هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید Xbox One S ALL DIGITAL
سلام دوستان

من سال هاست کنسولی تهیه نکردم. آخرین کنسوولی که داشتم PS2 بود.

الان می خوام Xbox One S ALL DIGITAL بخرم. با 20 بازی از قبل نصب شده  2 تومن قیمت دارم + گارانتی 2 ساله.

اولا قیمت مناسبه؟

دوما؟ چه اقلامی همرااه کنسول باید باشه؟ دسته ش آیا باطری داره یا باید بخرم؟

سوما من تلویزیون قدیمی دارم بهترین و ارزون ترین تبدیل HDMI به AV/RCA چی هست برای اینکار؟

چهارما یه مدل دسته Xbox 360 دارم که به کامپیوتر و xbox 360 می خوره آیا می شه از اون استفاده کنم؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

بعد به فرض اگر بازی خواستم خودم می تونم دانلود کنم بریزم روش با فلش یا هارد؟ اصلا می شه بازی ها روی هارد اکسترنال باشن؟

ممنون می شم زودتر راهنماییم کنید. با این قیمت یا کمی بیشتر انتخاب بهتری هست؟
پاسخ
سلام
بله قیمت حدودا این هست.
بسته به مبلغ شما نیز همین مدل فعلا مناسب هست، کنسول خوبی هست.
اقلام همراه پک عادی: کابل برق و کابل HDMI و دسته و باطری. (غیر قابل شارژ)
تبدیل رو متاسفانه اطلاعات ندارم ولی توصیه میکنم تا حد امکان TV مناسب تهیه کنید.
خیر تا جایی که اطلاع دارم اون دسته نمیخوره بهش.

بازی ها احتمالا با انلاین شدن غیرفعال بشن و در این صورت اگه خودتون بخواهید دانلود کنید باید قانونی تهیه کنید یا اشتراکی و...
بله هارد اکسترنال USB3 پشتیبانی میکنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • aryan297
پاسخ
(2020-01-10, 01:07)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بله قیمت حدودا این هست.
بسته به مبلغ شما نیز همین مدل فعلا مناسب هست، کنسول خوبی هست.
اقلام همراه پک عادی: کابل برق و کابل HDMI و دسته و باطری. (غیر قابل شارژ)
تبدیل رو متاسفانه اطلاعات ندارم ولی توصیه میکنم تا حد امکان TV مناسب تهیه کنید.
خیر تا جایی که اطلاع دارم اون دسته نمیخوره بهش.

بازی ها احتمالا با انلاین شدن غیرفعال بشن و در این صورت اگه خودتون بخواهید دانلود کنید باید قانونی تهیه کنید یا اشتراکی و...
بله هارد اکسترنال USB3 پشتیبانی میکنه.
متشکرم استاد

منت گذاشتید.

می شه بپرسم منظورتون از  غیر قابل شارژ چیه؟ یعنی باید برم باطری نیم قلمی مثلا قابل شارژ تهیه کنم؟

بعد حالا به فرض با usb وصل می شه بتونم بازی کنم؟ چون دیگه هزینه تهیه باطری قابل شارژ ندارم.

اگر بخوام تست کنم و ببینم این دسته بهش می خوره یا نه اگر دسته رو وصل کنم امکان داره بسوزه دسته؟

آخرین سوالم اینه که می شه رو هارد فیلم بریزم و از طریق xbox پخش شه؟ هارد آسیب نمی بینه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

حقیقتش وضع مالی جالبی ندارم بتونم TV خوب تهیه کنم این مبلغ رو هم قرض کردم بعد سال ها کمی سرم گرم شه.

ممنونم
پاسخ
(2020-01-10, 01:31)aryan297 نقل قول به نقل از ->متشکرم استاد

منت گذاشتید.

می شه بپرسم منظورتون از  غیر قابل شارژ چیه؟ یعنی باید برم باطری نیم قلمی مثلا قابل شارژ تهیه کنم؟

بعد حالا به فرض با usb وصل می شه بتونم بازی کنم؟ چون دیگه هزینه تهیه باطری قابل شارژ ندارم.

اگر بخوام تست کنم و ببینم این دسته بهش می خوره یا نه اگر دسته رو وصل کنم امکان داره بسوزه دسته؟

آخرین سوالم اینه که می شه رو هارد فیلم بریزم و از طریق xbox پخش شه؟ هارد آسیب نمی بینه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

حقیقتش وضع مالی جالبی ندارم بتونم TV خوب تهیه کنم این مبلغ رو هم قرض کردم بعد سال ها کمی سرم گرم شه.

ممنونم

خواهش میکنم
نه یعنی بسته به زمان استفاده بعد از حدود 7 روز باطری های قلمی که روش هست خالی میشه
و یا باید باطری تهیه کنید و یا پک یا باطری قابل شارژ، بله با کابل هم میشه بدون باطری استفاده کرد که ممکنه مقداری دشوار باشه این حالت.
برای دسته نه فکر نمیکنم مشکلی ایجاد شه فقط کار نمیکنه.
آسیب که نمیبینه ولی فکر کنم اگه بخواهید بازی بریزید (چون قبلش هارد رو پاکسازی و به فرمت مورد نیازش تبدیل میکنه) دیگه برای موارد دیگه قابل استفاده نباشه.
موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• aryan297
پاسخ
(2020-01-10, 01:42)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
نه یعنی بسته به زمان استفاده بعد از حدود 7 روز باطری های قلمی که روش هست خالی میشه
و یا باید باطری تهیه کنید و یا پک یا باطری قابل شارژ، بله با کابل هم میشه بدون باطری استفاده کرد که ممکنه مقداری دشوار باشه این حالت.
برای دسته نه فکر نمیکنم مشکلی ایجاد شه فقط کار نمیکنه.
آسیب که نمیبینه ولی فکر کنم اگه بخواهید بازی بریزید (چون قبلش هارد رو پاکسازی و به فرمت مورد نیازش تبدیل میکنه) دیگه برای موارد دیگه قابل استفاده نباشه.
موفق باشید
استاد گرامی تشکر از همه محبت ها و راهنمایی ها و وقتی که گذاشتید.

آیا می شه به این کنسول با بلوتوث یا جک 3.5 هدست وصل کرد؟

و چه باطری شارژی خوبی پیشنهاد می دید با چه ظرفیتی؟

چون تبدیل HDMI به VGA و یه مانیتور قدیمی دارم. گفتم صدا رو هم از طریق هدست گوش بدم.

واقعا ممنون می شم به این سوالمم پاسخ بدید.

با تجدید احترام و تشکر
پاسخ
به شخصه امتحان نکردم، ولی با جک 3.5 به احتمال بالا بشه.
باطری شارژی من Camelion 2500mAh استفاده میکنم راضی هستم.
سپاس از لطف شما

• aryan297
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان