هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اعلام انتشار بازی های جدید Xbox 360
با عرض سلام و خسته نباشید
من قبلا فیفا15 و حتی نسخه های قبلی رو بر روی ایکس باکس 360 بازی میکردم و کیفیت قابل قبولی داشت ولی الان فیفا 16 بجای اینکه کیفیت بهتری داشته باشه برعکس کیفیت ضعیفتری نسبت به فیفا15 داره خواستم علت رو بدونم؟!
با تشکر
پاسخ
با سلام
متاسفانه فیفا 16 رو هنوز وقت نشده دانلود و بررسی کنم ولی اصولا نباید کیفیت پایینتری داشته باشد. البته غیرممکن هم نیست.
بررسی کنید آیا کیفیت خروجی کنسول رو تغییر نداده باشید و یا در شرایط کنونی فیفا 15 رو اجرا و با دقت بررسی کنید و ببینید کیفیت قبل را دارد یا خیر؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amin_us7، mammad73
پاسخ
(2015-10-25, 14:23)Admin نقل قول به نقل از ->با سلام
متاسفانه فیفا 16 رو هنوز وقت نشده دانلود و بررسی کنم ولی اصولا نباید کیفیت پایینتری داشته باشد. البته غیرممکن هم نیست.
بررسی کنید آیا کیفیت خروجی کنسول رو تغییر نداده باشید و یا در شرایط کنونی فیفا 15 رو اجرا و با دقت بررسی کنید و ببینید کیفیت قبل را دارد یا خیر؟
خروجی HDMI دقیقا مثل قبل و فیفا15 در حال حاضر همون کیفیت قبلی رو دارد، امکانش هست از سی دی باشه؟ مثلا شاید سی دی BURNER MAX  نباشه؟!
پاسخ
(2015-10-25, 14:48)amin_us7 نقل قول به نقل از ->خروجی HDMI دقیقا مثل قبل و فیفا15 در حال حاضر همون کیفیت قبلی رو دارد، امکانش هست از سی دی باشه؟ مثلا شاید سی دی BURNER MAX  نباشه؟!

نه نمیتونه به دیسک مربوط باشه. دیتای خود بازی ناقص باشه کلا اجرا نمیشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • amin_us7
پاسخ
(2015-10-25, 14:13)amin_us7 نقل قول به نقل از ->با عرض سلام و خسته نباشید
من قبلا فیفا15 و حتی نسخه های قبلی رو بر روی ایکس باکس 360 بازی میکردم و کیفیت قابل قبولی داشت ولی الان فیفا 16 بجای اینکه کیفیت بهتری داشته باشه برعکس کیفیت ضعیفتری نسبت به فیفا15 داره خواستم علت رو بدونم؟!
با تشکر
سلام دوست عزیز من هم Fifa 15 رو بازی کردم هم 16 . من کنسول رو به وسیله کابل سه سیم ( سه فیش ) به تلوزیون وصل کردم . به نظر من کیفیت تصاویر فیفا 16 به مقدار کمی بیشتر از 15 هست . البته این تجربه من بود به نظرم بازی روی X360 افت گرافیکی نداشته .
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
  • Admin، amin_us7
پاسخ
دوست عزیز منم روی حالت 1080p اجرا کردم .و کیفیتش واقعا پایینه نسبت به 15
پاسخ