هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ظرفیت هوم (آفلاین،آنلاین) سوپر اکانت تمامی اشتراکها و اکثر بازیهای روز دنیا
سلام وقت بخیر
میخواستم ببینم جریان این اکانت های ظرفیت هوم (آفلاین،آنلاین) سوپر اکانت تمامی اشتراکها و اکثر بازیهای روز دنیا
که همه بازی هارو داره و میشه افلاین بازی کرد چجوری است و چه سایت های خارجی همچین اکانت هایی میفروشن؟
پاسخ
(2020-03-14, 13:40)websky نقل قول به نقل از ->سلام وقت بخیر
میخواستم ببینم جریان این اکانت های ظرفیت هوم (آفلاین،آنلاین) سوپر اکانت تمامی اشتراکها و اکثر بازیهای روز دنیا
که همه بازی هارو داره و میشه افلاین بازی کرد چجوری است و چه سایت های خارجی همچین اکانت هایی میفروشن؟
 سلام. من xbox one دارم چیزی که میگم مربوط به اکانت هوم و غیرهوم ایکس باکسه.
ببین اکانت بازی یا بصورت دیجیتالی کامله، میتونی افلاین و انلاین روی اکانت شخصی خودت بازی کنی و بفروشی. اکانت هوم، یعنی تو صاحب اکانت نیستی و نمیتونی بفروشیش، میتونی انلاین و افلاین روی اکانت شخصی خودت بازیش کنی. اکانت غیر هوم هم مث هومه، فقط واسه اجرای بازی باید حتما انلاین باشی و اکانت طرف روی کنسولت باشه. با اون اکانت بازی رو اجرا میکنی بعد توی main menu بازی سوییچ میکنی به اکانت شخصی خودت و بازی میکنی.
درباره سوپر اکانت هم، اکانتای ایکس باکس فقط روی یک یا دوتا کنسول میشه فقط هومش کرد فک کنم ولی سوپر اکانت به اکانتایی میگن که میتونن بی نهایت هوم بشن، ولی چطوریشو من نمیدونم فروشگاه ها بلدن.
پاسخ
(2020-05-20, 02:48)HosseinNaroto نقل قول به نقل از -> سلام. من xbox one دارم چیزی که میگم مربوط به اکانت هوم و غیرهوم ایکس باکسه.
ببین اکانت بازی یا بصورت دیجیتالی کامله، میتونی افلاین و انلاین روی اکانت شخصی خودت بازی کنی و بفروشی. اکانت هوم، یعنی تو صاحب اکانت نیستی و نمیتونی بفروشیش، میتونی انلاین و افلاین روی اکانت شخصی خودت بازیش کنی. اکانت غیر هوم هم مث هومه، فقط واسه اجرای بازی باید حتما انلاین باشی و اکانت طرف روی کنسولت باشه. با اون اکانت بازی رو اجرا میکنی بعد توی main menu بازی سوییچ میکنی به اکانت شخصی خودت و بازی میکنی.
درباره سوپر اکانت هم، اکانتای ایکس باکس فقط روی یک یا دوتا کنسول میشه فقط هومش کرد فک کنم ولی سوپر اکانت به اکانتایی میگن که میتونن بی نهایت هوم بشن، ولی چطوریشو من نمیدونم فروشگاه ها بلدن.
دوست عزیز سلام
اون مورد به این صورته که وارد قسمت اطلاعات کنسول میشید و با زدن کلید های خاص و به ترتیب بخشه دولوپر ستینگز باز میشه و هوم اکانت رو ریست میکنید
ترتیب کلیدها فکرکنم به این صورته

LB+RB+LT+RT

البته فیلمش داخل اینترنت هست

اگر این پست منو دیدید و انجام دادید بهم اطلاع بدید..خوشحال میشم
پاسخ
(2020-05-28, 03:36)elfasg73 نقل قول به نقل از ->وارد قسمت اطلاعات کنسول میشید و با زدن کلید های خاص و به ترتیب بخشه دولوپر ستینگز باز میشه و هوم اکانت رو ریست میکنید
ترتیب کلیدها فکرکنم به این صورته

LB+RB+LT+RT

182 با این کار فقط همه اکانت های هوم از روی اون کنسول حذف میشن و برای برخی از کاربران که اکانت اشتراکی استفاده میکنن ممکنه هزینه یا مشکل ایجاد کنه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amrisdonte
پاسخ
سلام به همه
لطفا راهنمایی کنید
من ایکس باکس وان اس گرفتم و روش چندتا بازی ریختن.خودشون گفتن اگر آنلاین بشی کنسول بن میشه.چند جا خوندم که میشه آنلاین بازی کرد و مشکلی هم پیش نمیاد.
حالا سوالم اینه که میشه اینکارو کرد یا خیر؟
و اگر میشه چطور میشه اینکارو کرد
پاسخ
سلام
بستگی داره و نمیشه قطعی گفت، ولی فکر نمیکنم بن کنن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2020-05-29, 23:52)Admin نقل قول به نقل از ->182 با این کار فقط همه اکانت های هوم از روی اون کنسول حذف میشن و برای برخی از کاربران که اکانت اشتراکی استفاده میکنن ممکنه هزینه یا مشکل ایجاد کنه!
پس چطور میشه یک اکانت رو روی بی نهایت دستگاه زد امید عزیز؟
218 218 218
پاسخ
اطلاعات دقیق ندارم در این رابطه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان