات نداشته باشه البته اگه دوست داشتید هر قسمتش رو میتونید در تنظیمات تغییر دهید. Heart

اگر استفاده کردید لطفا جهت حمایت، در فوتر سایت خود لینک ما را قرار دهید.

اگر قبل و بعد از استفاده از این نسخه سئو سایت خود را بررسی کنید کاملا متوجه تغییرات میشود. جهت بررسی سئو سایت میتونید از این سایت
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
استفاده کنید.

جهت دانلود پلاگین تشکر به لینک زیر مراجعه نمایید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

جهت دانلود پلاگین آمار پیشرفته مای بی بی سازگار با پلاگین (سپاس/لایک) به لینک زیر بروید:

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Mehr@ban، milad123
پاسخ
راستی فایل floatstats را به دلیل به درد نخوردن و ایجاد ارور حذف کردیم. باز اگه کسی بخواد از پایین میتونه دانلود کنه و در ریشه محل نصب بریزه.

فایل‌های پیوست
.zip   floatstats.zip (اندازه 6.45 KB / تعداد دانلود: 2)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
بابت پلاگین ممنون

فقط یه مشکلی
در بخش مدیریت یه صفحه آیفریم لود میشه اون برای چی هست و اون تنظیماتی که اول اضافه شده میشه توضیحی بدین!

و در زمان بروز رسانی هم یه کادری رو لود میکنه و دوباره رفلش میشه
میشه اون رو هم بررسی کنید

انجمن من
پاسخ
(2013-08-12, 01:26)Mehr@ban نقل قول به نقل از ->بابت پلاگین ممنون

فقط یه مشکلی
در بخش مدیریت یه صفحه آیفریم لود میشه اون برای چی هست و اون تنظیماتی که اول اضافه شده میشه توضیحی بدین!

و در زمان بروز رسانی هم یه کادری رو لود میکنه و دوباره رفلش میشه
میشه اون رو هم بررسی کنید

انجمن من
خواهش میکنم دوست عزیز 252

خب ابتدا اون آیفریم که در قسمت مدیریت هست که برای برخی افراد هم ارور هایی میداد (در نسخه اصلی البته)، اون برای این هست که به صورت آنلاین فشاری که بر روی سرور میاد بر اثر امکاناتی که در آمار فعال میکنید رو حساب کنه
که البته به درد نمیخوره و چون آمار فقط در صفحه اصلی نمایش داده میشه زیاد فشاری نداره و در حالت معمولی بر روی هر نوع هاستی بدون مشکل کار میکنه. که ما فایل floatstats رو هم حذف کردیم و یک باکس رفرش اتوماتیک و برخی موارد اضافه که موقع ورود به قسمت تنظیمات اکثرا ارور میداد. اون جداول هم به صورت ظاهری گذاشتیم بمونن که کاربرا فکر نکنن نسخه قدیمی هست 205

در مورد تنظیمات هم اون مواردی که به نظر مفید میومد گزینه هاشون رو تنظیم کردیم که پیشفرض فعال باشن و البته هر کدام را بخواهید میتونید تغییر بدید.

در زمان کلیک بر روی بروزرسانی هم یک تصویز متحرک هست که معمولا تو صفحات لود وجود داره. اون دکمه اطلاعات آمار رو بروز میکنه یعنی اگه مثلا پنج دقیقه پیش کسی وارد سایت شده میتونه بدون رفرش کردن صفحه با زدن بروز رسانی اگه تغییر و فعالیتی در انجمن صورت بگیره در اطلاعات آمار تغییرات جدید رو اعمال میکنه. مال شما چون تعداد ردیف هاش رو کمتر در نظر گرفتید برای همین سریع انجام میده و تا میخواد تصویر متحرک بیاد سریع غیب میشه Big Grin

در کل فکر کنم الان هیج موردی نداشته باشه. اگه مشکلی مشاهده کردید بفرمایید بررسی میکنیم.

موفق باشید

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Mehr@ban
پاسخ
منظورم این بود که در زمان کلیک بر روی بروز رسانی یک کادر جدید در بالای جدول آمار ایجاد و سریع ناپدید میشه

البته در همین موقع انجمن کلا لود میشه و رفلش میشه

میتونید توی آدرسی که دادم این رو بررسی کنید
پاسخ
(2013-08-12, 16:22)Mehr@ban نقل قول به نقل از ->منظورم این بود که در زمان کلیک بر روی بروز رسانی یک کادر جدید در بالای جدول آمار ایجاد و سریع ناپدید میشه

البته در همین موقع انجمن کلا لود میشه و رفلش میشه

میتونید توی آدرسی که دادم این رو بررسی کنید
من الان با سه تا مرورگر مختلف تست کردن تو همه نرمال بود و هیچ اروری نمیداد. البته من تو حالت مهمان تست کردن شما هم تو حالت مهمان تست کن ببین فرقی میکنه ؟ و بعدش هم کش مرورگر رو پاک کن و هم دو سه باز Ctrl+F5بزن فکر کنم از کش مرورگرتون هست

پاسخ
آقا ما هر کاری کردیم این مشکل توی یوزر من فقط این مشکل هست

میشه بررسی کنید
پاسخ
(2013-08-12, 23:44)Mehr@ban نقل قول به نقل از ->آقا ما هر کاری کردیم این مشکل توی یوزر من فقط این مشکل هست

میشه بررسی کنید
خب پس تو یوزرهای دیگه این مشکل نیست.

آیا قبل از آپلود این نسخه، نسخه دیگه ای خودتون داشتید ؟ اگه بله اونو از بخش مدیریت حذف کردید که غیر فعال بشه ؟

و اینکه با مرورگر دیگه ای تست کردید ؟

و بعد اگه بازم نشد تک تک پلاگین های دیگه رو غیر فعال کن ببین از پلاگین ها دیگه نیست ؟

ولی به احتمال 95% از کش مرورگر هست چون مثلا تو فایر فاکس Clear Cash رو بزنی کش کامل پاک نمیشه. با یه مرورگر دیگه تست کن یا یکبار مرورگرت رو آنیستان کن و دوباره نصب کن نتیجه رو بگو

پاسخ
من پلاگین خاصی رو نصب نکردم ...

یکی همین هست و یکی هم پنهان کردن لینک و سپاس و ویرایشگر

از کش هم نیست البته مرورگر رو میگم چون باید برای کاری ویندوز عوض میکردم ، الان که تست میکنم بازم همون مشکل رو داره

فک کنم از پلاگین های دیگه نباشه چون اگه از اون بود باید برای همه همین مشکل رو داشت
پاسخ
(2013-08-13, 16:03)Mehr@ban نقل قول به نقل از ->من پلاگین خاصی رو نصب نکردم ...

یکی همین هست و یکی هم پنهان کردن لینک و سپاس و ویرایشگر

از کش هم نیست البته مرورگر رو میگم چون باید برای کاری ویندوز عوض میکردم ، الان که تست میکنم بازم همون مشکل رو داره

فک کنم از پلاگین های دیگه نباشه چون اگه از اون بود باید برای همه همین مشکل رو داشت
نه برخی ایراد ها ممکنه برای همه نشون داده نشن چون برخی دسترسی ها فقط برای مدیران هست پس کدها میتونه فرق بکنه.

تو تنظیمات پلاگین آخرش گزینه سوپرایز و... رو فعال نکردی ؟ از اونا هم میتونه باشه.

و اینکه نگفتی قبلا پلاگین آمار داشتی ؟ غیر فعال/حذف کرده بودی قبل از آپلود و نصب این نسخه ؟

پاسخ