هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رسیدگی به گران‌فروشی‌ها در گیلان و مازندران
Star 
وزیر دادگستری در مورد گرانفروشی‌های صورت گرفته در دو استان بحران‌زده شمالی کشور گفت: این اتفاقات در شرایط بحرانی طبیعی است اما همکاران من در تعزیرات تلاش دارند از وقوع تخلفات جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری در حاشیه بازدید از محل فیلمبرداری سریال معمای شاه در کاخ گلستان در پاسخ به خبرنگاری که از او در مورد گرانفروشی‌ها در 2 استان بحران زده شمالی پرسیده بود گفت: وقتی شرایط حساسی در کشور رخ می‌دهد طبیعی است که مشکلات اینچنینی خودنمایی کند.

وی ادامه داد: اما همکاران من در تعزیرات تلاش دارند تا از وقوع خیلی از تخلفات جلوگیری کنند.

در ادامه بازدید خبرنگاری از پورمحمدی درباره اظهارات وی در نشست خبری پرسید و گفت: شما از عفو زندانیان در روز 22 بهمن خبر دادید آیا این عفو امسال صورت می‌گیرد یا سال آینده؟

وزیر دادگستری در جواب این خبرنگار گفت: من در نشست خبری تنها شرایط عفو را عنوان کردم اما اینکه این شرایط امسال هم محقق می‌شود یا خیر اطلاعی ندارم.

منبع:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان