هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYBB 1.6
 دانلود قالب ModernVB برای مای بی بی | MYBB
Thumbs Up 
دانلود قالب بسیار زیبای ModernVB Ultimate به صورت فارسی و رفع ایراد شده و بهینه شده برای مای بی بی | MYBB

قالب مدرن وی بی به صورت فارسی و رفع ایراد شده برای اولین بار در انجمن هکدکنسولز

--------------------------------------------------------------------------

تصاویری از این قالب زیبا:

[عکس: modernvb-pic-1-mini.jpg]
برای مشاهده تصویر در سایز واقعی لینک زیر را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر بزنید:
up.hackedconsoles.ir/uploads/modernvb-pic-1.jpg

[عکس: modernvb-pic-2-mini.jpg]
برای مشاهده تصویر در سایز واقعی لینک زیر را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر بزنید:
up.hackedconsoles.ir/uploads/modernvb-pic-2.jpg

تغییرات اعمال شده توسط ما:
قالب راست چین شده (rtl) است.
برخی تگ ها متاسفانه صحیح نبودند و در محل صحیح بسته نشده بودند که همه آنها را تصحیح کردم.
نام کاربر در بالای هدر انجمن پس از ورود 2 بار تکرار میشد که کدها تصحیح شدند.
برخی قسمت ها امکانات مدیریت با صفحات زیاد تداخل میکردند که برطرف شد.
تصویر بکگراند یک قسمت هماهنگ با بقیه قسمت ها نبود که آن هم تصحیح شد.
استایل محتویان برخی از قسمت ها به صورت وسط چین درآمدند تا زیباتر دیده شوند.
لینک های خارجی اضافی به صورت نوفالو تغییر داده شدند.
قسمت لیست دوستان نیز به منوی بالا اضافه گردید.
متغیر زبان برخی از قسمت ها درست نبودند که تصحیح شدند.
پنل لاگین به سمت راست منتقل شد.
آیکون های کنترل پنل ناظم و کنترل پنل کاربر به سمت راست منتقل شدند.
تصاویر آیکون های راست چین شده کنترل پنل کاربران نیز کنار فایل های قالب قرار داده شد.
دو جایگاه برای قرار دادن بنر تبلیغاتی در هدر نیز ایجاد شد.
محل قرار گیری تاریخ ارسال ها در تصاویر نامناسب است نگران نباشید در فایل اصلی تصحیح کرده ام. Wink

لینک دانلود:
.zip   ModernVB_Final.zip (اندازه 249.66 KB / تعداد دانلود: 150)

توجه: در صورتی که خودتون به نصب قالب برای مای بی بی آشنایی ندارید، از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدید تا در اولین فرصت براتون رایگان نصب کنم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Develepor
پاسخ
روش نصب قالب های مای بی بی:

مثل تصویر زیر فایل ModernVB_Final.xml رو انتخاب کنید و بر روی (وارد کردن پوسته) کلیک کنید و صبر کنید تا آپلود و ایجاد شود:

[عکس: install-mybb-theme.jpg]

سپس پوشه تصاویر را نیز در هاست تان آپلود کنید و لذت ببرید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنین جهت تغییر لینک ها و تصاویر بنر ها:
در هر دو قالب header_welcomeblock_guest و header_welcomeblock_member کد های بین <!-- omid --> و <!-- omid --> را به دلخواه ویرایش کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
با تشکر
من از پلاگین Custom Header Logo for Forums استفاده میکنم وبرای همین میخواستم تبلیغات را از هدر بردارم .و هدر وسط چین بشه لطفا راهنماییی کنید
پاسخ
پلاگینی رو که گفتین هنوز تست نکردم، یا دسترسی بدید کدها رو بررسی کنم یا کل کد های قابل هدر رو اینجا قرار بدید چک کنم.
می خواهید کلا هدر خالی باشه و فقط کدهای پلاگین درون هدر اجرا بشن؟
آدرس سایت خود را نیز همینجا درج کنید.

پاسخ
درود

بابت قالب سپاس قالب زیبایی بود

مشکل ! هیچ ادیتوری توی قالب کار نمیکنه و نکته بعدیش کنترل پنل کاربری تیتراژ بالا که خلاصه امار کاربرو نشون داده فونتش بسیار ضخیم و بزرگه این دو مورد رفع شه خوبه و آخر هدر و عکس بکگرانش رنگش خوب نیس این قالب اگر به صورت آبی آسمانی در میومد بسیار کاربر پسند بود و همینطور طرح هدر و فوتر که البته میشه دسکاریش کرد و نکته آخر یادم رفته بود پلاگین نماد ارسالی توی صحفه اول کنار پست ها نمیاد تو صحفه دوم میاد تو صحفه اصلی نمایش داده نمیشه بنده فعلا نصبش کردم تا مشکل ادیتور رو از طرف شما برطرف کنم ممنون 144
  • Admin
پاسخ
سلام
ممنون بابت ارسال نظر
قالب فوق برای مای بی بی نسخه 1.6 بوده و متاسفانه فعلا زمان آزاد برای تبدیل به نسخه های جدید ندارم که از طرفی نیز نسخه 1.8 هم زیاد عمر نخواهد کرد و نسخه 2 انجمن ساز با تغییرات بسیار منتشر خواهد شد و بهتر است همه کاربران در فکر نسخه های جدید باشن

• Develepor
پاسخ
(2016-11-07, 19:53)Admin نقل قول به نقل از ->برای این مورد لطفا با ارائه دهنده هاست خود در ارتباط باشید. یا یکبار مودم را خاموش/روشن کنید آی پی تغییر کنه.

* دو ارسال آخر این تاپیک به زودی حذف خواهند شد *

درود

مشکل از خود سرور بود که هر 5 دیقه منو بن میزد که مهدودیتشو برداشتم درست شد مرسی بابت جوابت و اینکه درسته من زیاد حرفه ای نیسم اما یک قالبی برای مای بی بی زدم البته مال وی بولین بود وی بی تبدیلش کردم به مای بی بی با کلی تغییرات رنگ و بلوک ها و ...... یک مشکل هست که چند روزه انجمن به حالت کَش میره یعنی وقتی تغییرات توی استایل اینا میدم اِعمال نمیشه پلاگین رو هم تست کردم چون پلاگین زیادی هم ندارم  میشه تو این مورد هم راهنمایی کنین که چرا رو حالت کَ قرار میگیره ممنون
پاسخ
درود
ممکنه کدی در فایل htaccess قرار داده اید که باعث کش شدن شود
و یا ممکنه ارائه دهنده هاست شما جدیدا نرم افزار کش روی سرور نصب و فعال کرده باشد
البته نام قالب رو در زمان ویرایش دقت کنید تا فایل یا کد صحیح را ویرایش کنید و چند بار Ctrl+F5 بزنید ممکنه خود مرورگر کش کرده باشه
همچنین اگر از نسخه های قدیمی این انجمن ساز استفاده می کنید احتمال دارد در آن نسخه چنین باگی وجود داشته باشد

• Develepor
پاسخ
(2016-11-13, 20:01)Admin نقل قول به نقل از ->درود
ممکنه کدی در فایل htaccess قرار داده اید که باعث کش شدن شود
و یا ممکنه ارائه دهنده هاست شما جدیدا نرم افزار کش روی سرور نصب و فعال کرده باشد
البته نام قالب رو در زمان ویرایش دقت کنید تا فایل یا کد صحیح را ویرایش کنید و چند بار Ctrl+F5 بزنید ممکنه خود مرورگر کش کرده باشه
همچنین اگر از نسخه های قدیمی این انجمن ساز استفاده می کنید احتمال دارد در آن نسخه چنین باگی وجود داشته باشد

درود

نخیر عزیز این مشکل از زمانی به وجود اومد که یک پلاگین به نام برترین ارسال کنندگان رو نصب کردم و بعدا پاکش کردم  اومد یعنی علت بعضی از کَش شدن انجمن مشکل پلاگین هستش و الان من پلاگین رو حذفش کردم بازم درست نشد  تغییرات دیگر اِعمل میشه فقط تغییرات استایل (golba css) اِعمال نمیشه پشتیبانی هاست هم اطلاع دادم  اونا هم جواب منو گفتن مشکل پلاگینه
پاسخ
خوب در هر حال تغییری صورت گرفته که این مشکل بوجود آمده (حال یا به صورت دستی یا به صورت پلاگین و... )
بهتره قبل از نصب پلاگین جدید و تست نشده یک بکاپ کامل از فایل ها و دیتابیس ایجاد و دانلود کنید تا در صورت نیاز بتونید بدون مشکل بازگردانی کنید.

یکی از بخش مدیریت، بازسازی همه کش ها رو بزنید و نیز اگه فایل قالب رو دارید یکبار با نام دیگری در سیستم وارد کنید و یا از قالب کنونی خروجی گرفته و با نام دیگری وارد کنید.

• Develepor
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان