هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کانکت شدن به اینترنت Xbox360
Sad 
من یک چند وقتی بود میخواستم با xbox360 وصل شم به نت خلاصه شروع کردم به روشن کردن کنسول و به دلایلی نت خونه نداشتیم خواستم با هات اسپات کارم رو راه بندازم که وقتی تست ایکس باکس لایو رو زدم با ارور ایکس باکس لایو و ارور اینترنت کانکشن روبه‌رو شدم  198 اولش فکر کردم تو مراحل اشتباه کردم بعد که ارور DNS داد که وقتی تو نت سرچ کردم دیدم مشکل خیلی رایجی هست بعد با انواع روش ها تست کردم نشد که نشد حالا برای راه چاره اومدم تو انجمن تا شاید کسی این مشکل رو حل کرده باشه 255 242
پاسخ
هنوز مشکل هست خواستم ببینم آیا این dns server های ایکس باکس لایو هنوز هست یا نه تست کردم بود لطفاً راهنمایی کنید 166
پاسخ
با سلام من همین الان دوباره چک کردم و با اینترنت خونه هم مشکل دارم اگه میشه راهنمایی کنین  176
پاسخ
سلام
متاسفانه خودم استفاده نمیکنم و اطلاع ندارم از دوستان اگه کسی استفاده میکنه لطفا وضعیت فعلی اش رو به اشتراک بزاره.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ