هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده مجدد از ظرفیت افلاین بازی ها
سلام

من روی کنسول ام یک اکانت دارم که بازی های اش قانونی هستند و خریده شده و ظرفیت هوم و عادی دارند . بعدش رفتم بازی ظرفیت افلاین ریختند و میگن الان نمیتونم انلاین بشم چون بازی ظرفیت افلاین قفل میشه

حالا راهی هست که بتونم بازی ظرفیت افلاین و یا ظرفیت هوم جدید بخرم ، بدون اینکه بازی های افلاین قبلی قفل بشوند؟؟

دوم اینکه اگر انلاین بشم فقط همون بازی ظرفیت افلاین قفل میشه یا اینکه بازی های دیگر و حتی کنسول دچار مشکل میشن؟

سوم اینکه اگر بخام انلاین بشم باید اون بازی رو پاک کنم یا اینکه کل اکانتش رو باید پاک کنم . میشه فقط اکانت رو پاک کنم و بازی اش باشه بعدا ظرفیت هوم اش رو بخرم؟

سوال دیگرم اینکه : من یک اکانت دارم که سه بازی روشه که قانونی وظرفیفت کامل هستند ، چگونه این سه بازی رو تو سه اکانت مجزا ببرم تا بتونم جداگانه بفروشم . ؟
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ali game
پاسخ
سلام
راهی نیست که بتونید بدون مشکل ظرفیت دیگری بخرید، اگر آنلاین بشید بازی های ظرفیت آفلاین کنونی غیرفعال میشن.
نیاز نیست چیزی رو پاک کنید و اگر ظرفیت آفلاین قانونی باشه مشکلی برای کنسول پیش نمیاد، چون یک امکان از سمت شرکت سازنده اش هست.
بازی های ظرفیت دیگرتون (هوم یا غیرهوم) فعال میمونن و مشکلی نیست.

نمیتونید بازی ها رو روی اکانت مجزا ببرید! باید از ابتدا روی اکانت مجزا خریداری میکردید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mahdixbox، Ali game
پاسخ
سلام
من یه هارد اکسترنال فول گیم افلاین تهیه کردم می خام وارد کار ریختن بازی بشم از دوستان می خواهم اگر در این زمینه اطلاعی دارند در اطلاع بزارن  166
پاسخ