هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خالی شدن یکباره باتری
سلام

باتری کنترلرم تقریبا بعد از ۱۰ ساعت کماکان روی ۴ از ۴ هست و یکباره میشه یک از چهار بعد قطع میشه در حالیکه باتری حداقل ۳۰-۲۰ ساعت کار میکنه.

مشکل از کنترلره یا از باتری؟ اگه از کنترلره کدوم قسمتش؟ ممکنه از کنسول باشه؟
پاسخ
سلام
باتری روی وسیله دیگری 20 -30 ساعت کار میکنه؟ مصرف میتونه متفاوت باشه در این حالت!
برای یافتن مشکل بهتره روی کنترلر دیگری هم تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2018-09-27, 11:44)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
باتری روی وسیله دیگری 20 -30 ساعت کار میکنه؟ مصرف میتونه متفاوت باشه در این حالت!
برای یافتن مشکل بهتره روی کنترلر دیگری هم تست کنید.

روی کنترلر دیگه ۳۰-۲۰ ساعت کار میکنه. با باتری دیگه که کاملا شارژه یک ساعت تست کردم و هنوز قطع نشده اما نحوه رفتار کنترلر عجیبه! اولا ۱۰ ساعت بیشتر کار نمیکنه دوما بعد ۱۰ ساعت ظرفیت باتری یکباره از ۴ میره روی یک بعد قطع میشه!

نکته دیگه اینکه وقتی بازی افت فریم ریت یکباره پیدا میکنه کنترلر قطع میشه! چیزی که روی کنترلرهای قبلیم سابقه نداشته!

احتمالا کنترلر فیکه اما میخوام بدونم مشکل از کجاشه چون تو این وضع بازار کنترلر اصل رو فقط میشه از آشنا گرفت و اعتمادی به فروشنده نیست. اگه بفهمم مشکل از کجاشه نهایت میدم قطعه رو عوض کنن و الکی پول کنترلر دیگه نمیدم که اون هم اگه فیک بود پولم به فنا بره.
پاسخ
روی دو کنترلر همزمان تست کرده اید؟ چون ممکنه در فاصله یک یا چند ماهه اگه افتاده باتری ها کیفیتشون رو از دست داده باشن

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2018-09-27, 18:21)Admin نقل قول به نقل از ->روی دو کنترلر همزمان تست کرده اید؟ چون ممکنه در فاصله یک یا چند ماهه اگه افتاده باتری ها کیفیتشون رو از دست داده باشن

فعلا با باتری های جدید چند ساعت تست کردم هنوز خاموش نشده. مشکل اصلیم تو cod aw هست یا کلا بازی های شوتر. دکمه های lt و rt باید تا آخر فشار داده بشن تا عمل کنن در صورتی که من عادت دارم lt رو نگه دارم و برای شلیک کردن pistol یا shotgun صرفا به rt ضربه بزنم ولی با ضربه زدن عمل نمیکنه و باید تا آخر فشار بدم.

دکمه های دیگه مشکلی ندارن ولی lt و rt فکر نکردم گیر بیاد یا تعمیر بشه!

خودم میتونم کاری کنم؟
پاسخ
سعی کنید برای دوری کردن از مشکلات این چنینی از کنترلر اورجینال استفاده کنید.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان