هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت شارژ رایگان ایرانسل
Heart 
این تاپیک برای هدیه های کوچک ما هست به این صورت که هر چند وقت یکبار به صورت ناگهانی یک کد شارژ ایرانسل در هر پست این تاپیک درج خواهم کرد و هر کاربری که اولین بار کد رو ببینه میتونه استفاده کنه.

نکته خیلی مهم: کاربرانی که زیر 18 سال سن دارن، حتما و حتما و حتما قبل از استفاده از این شارژ های رایگان از خانواده خود، رضایت و اجازه استفاده بگیرند!
نکته مهم: هر کاربری بعد از اینکه کد شارژ رو استفاده کرد و سیم کارتش شارژ شد حتما در همین تاپیک اعلام کنه که استفاده کرده ... تا کاربران دیگر اون کد رو هی وارد نکنند.
همچنین اگه کدی رو با دقت وارد کردید و ارور داد، یعنی یک کاربری قبل از شما کد رو مشاهده و استفاده کرده پس دیگه کد رو در گوشیتون وارد نکنید که یه موقع قفل و ... نشه.

و یک مورد دیگر: کد شارژ به صورت پنهان درج خواهد شد ... یعنی فقط کاربرانی که با آدرس ایمیل معتبر خود در انجمن عضو شده اند و یا عضو شوند قادر به مشاهده کد شارژ هستند.

روش استفاده از شارژ ایرانسل هم همانطور که حتما خودتان هم میدونید به این صورت هست:
کد:
*141*کد شارژ#

* پس از استفاده شدن کد شارژ و اعلام استفاده توسط یکی از کاربران، چهار رقم آخر کد شارژ به صورت **** ویرایش خواهد شد.

252

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • xbox-one
پاسخ
1- کد شارژ 2000 تومانی ایرانسل:
339466845347****

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین، xbox-one
پاسخ
استفاده کردم Big Grin . دمت گرم عزیز144 حال دادی254، اتفاقا؛ شارژ لازم بودم116
[عکس: 635791986181530459.jpg]
  • xbox-one، Admin
پاسخ
دیگه نمیاد؟ 183271
من از Mar 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( MR-SASHA )
پاسخ
(2014-03-21, 04:43)معین نقل قول به نقل از ->استفاده کردم Big Grin . دمت گرم عزیز144 حال دادی254، اتفاقا؛ شارژ لازم بودم116
نوش جان معین جان

(2014-03-21, 08:57)MR-SASHA نقل قول به نقل از ->دیگه نمیاد؟ 183271
کد اول رو کاربر (معین) استفاده کردن. ایشالا بعدا باز هم به صورت ناگهانی قرار میدم. اونایی که زود زود به انجمن سر میزنن شانس بیشتری برای مشاهده کد شارژ دارند.

• xbox-one
پاسخ
این ارسال در روزهای آینده ویرایش خواهد شد ... کد شارژ رایگان بعدی به زودی در این ارسال درج خواهد شد!

252
2- کد شارژ ایرانسل درج شد:
203753462528***

لطفا هر کاربری استفاده کرد حتما همینجا اعلام کنه که استفاده کرده

• معین، xbox-one
پاسخ
فکنم من استفاده کردم
  • Admin
پاسخ
(2014-04-28, 17:27)9080 نقل قول به نقل از ->فکنم من استفاده کردم
نوش جان 193

پاسخ
به زودی در این پست کارت شارژ دیگری قرار داده خواهد شد Smile

3- کد شارژ درج شد: (هر کاربری استفاده کرد حتما همینجا اعلام کنه!)

146964470734****

• معین
پاسخ
سلام, من کاربر جدیدم!
کد برام وارد شد, مرسی
  • Admin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان