هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
detect نشدن dlc های اویل ۵
با سلام

اویل ۵ رو داشتم حالا dlc های اون رو دانلود کردم اما detect نشدن. توی داشبورد بخش هارد دیسک هستن اما توی بازی نمیان.

این مشکل رو قبلا با بایوشاک ۳ داشتم که با دانلود season pass و compatibilty pack حل شد اما اویل ۵ هیچکدوم از اینا رو نداره.

evil within رو هم قبلا dlc هاش رو روی ایکس باکس رفتم اما اویل ۵ از همه اینا قدیمیتره یعنی شاید راه حل خاصی داره.

راه حلش چیه؟

با تشکر
پاسخ
نیاز به تایتل آپدیت داره. تایتل آپدیت رو هم باید در پوشه cache ریخت. البته یه بار ریختم ولی فکر کردم اشتباه کردم چون بعد از اینکه clear system cache رو زدم حذف شد!

من عادت دارم هر بار که کنسول رو روشن میکنم کش رو پاک کنم. البته منطقی هم هست چرا که الان بعد از detect شدن dlc ها مجبورم کش رو پاک نکنم و از زمانی که تایتل آپدیت رو ریختم کنسول دیرتر بوت میشه.

یعنی در مورد بازی های قدیمی بعد از ریختن تایتل آپدیت در کش و اتمام انجام بازی تایتل آپدیت رو حذف کنید تا بوت شدن کنسول طولانی نشه.

نکته دیگه اینکه وقتی تایتل آپدیت در پوشه خود بازی هست بعد از خروج از xexmenu بلافاصله detect میشه در حالی که وقتی در پوشه cache هست باید کنسول رو روشن خاموش کنید تا شناسایی بشه.
پاسخ
سلام
بله، ولی پاک کردن روزانه کش برای افرادی که هارد حجیم با تعداد بازی بالا استفاده میکنن چندان مناسب نیست.
(البته بسته به لیست بازی ها و نحوه کاربری ممکنه متفاوت باشه)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
اقا تو را خدا یه کم ساده تر توضیح دهیدکلی تحقیق میکنم تا بفهمم چی می گویید اصلا اینجا معلوم نیست چطور مشکل دی ال سی های اویل پنج را حل کردید و باید چکار کرد
پاسخ
(2019-05-28, 00:34)rezarnmsh نقل قول به نقل از ->اقا تو را خدا یه کم ساده تر توضیح دهیدکلی تحقیق میکنم تا بفهمم چی می گویید اصلا اینجا معلوم نیست چطور مشکل دی ال سی  های اویل پنج را حل کردید و باید چکار کرد

اگه فایل صحیح رو در مسیر صحیح کپی کنید مشکلی نباید باشه.

از آموزش زیر استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ