هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلی استیشن 4
وقت بخیر 233
من 18 سالمه و روزی دو ساعت آنلاین با دوستان بازی میکنم.میخام کنسول روز بگیرم که کپی خور باشه .
الان ایکس باکس دارم ولی میخوام پلی استیشن بخرم ببینم چجوریه
اگه جایی برای خرید پلی استیشن با قیمت مناسب و گارانتی دار هست لطفا معرفی بفرمایید؟
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • imaniman
پاسخ
slm
اینجانب 17 سال سن دارم/دنبال کنسول هستم که بازی های گرافیکی سنگین رو هم باز کنه و حداقل سه ورودی usb داشته باشه؟
برای  قیمت هم مشکلی ندارم
لطفاً بفرمایید پلی استیشن پرو بخرم یا ایکس باکس وان ؟
اگه میشناسین سایتی که گارانتی تعویض داشته باشه یا برگشت کالا اونم بیزحمت معرفی کنین؟
پاسخ
ظاهرا این دو تاپیک و این سه کاربر یه نفر هستن! البته خیلی ناشیانه هم عمل کردن!

آقا جون شما ps4 pro بگیر!

توی هر فروم دیگه ای هم که بری اینطوری تاپیک بزنی و با چند آیدی وارد سایت بشی بنت میکنن.

هیچ جا به شما گارانتی تعویض نمیدن مگه اینکه باهات دوبله حساب کنن. یعنی اگه باهات دوبله حساب نکردن صرفا کنسول رو روشن میکنن و یه بازی رو برات اجرا میکنن و بعدش گارانتی میشه کشک!

سونی نماینده رسمی نداره که بهت گارانتی بدن.
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
(2018-11-29, 16:32)jack sparrows نقل قول به نقل از ->ظاهرا این دو تاپیک و این سه کاربر یه نفر هستن! البته خیلی ناشیانه هم عمل کردن!

بله هر سه مرتبط هستن و بن شدن!
احتمالا توسط بات ثبت نام شدن و بعد از مدتی میخوان پستشون رو ویرایش کرده و...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان