هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار
 فایل DEV 2
Heart 
باسلام

یه فایل یا برنامه ای هست به اسم DEV 2 که تو هارد میریزن برای اجرای بازی ها از طریق هارد روی سونی 2 هایی که ای سی مودبو روشون نصب شده دوستان اگه اطلاعاتی در این مورد دارین نحوه ریختن این برنامه تو هارد یا اگه برنامشو دارین لظفا کمک کنین.

با سپاس فراوان Heart Heart 144
GameNet&PC&PS&XBOX360
پاسخ
با سلام 

روش انجام کار رو پیدا کردم اول اینکه آی سی مودبو حتما باید نصب باشه و بعد هارد وبرد HD Combo رو باید نصب کنید روی دستگاه سونی 2
یک مموری کارت و یک فلش لازمه راه اندازی اولیه هارد میباشد ، مموری کارت باید دارای بوت باشه جوری که فایلOPL PS2.ELF  داخلش کپی یا از روی سیدی بوت نصب شود
فایلهای DEV 2 رو میتونین از سایتهای خارجی دانلود کنید و داخل این پوشه DEV 2 فایل لود یا همون OPL PS2.ELF لازمه که فقظ باید نام این فایل رو داخل پوشه به 
BOOT.ELF تغییر بدین کلیه این فایلها رو باهم داخل پوشه ای به نام HD BOOT انتقال میدین و پوشه رو داخل فلش میریزین
حالا فایل DEV 2 شما کامله میتونین فلش و به دستگاه خود بزنید ، از منو لود گزینه FILe Manejer رو انتخاب میکنید و گزینه MASS (که همون محتوی فلش شما می باشد ) پوشه HD BOOT را انتخاب و از داخل پوشه روی فایل DEV I کلید ضربدر میزنید (دقت کنید که هارد شما باید روی دستگاه نصب باشه )
ارم ماتریکس که همون ای سی مودبو شما می باشد نمایش داده می شود و از شما درخواست دکمه ضربدر تا ادامه عملیات نصب رو انجام بده وقتی نصب تمام شد دستگاه خودکار خاموش میشه .
شما مجدد دستگاه رو روشن میکنید بلافاصله قبل اینکه ارم ماتریکس بیاد دکمه دایره و مثلث رو باهم نگه میدارین که داخل تنظیمات ای سی مودبو بره ، داخل تنظیمات گزینه AUTO رو به DEV 2 تغییر میدهید و کلید استارت رو فشار میدین تا تنظیمات فعال بشه دستگاه رو ریست میکنید حالا دیگه بدون مموری کارت و فلش 
دستگاه بازیا رو از روی هارد لود میکنه و به صورت لیست نمایش میده که میتونید هر کدوم رو که میخواین انتخاب و بازی کنید  194
GameNet&PC&PS&XBOX360
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
این چیزی که شما میگی رو من اولین بار میشنوم
پاسخ
با سلام
دوست عزیز بنده خیلی وقته با کنسول های بازی سر و کار دارم و برای فهمیدن این موضوع (هارد خور کردن ) خیلی زحمت کشیدم و خودم این چیزی که نوشتم تست کردم و انجمن فرستادم که شاید به درد کسی بخوره .
موفق باشین
GameNet&PC&PS&XBOX360
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان