هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۴ های دوست داشتنی!
با سلام

بازی های بزرگ معمولا تبدیل به سه گانه میشن تا هم داستانشون رو تکمیل کنن هم برای سازنده و ناشر درآمدزایی داشته باشن.

اما شماره ۴ چیزی هست که گریزناپذیره! نمیشه بازی های بزرگ رو بعد از ۳ شماره دفن کرد! اما چند سال بعد از عرضه شماره ۳ باید گیمرهای جدید و کنسول های جدید رو در نظر گرفت.

باید گیم پلی متحول بشه. باید گرافیک بازی متحول بشه. در عین پایبند بودن به روند داستان باید نحوه روایت داستان هم متحول بشه.

۴ های دوست داشتنی بازی هایی هستن که من ۳ شماره قبلی اونها رو رفتم و از شماره ۴ هم لذت بردم در حالی که شاهد هستم در فروم های داخلی و خارجی عده ای همواره علیه هر ۴ی جبهه میگیرن انگار که ۴ عدد نحسیه!

اما ۴ های دوست داشتنی من:

اویل ۴ - بهترین بازی تاریخ گیمینگ خودم! عاشق سه گانه ps1 و همچنین code veronica پلی استیشن ۲ بوده و هستم ولی شماره ۴ نیاز به تحول داشت و فوق العاده موفق و دوست داشتنی بود.
----- ارسال های ادغام شده -----
devil may cry 4 - باز هم ممنون کپکام!

prince of persia 2008 - کمتر اکشن بود و بیشتر پلتفرم! بعد از جا افتادن assassin's creed عملا مرد اما مرگش لازم بود چون دو پادشاه تو یک اقلیم جا نمیشن!
----- ارسال های ادغام شده -----
halo 4 - این عنوان خیلی مورد حمله قرار گرفت در حالی که اصلا در حین بازی کردن به شما حس call of duty دست نمیده و بازی کماکان جایگاه ویژه خودش رو حفظ کرده.

call of duty 4 - مهاجرت از جنگ جهانی دوم به جنگ های نوین و شخصی سازی سلاحها به همراه perk های متنوع شروع تحولی بزرگ در دنیای گیم های شوتر و عناوین موفق مولتی پلیر بود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان