هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین بخش بازارچه تضمینی
#1
Exclamation 
1- صاحب امتیاز سایت هکد کنسولز هیچ گونه مسئولیتی در قبال اجناس فروخته شده و یا خریداری شده در انجمن، بازارچه و سایر انجمن ها را ندارد و کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن صرفاً متوجه شخص فروشنده و یا خریدار می باشد و سایت به هیچ عنوان تایید کننده خریدار و فروشنده نیست. ( البته در هکد کنسولز روشی مفید جهت پیشگیری از تقلب و کلاهبرداری ارائه کرده ایم - به شماره 2 در همین صفحه مراجعه کنید )

2- روش خرید و فروش در حالت عادی و صحیح در انجمن هکد کنسولز جهت پیشگیری از برخی موارد و رفاه کاربران به این صورت باید باشد:
ابتدا کاربر پرمیوم ای در بازارچه اقدام به قرار دادن، مثلا کنسول بازی می کند، که نام کاربری خود را همراه با تصویری از دو سه جهت کنسول در تاپیک مربوطه اش قرار می دهد. هر کاربر دیگری می تواند از روی تصویر
و مشخصات درج شده توسط فروشنده کنسول مورد نظر را بررسی کند، خب حال اگر کاربری تصمیم به خرید کنسول بگیرد --- ابتدا باید بر روی قیمت نهایی با خریدار به توافق برسند --- اگر به توافق رسیدند و مشکلی نبود، خریدار
مبلغ مورد نظر را به شماره حساب یا شماره کارت
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
که در زیر متن موجود است، واریز می کند، سپس زمان واریز وجه و شماره پیگیری + لینک تاپیک معامله مورد نظر را به
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
یعنی به من پیغام خصوصی می کند.
پس از بررسی، واریز شدن وجه به فروشنده اطلاع داده می شود، تا فروشنده اقدام به ارسال کنسول کند و حتما برگه ارسال شرکت حمل و نقل را نگه می دارد تا در صورت بروز مشکل بتواند پیگیری
یا ارائه کند. ( همچنین ریسک ارسال هر محصول و میزان بیمه کردن در زمان ارسال کاملا بر عهده ارسال کننده است. )
- در ادامه اینکه پس از تایید کنسول توسط خریدار، مبلغ مورد نظر پس از کسر 500 تا 1500 تومان جهت تراکنش بانک، به حساب فروشنده واریز می شود.
ولی در صورتی که فروشنده نتواند کنسول را برای خریدار ارسال کند و یا مشکل دیگری پیش آید، پس از بررسی موضوع در صورت عدم وجود مشکل بین خریدار و فروشنده، مبلغ واریزی حداکثر تا یک هفته و پس از کسر 500 تا 1500 تومان جهت تراکنش بانک، به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.
*** البته خریدار و فروشنده می توانند به صورت مستقیم با همدیگر معامله را انجام دهند که در این حالت من یا هیچ فردی دیگری، مسئولیتی نمی پذیریم و هیچ پشتیبانی یا پیگیری انجام نخواهیم داد. ***

شماره حساب:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

3- فقط کاربران پرمیوم (Premium) حق درج فروش و ایجاد تاپیک در بخش بازارچه دارند، هزینه و شرایط عضویت در این گروه در لینک مقابل قابل مشاهده میباشد: عضویت در گروه پرمیوم


4- فروشنده ها تنها مجاز به فروش: کنسول و لوازم جانبی آن، قطعات کامپیوتر، بازی، اکشن فیگور و گوشی موبایل و از این قبیل موارد می باشند، برای موارد دیگر ابتدا سوال کنید.

5- مسئولین انجمن و بازارچه قادر هستند در صورت مشاهده موارد مشکوک، تاپیک مورد نظر را از دید عموم خارج کرده و پس از توضیحات قانع کننده فروشنده، به حالت قبلی خود بازگردانند.

6- پیش فروش و نظیر آن به هیچ عنوان مجاز نمی باشد! گفتگو های مرتبط به سرعت حذف و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت 2 هفته قطع خواهد شد.

7- انتشار اطلاعات شخصی و هویتی مانند شماره تماس، آدرس، کد ملی در فضای عمومی گفتگوها کلا ممنوع است و فقط از طریق پیغام خصوصی می توانید اطلاعات ذکر شده را برای فرد مورد نظر ارسال کنید.

8- ایجاد هرگونه گفتگوی تبلیغاتی مربوط به سایت ها، فروشگاه ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند (فروش بیش از یک واحد از جنس خاص) ممنوع و در صورت مشاهده، تاپیک فوراً حذف شده و کاربر مربوطه اخطار دریافت خواهد کرد، در صورت تکرار مجدد این عمل دسترسی کاربر به مدت 2 هفته قطع خواهد شد.

9- تمام کاربرانی که در بازارچه اقدام به فروش هر نوع وسیله ای می کنند ملزم به گذاشتن لینک عکس مورد فروشی خود، با نام کاربری در پست اول تاپیک هستند که میبایست تصویر مورد نظر را در آپلود سنتر هکد کنسولز آپلود کنند!
اگر تصاویر در دیگر سایت های میزبان تصاویر آپلود شوند تاپیک حذف خواهد شد، در صورت قرارندادن عکس، تاپیک حذف شده و کاربر مربوطه اخطار دریافت خواهد کرد.


10- در مورد اجناسی که به مزایده گذاشته می شوند، فروشنده موظف است، قیمت پایه و نرخ افزایش آن را مشخص کند و علاوه بر آن آخرین قیمت پیشنهادی را در همان تاپیک در معرض نمایش قرار دهد.

11- فروش محصولات فرهنگی از قبیل فیلم و موزیک و... به هر شکلی ممنوع است.

12- اشخاصی که در انجمن ها، صفحات پروفایل شخصی،بخش نظرات و... فرد دیگری را به کلاهبرداری متهم کنند، دسترسی آنها بدون اخطار قبلی به مدت 2 هفته از انجمن قطع خواهد شد،
لطفا در صورت مشاهده موارد مشکوک فورا به مدیرکل اطلاع دهید.


13- کاربران مجاز به اعتراض به تاپیک های فروش مدیران کل نیستند، فقط می توانید پیشنهادات خود را در این مورد ارسال نمایید.

14- تمامی قوانین سایت، برای بخش بازارچه نیز صدق میکند و با متخلفین مانند باقی بخش های انجمن رفتار خواهد شد.


با تشکر مدیریت هکد کنسولز (hackedconsoles.ir) آخرین ویرایش در (91/12/26) (92/03/20)
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • gamer، 8541938، doom
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان