هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه حل ps2
با سلام

من روی ۳۶۰ چند عنوان xbox classic بازی کردم که لذتبخش بود ولی نه زیاد! به اینترنت هم مراجعه کنید میبینید که بازی های backward compatible هر کدوم مشکلات خاص خودشون رو دارن!

کرش و فریز ناگهانی و بی دلیل! screen tearing و به هم ریختن hud! اجرا شدن با فریم ریت کم یا افت فریم ریت ناگهانی!

چاره ای نبود! الان ps2 خریدم که slim 90000 هست و مثل ۱۰ سال پیش که فوق تخصصش رو داشتم و یه زمانی میخواستم روش لینوکس نصب کنم هم نیستم و همه چی یادم رفته!

چند تا سوال دارم که با جستجوی گوگل براشون جوابی پیدا نمیکنم:

۱-ریجن کنسول رو از کجا بفهمم؟
۲-اگه کنسول کپی خور باشه ریجن کنسول و بازی تفاوت داشته باشن مشکلی ایجاد نمیشه؟
۳-با توجه به دیسک های موجود در بازار که هم از نظر سرعت رایت متفاوتن و هم یه سری بنفش هستن با رایت دستی و یه سری نقره ای هستن با رایت شرکتی و لنز دستگاه که احتمالا عوض شده و فیک هست آیا ارزشش رو داره که دستگاه رو دوباره هک کنم تا از طریق فلش یا هارد بازیها رو اجرا کنم؟ یا بیخیال بشم؟

با تشکر
پاسخ
کنسول پال هست و جزو آخرین سری تولید شده scph 9000x

حالا بازی هایی که میخرم باید پال باشن؟

آیا ps2 صرفا با modchip هک میشه یا نرم افزاری هم میشه؟

اگه سخت افزاری هک شده باشه که راهی برای mod کردن دستگاه نیست اما اگه نرم افزاری باشه میتونم خودم کنسول رو هارد ریست کنم و هکش کنم تا بتونه از روی فلش یا هارد بازی اجرا کنه؟
----- ارسال های ادغام شده -----
سوال آخر اینکه اطلاعات شما راجع به xbox زیاده اما سایتی میشناسید (داخلی یا خارجی) که بتونم راجع به یه کنسول قدیمی مثل ps2 سوال کنم و کسی باشه که جواب بده؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان