هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 فرمت کردن هارد ps3
Question 
من در حال format ps3 بودم از طریق system settiing خود دستگاه

هنوز یک در صد نشده بود که برق رفت و الان بعد از نیم ساعت که برق اومده و دستگاه رو روشن کردم. ابتدا یه صفحه سیاه میاد و بعد نوشته

do u want format restore

yes no

میخوام yes بزنم اما دسته ها اصلا وصل نمیشن و چند دقیقه چهار چراغ چشمک میزنن و خاموش میشن . چه کنم ؟
پاسخ
با کابل شارژ USB دسته امتحان کنید ببینید دسته رو میشناسه؟ اگه نشد بگید روش بردن کنسول PS3 به حالت کارخانه ای رو بگم در اون حالت چک کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام خسته نباشید دوست عزیز من میخوام هارد کنسول فرمت کنم هیا با اینکار کپی خورش میپره واینکه برنامه های مولتی من وبقیه برنامه ها پاک میشه ممنون میشم پاسخگو باشین باتشکر
(ps3 fat (cechh06
پاسخ
سلام
متاسفانه دقیق در ذهنم نیست... نباید مشکل خاصی برای کپی خور باشه ولی همه موارد دیگر بله حذف میشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-02-13, 23:58)golnari نقل قول به نقل از ->من در حال format ps3 بودم از طریق system settiing خود دستگاه

هنوز یک در صد نشده بود که برق رفت و الان بعد از نیم ساعت که برق اومده و دستگاه رو روشن کردم. ابتدا یه صفحه سیاه میاد و بعد نوشته

do u want format restore

yes no

میخوام yes بزنم اما دسته ها اصلا وصل نمیشن و چند دقیقه چهار چراغ چشمک میزنن و خاموش میشن . چه کنم ؟
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
دوست عزیز اگه سیم دسته رو همون طور که مدیر گفتند باسیم وضل کنی میشناسه ولی اگر نشناخت  به احتمال 80% آی سی دسته سوخته
پاسخ