هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلی استیشن 4
سلام .....من یک نوجوان 19 ساله هستم که دنبال یک کنسول بازی  با بازی های گرافیکی سنگین هستم/ بازی کردن برام مهمه و قیمت بازی هاش اصلا برام مهم نیست/لطفا ً راهنمایی بفرمایید پلی استیشن 4 بگیرم یا ایکس باکس 1   ؟  /بعد هم چند مکان معتبر برای خرید معرفی بفرمایید؟
پاسخ
(2018-11-28, 13:40)yusef70 نقل قول به نقل از ->سلام .....من یک نوجوان 19 ساله هستم که دنبال یک کنسول بازی  با بازی های گرافیکی سنگین هستم/ بازی کردن برام مهمه و قیمت بازی هاش اصلا برام مهم نیست/لطفا ً راهنمایی بفرمایید پلی استیشن 4 بگیرم یا ایکس باکس 1   ؟  /بعد هم چند مکان معتبر برای خرید معرفی بفرمایید؟

اگه انقدر وضعتون خوبه یه pc خفن از هردوشون بهتره. کنار pc هم یه xbox one x بگیرید با ps4 pro.

معدنش توپخونست ولی پاساژ پایتخت برای شما بهتره! یعنی لازم نیست از میدون ونک بیاید پایینتر قیافه ما مستضعفین رو ببینید!

سلیقه ای هست. ps4 با کنترلر xbox یا xbox با عناوین انحصاری ps4! البته xbox live طرفدارای بیشتری نسبت به ps network داره چه در نسل ۳۶۰ چه در نسل فعلی. در نهایت عمر xbox one x بیشتر از مدل اسلیم یا ps4 معمولی و pro هست. البته امکان رونمایی از ps5 در خرداد ۹۸ وجود داره و همین خودش خرید کنسول جدید رو ریسک میکنه.
پاسخ
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان