هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه متفاوت با تغییر tv
سلام

داشتم tv قدیمی 22 اینچی lcd رو برای وصل گیرنده دیجیتال آماده میکردم که دیدم کیفیت تصویر از tv اصلی بطور محسوسی بالاتره!

به سرم زد روی ۳۶۰ تستش کنم و جواب گرفتم! انگار هم ریزولوشن رفته بود بالا هم anti-aliasing داشت! tv خونه و ۳۶۰ جفتشون fhd هستن ولی این یکی 1050*1680 هست یعنی ۱۶ به ۱۰ هست.

با این وجود میشد با screen fit بدون کادر سیاه بازی کرد و فقط کمی تصویر از چهار جهت کم میشد که جدی نبود.

کلا شیفتش شدم اما در مورد صدا اصلا باهاش نساختم! بدون auto volume صداش یکنواخت نبود یعنی زیاد میکردی موزیک و voice خوب میشد اما sound effect آزاردهنده بود و اگه کم میکردی موزیک نبود و دیالوگها هم نامفهوم میشد.

auto volume هم که مسخره بود! کلا صدا تراز نبود! دیالوگ و موزیک از نظر کمی زیاد و از نظر کیفی مزخرف و صدای گلوله و شمشیر هم یک ثانیه زیاد و بلافاصله خودکار کم و گنگ میشد این وسط هم موزیک و دیالوگها در کنار صداهای دیگه کلا تجربه فوق العاده تصویری رو محو میکردن از بس که نامتوازن بودن!

نمیدونم ساندبار نیاز داره یا اسپیکر. ورودی کابل usb نداره. کلا اگه با ساندبار یا اسپیکر مشکل صداش حل بشه واقعا فوق العادست.

اسپیکرهای کامپیوتر که جک ۳.۵ صدا دارن رو ساپورت میکنه؟ کابل aux و hdmi رو ساپورت میکنه اما نمیدونم اسپیکر کامپیوتر رو ساپورت میکنه یا نه.

البته روی tv اصلی روی حالت smart view میشه تصویر رو کوچک کرد اما کیفیت تغییری نمیکنه. نمیدونم این tv قدیمی چی داره که کیفیت تصویرش انقدر خوبه.

ساندبار که فکر کنم زیر ۴۰۰ نیست اما اگه با ۲۰۰ تومن یه اسپیکر براش جور کنم و مشکل صداش حل بشه واقعا باارزشه. منم نه اسپلیت بازی میکنم نه فوتبال که سایز صفحه اذیتم کنه.

چاره ای هست؟

ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان