هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال راجع به ps4
سلام

امروز ps4 slim 1tb خریدم:

دستگاه نیاز به آپدیت اولیه داره؟

فرمور دستگاه ۶.۲۰ هست. میشه هکش کرد؟

مشکل خاموش شدن دستگاه هنگام اجرای بازی هکی چقدر جدیه؟ یعنی چند بار در طول مثلا ۲ ساعت اتفاق میفته؟

ویژگی hdr مربوط به tv هست؟ آخه وقتی on کردم نوشت تلویزیون hdr رو ساپورت نمیکنه!

فعلا هکش نکردم و فقط uncharted 4 رو خریدم ولی لودینگ بازی ۶ الی ۷ دقیقه هست! تو نت نوشته بازی دیسکی رو دستگاه نصب نمیکنه ولی وقتی دیسک رو گذاشتم بعد حدود ۲۰ ثانیه نوشت بازی کپی شد!

الانم ۵۰ گیگ روی هاردم uncharted 4 هست که عجیبه! یعنی در عرض ۲۰ ثانیه ۵۰ گیگ رو کپی کرد؟

ویرایش=برای سومین بار که اجراش کردم لودینگ اول که ۷-۶ دقیقه بود نیومد و لودینگ فعلی حدود یک دقیقه هست البته اینم کم نیست! ۳۶۰ با رم ۵۱۲ لودینگ اکثر بازیهاش بیشتر از ۳۰ ثانیه نیست عجیبه با رم ۱۲ گیگ انقدر طولانیه!

تلویزیونم سامسونگ ۳۲ هست که 1080p هست ولی خواستم بازی رو اجرا کنم یه کادر اندازه ۲۶ اینچ باز کرد و نوشت در این کادر اجرا میشه که البته امکان کشیدن کادر و full screen کردن ممکنه ولی برام یه کم عجیب بود!

سوال آخرم اینه که وقتی دستگاه خاموشه کنترلر رو شارژ نمیکنه که میخوام بدونم عادیه یا نه!

ممنون
پاسخ
یه جا خوندم نوشته بود همین ۱۰ تا بازی ۳۰۰ هم که میریزن ۳ تاش رو خودت میتونی بگی بقیه به شکل رندوم هست!

بازی کارکرده بگیرم خوبه؟ آخه روی ۳۶۰ من همه بازیهام رو نصب میکردم و دست آخر جیتگش کردم تا با خیال راحت بازی رو برم!

یعنی ارور ناخوانا بودن دیسک رو موقع نصب روی هارد میگرفتم و خیالم راحت بود یهو وسط بازی ارور نمیگیرم!

ترسم از اینه که وسط بازی ارور ناخوانا بودن دیسک رو بده و دستم به جایی بند نباشه!

البته همین uncharted 4 هم که گرفتم روش به انگلیسی نوشته فروشی نیست یعنی طرف از روی باندل کنسول برداشته! (اینم از معرفت ما ایرانیهاست!)

الانم بازی رو هارد نصبه ولی من باورم نمیشه که ۲۰ ثانیه ای نصب شده باشه! البته تو نت هم خوندم که بازی های دیسکی بطور کامل نصب نمیشن و مثلا ده درصد دیسک نصب میشه.

نمیدونم شاید همون لودینگ ۷-۶ دقیقه ای که گرفتم داشته بازی رو نصب میکرده ولی منطقا قبل نصب بازی باید یه رخصتی بگیره!

حالا تا قبل از اینکه هک کنم الان که کنسولم هک نشده و بازی دیسکی استفاده میکنم میتونم به psn وصل بشم؟

سرعت نتم هشت مگابیت (یک مگابایت) هست. با این سرعت میشه آنلاین بازی کرد؟

ویرایش=ظاهرا ps4 رو نمیشه دانگرید کرد ولی یکی از فروشگاهها گفت ۶.۲۰ به ۵.۰۵ دانگرید میکنه بازی نصب میکنه بعد آپگرید میکنه به ۶.۲۰!

راست گفته یا چرت گفته؟!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان