هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هماهنگی برای انجام آنلاین بازی GTA Online
فکر کنم 500-600 بره.
کل بازی ها رو شامل میشه. هزینه اضافی نباید دریافت کنند. باید از فروشنده کار درست خریداری کنید.

موارد مورد نیاز جهت اتصال به لایو: کلیک کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Nima
پاسخ
با تشکر فراوان از پاسخ شما
آیا آشنایی در تبریز دارین که بتونه بازی‌های پچه شده لایو بفروشه (قیمت بازی‌ها چقدر هستند)
من
از بازی‌های غیر پچه شده استفاده می‌کردم اگه الان مثلا بازی فیفا ۱۵ پچه
شده لایو استفاده کنم آیا بن می‌شه یا باید فرمتی چیزی بشه که بدن از بازی‌های پچه شده استفاده کرد یا که نه می‌تونم راحت بازی کنم
با تشکر
پاسخ
خواهش میکنم
نه متاسفانه جای مطمئن که حتما پچ شده بده سراغ ندارم. قیمت هم دقیق نمیدونم.
اونو که گفتم در هر حالت امکان بن شدن همیشه هست. با بن شدن هم کنسول سالم میمونه فقط دیگه به لایو وصل نمی شه.
از دوستان هستند پچ نشده هم استفاده نمیکنن و بن هم نشدن. ولی تا حد امکان پچ شده تهیه شه بهتره.
البته دیگه نسل هشت وارد بازار شده و احتمال بن کردن نسل هفت تا حدودی پایین اومده!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Nima
پاسخ
یعنی‌ اگه من الان به لایو وصل شم و بن شه کنسول سالم میمونه یعنی‌ بازی‌هایی‌ که قرار انتشار بشن رو مثلا far cry 4 اجرا می‌کنه؟؟؟
چطوری می‌شه دستگاه رو فرمت کرد آیا آپتید‌ها سالم میمونه مثلا لتا +۳
من
بازی بتمن آرخام سیتی رو نصب کردم ۱۰۰ درصد نصب شد واگتی‌ داخل بازی میرم
واگتی‌ لود می‌کنه که بازی اجرا شه می‌نویسه this disc is not supported مشکل از چی‌ هست
پاسخ
بله معمولا مشکلی برای کنسول پیش نمیاد.
نیاز به فرمت نیست. LT+3.0 حذف نمیشه.
دیسک سالم نیست.

پاسخ
ولی‌ آخه دیسک ۱۰۰ درصد نصب شده
پاسخ
کم پیش میاد این مورد. ایراد از دیسک هست. موقع رایت ایراد گرفته و یا دیسک خامش خیلی بی کیفیت هست! (البته اگه لنز کنسول سالم باشه)

پاسخ