هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای بازی های Xbox 360 بر روی Xbox one
سلام 
خواهش میکنم هرکی اطلاعاتی  در رابطه اجرا بازی های 360 رو ایکس باکس وان رو داره بگه ممنون میشم 193
پاسخ
(2018-08-19, 16:10)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام 
خواهش میکنم هرکی اطلاعاتی  در رابطه اجرا بازی های 360 رو ایکس باکس وان رو داره بگه ممنون میشم 193

سلام
اکس باکس وان دارای ویژگی ای به نام بکوارد هست (Backward Compatibility) که در صورت داشتن دیسک اورجینال بازی های Xbox360
یا خرید دیجیتالی بازی های Xbox360 در اکانت خود، میتونید اونا رو روی کنسول XboxOne دانلود و اجرا کنید:
کد:
https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility

البته نه تمام بازی ها، در حال حاضر حدود 500 بازی Xbox360 از این ویژگی پشتیبانی میکنه که معمولا هر ماه هم افزوده میشه (بازی های رایگان برای کاربران دارای اشتراک طلایی)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
مرسی از پاسخ دهی سریع شما Heart
پس اگه دیسک اورجینال رو داشته باشیم میشه بدون نیاز به اینترنت و اکانت گلد  بازی کرد ؟
پاسخ
(2018-08-19, 17:31)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->مرسی از پاسخ دهی سریع شما Heart
پس اگه دیسک اورجینال رو داشته باشیم میشه بدون نیاز به اینترنت و اکانت گلد  بازی کرد ؟

خواهش میکنم
نه در صورت داشتن دیسک رسمی هم نیاز است تا دیتای مخصوص از Xbox Live دانلود شود

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ