هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 اموزش PES2014
اموزش کامل PES2014
اولین موضوع حتما از دسته شک دار استفاده کنید
هرسوالی درمورد این بازی از اموزش و... بگید حتما پچ PESEdit_2014_Patch_1.3 دانلود کنید این بازی طوری طراحی شده تا کاربر یا بازیباز حرفه ای دنبال بازی بره حتما این پچ نصب کنید بقیه پچ ها مثل 2.1 مشکل دارند
من از Jan 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
(2014-01-19, 05:56)JAVADSONIK نقل قول به نقل از ->اموزش کامل PES2014
اولین موضوع حتما از دسته شک دار استفاده کنید
هرسوالی درمورد این بازی از اموزش و... بگید حتما پچ PESEdit_2014_Patch_1.3 دانلود کنید این بازی طوری طراحی شده تا کاربر یا بازیباز حرفه ای دنبال بازی بره حتما این پچ نصب کنید بقیه پچ ها مثل 2.1 مشکل دارند
بازم میگم اپدیت 1.3 را نصب کنید اولین کار وارد محل نصب بازی شویدC:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014 بعد settings را باز کنید بخش کنترل اول مدل دسته را وارد کنید مثل PES2013 ولی در این نسخه جای پاس شوت R1 L2 وغیره اشتیاه است برای تصحیح ابتدا مثلا در بخش کنترل روی A یا 1 بزنید و از روی دسته هم بزنید اگر تغیری ایجاد شد مثلا یکی از دکمه ها در کنترل خالی شد اشتنباه است واگر هیچ تغیری نشد درست اس و اگر جای دکمه خالی شد مثلا شوت از روی بخش کنترل شوت را زده
وبعد روی دسته دکمه ضبدر را بزنید انجا پر خواهد شد اگر سوالی نبود ادامه در ساعت 18 امروز 2شنبه
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
اگر سوالی جلو جلو دارین بپرسین
در این اموزش انواع ترکیب- پاس بلند- پرس -کنترل مرکز زمین ودلخواه دو ترکیب تدافعی و هجومی اصلا پیشنهاد نمیشه بعد از خوردن یک گل دفاع متلاشی میشود بعداز ان کنترل دفاع مثل افساید گیری بعد بازی ترکیبی تعویض خودکار و.... گفته میشود
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
بعداز چند وقت وقفه دوباره اومدم اول این که قهرمان pes امسال از این بازی خوشش نیومد وبازی نمیکنه این فرد تهرانی هست پس اگر بتونید این بازی انجام بدین شاهکاره
حالا اموزش وارد بازی شین بعد وارد قسمت تمرینات شین اولین گزینه بزنید بعد برید اخرین گزینه در منوی جدیدو کلیک کنید 4یا 5گزینه داره هرکدوم اموزش با فیلم با بقیه اموزشا فرق داره حتما برید مثلا کنتری دربازه بان چند دریبل و.... این فقط فیلم هست وتمرین نداره حتما در بازی کردنتون تاثیر میگذارد
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
باز در اول میگم سوال داشتین بگین عید مسابقات بعد با سمنانی کل میندازم هم تجربه هم اموزش خوب ادامه وارد بازی بعد تنظیمات بعد گزینه2 بعد زیادش کنید بعد بیاد از تنظیمات بیرون این کار برا افزایش سرعت بازی بود حالا تنظیمات دسته برا دریبل و کنترل بازی کن دوم برا اینکار وارد تنظیمات بعد بعد اولین گزینه بعد کاربر دلخواه خودرا انتخاب بعد به گزینه دوم یعنی button .... برید در اینجا LS تغیر دهید بعد بیاید بیرون ادامه را خواهم گفت
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
باتوجه به استقبال کمه موضوع از اپدیت معذوریم اگر ادامه پیدا میکرد به روش های پاسکاری جالب میرسیدیم مثلا به بازیکن دفاع پاس میدهید بعد بازیکون بعد پاس فرار میکند وبا یک پاس چیپ میتونید موقعیت خطرناک درست کنید
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
به دلیل درخواست یک کاربر ادامه میدیم
برید به تنظیمات بعدکاربر دلخواه را انتخاب کنید مثل مرحله قبل این دفعه به support setting برید همه گزینه هارا به حداکثر
برسانید در کشوییها از بالا اولی ودر روشن وخاموش روی on بزارید فقط اولی را دست نزنید وبگذارید روی دومی وارد بازی شین و تغیرات را ببینید بعد گزینه که باید پرشه را پرش کنید فکرکنم 2یا 3گزینه است بعدا درباره اولین گزینه میگم
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
مطال ببیرونی بازی گفته شده فقط 1چیز در این بازی حتما در جامها بازی کنید زیرا دربازی دوستانه میهبان یا میزبانی اثری نداره مثلا در جام باشگاه اروپا از مرحله گروهی تا فینال بازی کنید حالا ادامه از کجا بریم از اموزش دربیل یا ترکیب چیدن هرکدومش چندهفته وقت میبره
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
یک نکته در قسمت support setting گفته بودم اولی رو روی اولین گزینه کشویی نزارین چرا کسی میدونه اونایی که ادعا PES از 2010 تا حداقل 2013 باید بدونند اگر ندونند واقعا خیلی ناجور که حتی وارد تنظیمات نشدن وفقط بازی میکنند تا فردا 10شب مهلت پاسخ تا حیثیت خودتون حفظ کنید کسی نبود خودم میگم

JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ
خوب چرا نباید اولی رو پرکنیم میشه پرش کرد ولی روی این گزینه با توجه به منطقه توپ بازی کن عوض میشود ولی مشکلاتی دارد مثلا شما میخواین تکل کنید یکدفعه بازیکن عوض میشود و بقیش معلومه یا زرد یا قرمز ولی دومی بازیکنو خودتون عوض میکنید و مشکل بالا را ندارد البته بالایی مشکلاتدیگه ای دارد پس من وشما بهتره دومی استفاده کنیم وبقیه نیاز به توضیح ندارن با تجربه خودتون پیداش کنید تنها راهنما اینکه بقیه رو دربازی باید اجرا کنید تا متوجه بشوید
JAVADSONIK.ROZBLOG.COM
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان