هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جایزه هکدکنسولز: جایزه نقدی - بازی کن و پول برنده شو
Heart 
طبق تصمیمی که گرفته ایم قرار شده با برخی بازی های بخش بازی انجمن، مسابقه با جایزه نقدی قرار دهیم.

قوانین و موارد مورد نیاز جهت شرکت در این مسابقات:
(البته توجه داشته باشید که شرکت در این مسابقات کاملا رایگان میباشد.)

1- ابتدا اگر قبلا در انجمن ما ثبت نام نکرده اید لطفا از طریق لینک زیر به صورت رایگان عضو شوید:
کلیک کنید

2- کاربران دختر یا پسر که زیر 19 سال سن داشته باشند موظف هستند که شرکت در این مسابقه را به خانواده خود اطلاع دهند و با اطلاع و رضایت والدین خود در مسابقه شرکت کنند.

3- جهت اطلاع یافتن از زمان مسابقات که در همین تاپیک اعلام خواهند شد، بر روی (مشترک شدن در این موضوع) در پایین صفحه کلیک کنید و گزینه دوم (اطلاع رسانی از طریق ایمیل) را انتخاب کرده و بر روی (اشتراک در موضوع) کلیک کنید تا از طریق ایمیل از ارسال های جدید در این موضوع با خبر شوید.

4- بهتر است از دوستان و آشنایان خود نیز جهت شرکت در این مسابقات دعوت کنید، چون در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کم باشد، دوره های بعدی مسابقات با فاصله های چند ماهه برگزار خواهند شد.

5- هر فرد (کاربر) مجاز هست از هر 3 مسابقه فقط یکبار در مسابقات برنده شود. یعنی هر کس برنده شد دیگه نمیتونه در 2 مسابقه بعدی برنده باشه یعنی اگه در مسابقات بعدی هم شرکت بکنه و نفر اول بشه جایزه به نفرات بعدی تقدیم خواهد شد.
(مثال:
مثلا کاربری در مسابقه شماره سه برنده میشه برای برنده شدن مجدد میتونه در مسابقه شماره شش تلاش کنه یعنی پس از دومین مسابقه که بعد برنده شدنش انجام میشه.)

چند نکته و نحوه اجرای مسابقه:
1- طبق تاریخ هایی که برای هر مسابقه در این تاپیک درج خواهد شد مسابقه در طول چند روز اجرا و در زمان پایان مسابقه نتیجه
مسابقه توسط مدیرکل اعلام و برای برنده ها (یعنی نفر اول و دوم) مبلغ تعیین شده هر مسابقه تقدیم خواهد شد.

2- در کنار جایزه نقدی، در تمامی مسابقات، برنده ها به مدت شش ماه به صورت رایگان به گروه کاربری پرمیوم ارتقاع داده خواهد شد.
3- در صورتی که تعداد شرکت کنندگان در مسابقه به تعداد مورد نظر نرسد، تاریخ پایان مسابقه ممکن است تغییر کند.
4- در صورت مشاهده هر نوع تقلب در ثبت رکورد، کاربر محروم شده و هیچ جایزه ای دریافت نخواهد کرد.
5- برای هر مسابقه یک بازی در نظر گرفته شده و در پست های جدید اعلام خواهد شد و تا زمان پایان مسابقه میتوانید به دفعات نامحدود تلاش کنید تا رکورد بالاتری برای خودتون ثبت کنید.
6- در صورتیکه در مورد بازی سوالی دارید و نمیدانید بازی را چطور انجام دهید موضوع را از طریق ارسال پیغام خصوصی به من اطلاع دهید تا در تاپیک جداگانه راهنمایی درج شود.
7- کاربران موظف هستند هر یک یا دو روز یکبار به این تاپیک مراجعه کنند تا از تغییرات احتمالی مطلع شوند.
8- سیستم امتیاز بازی باید نامحدود باشد تا همیشه بتوانید با تلاش بیشتر، رکورد بالاتری ثبت کنید، پس هر زمانی بازی انتخابی به غیر این حالت شناسایی شود، بازی دیگری برای آن مسابقه اعلام خواهد شد.
9- پس از واریز مبلغ جایزه به حساب برنده، تصویر صفحه پرداخت در ارسال دوم این تاپیک درج خواهد شد که نام کامل فرد برنده در صفحه پرداخت نیز قابل مشاهده خواهد بود.

235 این طرح تا هر زمان به تصمیم مدیریت و استقبال کاربران میتواند ادامه داشته باشد.

221 آخرین بروزرسانی مطالب این ارسال: 2014/06/02

(توجه: از این تاریخ به بعد 93.01.01 برای هر مسابقه 2 نفر برنده انتخاب خواهیم کرد، یعنی نفر اول و دوم جایزه نقدی دریافت خواهند کرد، فقط مبلغ جایزه نفر دوم کمتر خواهد بود.)
252

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • xbox-one، معین، player، gamekiller، Awards، jamal64، Ayoub_14، namakdooon، musashi
پاسخ
Thumbs Up 
249 در این ارسال لیست تمامی مسابقات و نام کاربری برندگان (همراه با تصویر صفحه پرداخت مبلغ جایزه) درج خواهد شد :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- مسابقه اول پایان یافته است. بازی مورد استفاده برای مسابقه اول (Autobahn) بود. زمان پایان مسابقه اول راس ساعت 21 در تاریخ 1392.11.07 با جایزه نقدی 100000 ریالی.
نام کاربری برنده: rezaarmin
برای این کاربر به درخواست خودشون به جای مبلغ جایزه یک سال عضویت پرمیوم بیشتر افزوده شد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- مسابقه دوم پایان یافته است. بازی مورد استفاده برای مسابقه دوم (Age of Japan) بود. زمان پایان مسابقه دوم راس ساعت 20 در تاریخ 1392.12.14 با جایزه نقدی 200000 ریالی.
آدرس تصویر صفحه تعیین برنده: کلیک کنید
نام کاربری برنده: zehnx

آدرس تصویر صفحه پرداخت مبلغ جایزه: کلیک کنید

3- مسابقه سوم پایان یافته است. بازی مورد استفاده برای مسابقه سوم (Big Truck Adventures 3) بود. زمان پایان مسابقه سوم راس ساعت 21 در تاریخ 1393.03.12 با جایزه نقدی 5 و 15 هزار تومانی.
آدرس تصویر صفحه تعیین برندگان: کلیک کنید
نام کاربری برنده جایزه اول: 9080
نام کاربری برنده جایزه دوم: hamidator

آدرس تصویر صفحه پرداخت مبلغ جایزه اول: کلیک کنید
آدرس تصویر صفحه پرداخت مبلغ جایزه دوم: کلیک کنید

Heart

توجه: برای حفظ نظم ارسال های اضافی در این تاپیک، پس از پایان هر مسابقه حذف خواهند شد.
  • معین، player، gamekiller، Awards، zehnx، hamidator، musashi
پاسخ
221 توجه: در این ارسال نیز نوشته های حذف شده کاربران درج خواهد شد. چون نوشته های دیگر کاربران برای شلوغ نشدن تاپیک مسابقه، پس از مدتی حذف و در این پست درج خواهند شد.

(2014-01-22, 13:22)gamekiller نقل قول به نقل از ->اگه رکورد چند نفر باهم برابر بشه چطور میشه ؟
اگه رکورد چند نفر یکسان باشه اونوقت از خودشون سوال میکنیم تا تصمیم بگیرند: یا بین اون دو سه نفر قرعه کشی میکنیم و یا یه بازی دیگه اعلام میکینم تا فقط اون دو سه نفر بازی کنن و برنده نهایی انتخاب بشه.

(2014-01-27, 23:18)rezaarmin نقل قول به نقل از ->با تشکر از ادمین سایت
واقعا بابت جایزه خیلی ممنونم من اصلا به خاطره جایزه بازی انجام ندادم اصلا تایپک بخش جوایز نخوندم فقط به دلیل رقابتش شرکت کردم281
به خاطره شرایط روحی که دارم این روزا خیلی خبر خوبی بود واقعا خوشحال شدم265
من جایزه ای که برنده شدم هدیه میکنم برای حمایت از سایت خوبمون من که نمک گیر اینجا شدم حسابی
باعث افتخارم که جز گروه پرمیوم سایت هستم173
ممون ادمین جان واقعا تشکر میکنم از زحمت هایی که برای سایت خوبمون میکشی162
183
خواهش میکنم دوست عزیز.

(2014-03-05, 21:10)zehnx نقل قول به نقل از ->خیلی‌ ممنون از شما و سایت خوبتون
بنده شماره کارت ملی‌ خودم پیام خصوصی کردم
با تشکر ، موفق باشید
خواهش میکنم دوست عزیز. شما لطف دارید.

(2014-03-05, 21:05)9080 نقل قول به نقل از ->سلام اقای مدیر خسته نباشید
اقای مدیر شما اونجا گفته بودین که دیگه تمدید نخواهد شد یعنی چه اینکه به هر دلیلی تمدید نمیشه ای کاش تو پرانتزی ذکر میکردید که اگه اتفاقی بیافته تمدید میشه
دیگری اینکه من از دیروز نمیتونستم وارد سایت بشم ای کاش به همون اندازه تمدید میکردید من الان با خبر شدم سایت باز شده دیگه فرصتی برای من نیست ای کاش عادلانه میبود

با تشکر اقا مدیر
سلام دوست عزیز. ممنون.
اشکالی نداره ایشون هم از کاربران این انجمن و از مردم کشور عزیزمان ایران هستند. ایشالا مسابقه ها ادامه دارند و در آینده بیشتر تلاش کنید ایشالا شما هم برنده میشوید.
و همچنین بیشتر دقت کنید در مورد اطلاعیه ها. من درج کرده ام که همیشه و زود به زود به این تاپیک مراجعه کنید و تغییرات رو مشاهده کنید.
و همچنین آن مورد هم که درج کرده بودم تمدید نخواهیم کرد کاملا صحیح بود ولی از شانس ما مشکل سخت افزاری برای سرور انجمن رخ داد و من از دیروز صبح ساعت 9 تا ساعت 4 نصف شب تلاش کردم تا اینکه کلیه اطلاعات انجمن از دست نرود و از صبح ساعت 11 امروز نیز انجمن در دسترس همه کاربران قرار گرفت. این مورد رو باید خودتون در نظر بگیرید که حوادث اینچنینی رو کاری براش نمیشه کرد.
در این تاپیک و بالای تمامی صفحه های انجمن هم اطلاعیه مجدد درج کردیم تا همه مطلع شوند.
حتی اگر شما ساعت 17 رو برای آخرین زمان اطلاع داشتید برای مشاهده نتیجه باید مراجعه میکردید و میتوانستید 3 ساعت باقی مانده را تلاش کنید و برنده شوید. شاید این بار قسمت شما نبوده. ایشالا اگر خدا بخواهد در مسابقات آینده ...

252 موفق باشید.

(2014-05-02, 10:22)nima_s نقل قول به نقل از ->سلام
مسابقه دور جدید کی شروع میشه؟
سلام
احتمالا از امروز یا فردا ... در حال انتخاب بازی برای مسابقه سوم هستیم.

(2014-05-08, 20:22)hamidator نقل قول به نقل از ->سلام به همه
مدیر جون این مسابقه ی pacman جزو این مسابقات بود یا نه؟
سلام دوست عزیز
خیر، اونا تورنمنت پیشفرض خود نرم افزار بخش بازی هستند.
فعلا برای اونا جایزه قرار نمیدیم چون بیشتر از 4 نفر همزمان نمیتونن بازی کنن، شاید بعدا، که در آن حالت نیز در زمان درج مسابقه اعلام میشه.

(2014-05-09, 12:55)hamidator نقل قول به نقل از ->متشکرم از پاسخ
خواهش میکنم

(2014-06-03, 09:18)hamidator نقل قول به نقل از ->سلام
ممنون از اینکه این مسابقات رو برگذار و ایجاد رقابت میکنید.
ایشالا موفق باشید
سلام خواهش میکنم دوست عزیز

(2014-06-03, 22:06)9080 نقل قول به نقل از ->ممنون اقا مدیر ای ول داری
سپاس دوست عزیز
  • gamekiller، jamal64
پاسخ
توجه: مسابقه شمار 3 آغاز شد! پایان یافت

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین، Awards، JAVADSONIK، zehnx، jamal64، musashi
پاسخ
مدیر جان سلام
یه جام رمضان راه مینداختی
من از Feb 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( hamidator )
پاسخ
(2014-06-30, 20:56)hamidator نقل قول به نقل از ->مدیر جان سلام
یه جام رمضان راه مینداختی
درود بر شما دوست عزیز
متاسفانه کاربران زیاد استقبال نمیکنن - باز اگه قرار دادیم اینجا درج میشه.

• musashi
پاسخ
سلام

لطفا در این نظر سنجی شرکت کنید: (مهم) کلیک کنید

• Ayoub_14، musashi
پاسخ