هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت اکانت هکی بین کنسولها
با سلام

بین xbox one و ps4 از نظر نحوه اجرای بازیها با اکانت هکی تفاوتی هست؟ از نظر نحوه ریختن بازی چطور؟

آخه تو محل ما یکی هست بازی هکی میریزه و میگه فقط ps4 رو بلده و ایکس باکس فرق میکنه و داستان داره و از اینجور حرفا!

آیا تمام کنسول های موجود این نسل:

xbox one
xbox one s
xbox one x
ps4
ps4 slim
ps4 pro

هک شدن؟ یعنی میشه روشون بازی ریخت؟

سوال دیگم اینه که ایکس باکس و پلی استیشن اگه هک بشن به یک میزان خطر بن شدن در صورت آنلاین شدن دارن؟ در صورت آفلاین بودن باز هم خطری وجود داره؟

با تشکر
پاسخ
سلام
مورد دور زدن برای نصب بازی ها یه مورد جداست و تا جایی که اطلاع دارم فقط روی PS4 انجام میدن.
اکس باکس وان فعلا هک نشده و فکر نکنم از این به بعد هم ارزش هک کردن داشته باشه.
هک پلی استیشن هم فعلا وقت نکردم بررسی کنم و فکر کنم تا یه ورژن خاصی امکانش هست.
بله هک بشن هر دو ریسک و خطر بن شدن داره،
مورد آفلاین، اگه آفلاین هک شه و دیگه آنلاین نشید تا کنسول هک شده هست و نهایتا آفلاین هم هک رو حذف کنید و کنسول رسمی بشه بعدش معمولا مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه به نوعی کنسول بتونه فلگ کنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2018-11-15, 11:51)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
مورد دور زدن برای نصب بازی ها یه مورد جداست و تا جایی که اطلاع دارم فقط روی PS4 انجام میدن.
اکس باکس وان فعلا هک نشده و فکر نکنم از این به بعد هم ارزش هک کردن داشته باشه.
هک پلی استیشن هم فعلا وقت نکردم بررسی کنم و فکر کنم تا یه ورژن خاصی امکانش هست.

فکر کنم اکانت هکی بشه برای وان هم بازی نصب کرد.
الان رو نمیدونم ولی قبلا برای هر دو کنسول تو توپخونه میگفتن ده تا بازی میریزیم صد تومن مگه اینکه توی یک سال اخیر اتفاق خاصی افتاده باشه وگرنه اگه ایکس باکس وان فقط بازی ارجینال ران میکرد قطعا تعدادش در مقابل پلی استیشن توی بازار یک به ده بود.
پاسخ
این مورد رو اطلاع دقیقی ندارم ولی ممکنه اکانت های دارای چند بازی به صورت نصب آفلاین قانونی استفاده میکنن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان