هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات نصب بازی PS3
Question 
سلام
نصب بازی بر روی کنسول پلی 3 که توسط خود کاربر فایل های دانلود کرده ایم به چه صورت هست؟؟
فیکسهای 3.55 تا 4.30 بازیهای یا فرم های جدید ینی چی؟؟
برای مثال:
فایل فیکس CFW 4.21 و بالاتر
فایل فیکس CFW 3.55
پس از دانلود پارت های بازی و نصب بر روی هارد اکسترنال این فیکس ها چی هستند؟؟
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
252
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
CFW یعنی کاستوم فریمور - و کاستوم فریمور هم همان فایل آپدیت کنسول هست که توسط هکرها دستکاری شده و برای کپی خور کردن کنسول استفاده شده.

حال کنسول شما بایکی از نسخه های کاستوم فریمور کپی خور شده. اگه مثلا کنسول شما ورژن CFW4.30 هست اونوقت باید فیکس CFW4.30 رو دانلود کنید و اگه کاستوم فریمور شما 3.55 هست باید فیکس یا همان پچ CFW3.55 رو دانلود کنید.
بهتره نسخه کپی خور رو از فروشنده کنسولتان سوال کنید. البته در قسمت تنظیمات کنسول نیز میتونید ورژن رو مشاهده کنید. اما ممکنه شماره ورژن رو اسپوف کرده باشن که اونوقت عدد موجود در آنجا فیک است.

و در مورد طریقه استفاده از این پچ ها نیز بهتره از سایتی که دانلود میکنید بخونید. ولی برای اکثر بازی ها یک فایل با فرمت PKG هست که باید از قسمت ستاره دار "install package file" موجود در داشبرد کنسول نصب بشن که بازی رو کرک کنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezaarmin
پاسخ
با تشکر از پاسخ شما
مشکل بنده این که متوجه نمیشم کاستوم فریمور که مناسب دستگاه هست پس از دانلود باید در کدام قسمت هارد اکسترنال ریخته بشه؟
همراه خود بازی باید ریخته بشه ینی؟درون فایل که بازی ریختیم به نام گیم
در بعضی بازی هاا باید فایل با فرمت edat. را در فایل منیجر برنامه Multiman در مسیر /dev_hdd0/home/0000000x/exdata کپی کنید
من اصلا متوجه این نمیشم!!
و همین طور این مورد در کنسول خود به بخش Install Package Files رفته و فایل را نصب کنید
این موارد میشه توضیح بدید
خیلی وقت راهم گم کرد
پاسخ
مورد اول رو در تنظیمات کنسول نگاه کنید فکر کنم باید در system info باشه. ورژن فرمور کنسول رو نگاه کنید ببینید ورژن چند هست و فیکس ها رو مثل شماره اون دانلود کنید.

بعد در مورد edat. باید با مولتی من شاخه های هارد رو باز کنید و در مسیری که گفته شده کپی کنید. این مورد رو با توجه به اینکه تازه کنسول رو خریدید فعلا توصیه نمیکنم. تا کمی با نرم افزار ها آشنا بشید بعدا.

و Install Package Files راحت هست. اون قسمتی که بازی ها رو میزنید اجرا میشن. بالاش دوتا فایل ستاره دار میبینید. اسم یکیش Install Package Files هست. اول باید فایلی رو که میگن از اونجا نصب شه رو دانلود کنید و در ریشه هارد اکسترنال یا فلش مموری بریزید بعد از Install Package Files نصبش کنید. البته دقت کنید اگه دانلود به صورت فایل فشرده باشه اول از حالت فشرده خارج کنید و بعد فقط فایل اصلی را در ریشه فلش مموری کپی و از Install Package Files نصب کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezaarmin
پاسخ
باسلام خدمت اساتیز بزرگ وار
من تازه یک پلی ستیشن 3 خریداری کردم
اما در اجرای بازی های دانلود شده با مشکل مواجه شدم
از دوستان خواهشمندم راهنماییم کنند
لطفان اگه امکانش هست اموزش را قدم به قدم ذکر کنند
کوچیک شما معین

----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
دوستان اگه امکانش هست لینک برنامه های زروری رو لطف کنید ممنون میشم
پاسخ
سلام
روی کنسولتون کاستوم فریمور ریخته شده؟ چه نسخه ای؟
مولتی من نصب هست؟ چه نسخه ای؟
بازی ها هم فایل های متفرقه طبق توضیحی که از جایی که دانلود میکنید باید عمل کنید. برخی روی اکسترنال اجرا میشن و برخی هارد داخلی. فایل های pkg نیز باید نصب بشن.

پاسخ
سلام
ممنون که سریع اهمیت میدید
لطفان راه های به دست اوردن اطلاعاتی که لازم دارید بفرمایید از چه قسمتی میشه دونست
تا چک کنیم و اطلاع دهیم
ممنون
پاسخ
ابتدا چک کنید در قسمتی که بازی رو اجرا میکنید، نرم افزاری به نام multiman وجود داره؟
دقت کنید فکر کنم کنار ورژن نوشته باشه و یا داخلش در قسمتی درج میکنه نسخه رو. (مدتی هست PS3 استفاده نمیکنم از ذهنم خارج شده)

در سیستم اینفو درج میشه چه ورژنی از سیستم آپدیت نصب هست.
از جایی که خرید کردید اول کاری باید این اطلاعات رو بهتون میدادن، چیزی نگفتن در این خصوص؟

پاسخ
باسلام خدمت برادر بزرگ وار
هیچ یک از برنامه ها رو نداره
ورژن که در سیستم اینفو درج شده 3.66 هستش
من بازی که دانلود کردم با فرمت CpK هست و می خوام اگه بشه از روی حافظه خود کنسول اجرا کنم
لطف بفرمایید چه کاری رو باید انجلم بدم
ممنونم
پاسخ
سلام
ظاهرا کنسول شما اورجینال هست. این آموزش رو یک بررسی بکنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان