هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت فریم ریت
با سلام

به تازگی متوجه نکته قابل توجهی شدم. البته مربوط به الان نیست.

برخی بازیهای ۳۶۰ بعضا مشکل فریم ریت پیدا میکنن که در اینترنت هم به اون اشاره شده اما سه تا بازی برام قابل توجه هست که شاید بیشتر هم باشه.

در cod 3 و condemned 2 و perfect dark zero فریم ریت برای من خیلی آزار دهنده بود اما در نت متوجه شدم در review ها به اون اشاره نشده و برخی افراد که چنین مشکلی داشتن در مقابل اکثرا پاسخ دادن که چنین مشکلی ندارن!

روی pc عجیب نیست اما روی کنسول عجیبه! چطور ممکنه برخی از گیمرها مشکل افت فریم ریت پیدا کنن؟
----- ارسال های ادغام شده -----
الان video review این ۳ تا بازی که قبلا رفتم رو دیدم و مشکل افت فریم ریت نداشتن! علتش چیه؟ ایراد از کجاست؟ چرا بقیه بازیها چنین مشکلی ندارن؟ خیلی عجیبه!
پاسخ
به عنوان مثال من الان cod aw رو دارم که مثل کره اجرا میشه ولی همین perfect dark zero که گرافیکش در مقابل advanced warfare شبیه جوکه هم کند هست هم افت فریم ریت داره!

مثال دیگه la noire هست که با وجود گرافیک بالا خوب اجرا میشه ولی مثلا cod 3 کند هست!

حتی نسخه اول بازی condemned رو دارم که موتور گرافیکیش با condemned 2 یکی هست. نکته جالب اینجاست که اولی روون هست و دومی افتضاح!
----- ارسال های ادغام شده -----
باز هم تاکید میکنم این سه بازی مشکل فریم ریت ندارن و روی کنسول من اینطوریه.
پاسخ
جالبه که توی نت نتیجه ای ندیدم! مربوط به pirate بودن بازی نیست؟
پاسخ
سلام
اگه آخرین تایتل آپدیت نصب باشه نباید تفاوتی بین اجرا بر روی کنسول دیگر کاربران باشه
البته ممکنه ناسازگاری با مانیتور یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری هم باشه
یا ممکنه مشکل یا اختلالی با کنسول جیتگ داشته باشن

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2018-06-02, 03:05)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه آخرین تایتل آپدیت نصب باشه نباید تفاوتی بین اجرا بر روی کنسول دیگر کاربران باشه
البته ممکنه ناسازگاری با مانیتور یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری هم باشه
یا ممکنه مشکل یا اختلالی با کنسول جیتگ داشته باشن

آخه تایتل آپدیت که بخش مولتی رو پوشش میده. قبلا کنسولم جیتگ نبود هم مشکل داشتم و الان که جیتگ شده مثلا با perfect dark zero این مشکل رو دارم در حالی که در video review های یوتیوب بازی روان اجرا میشه.

بازی condemned 2 رو هنوز دارم. اگه با تایتل آپدیت مشکلش حل نشه دیگه مخم به جایی قد نمیده.

آخه tv رو هم روی حالت game mode گذاشتم و اگه قرار باشه اشکال از tv باشه باید بقیه بازیها هم مشکل فریم ریت پیدا کنن که اینطور نیست.
پاسخ
(2018-06-02, 10:18)jack sparrows نقل قول به نقل از ->آخه تایتل آپدیت که بخش مولتی رو پوشش میده. قبلا کنسولم جیتگ نبود هم مشکل داشتم و الان که جیتگ شده مثلا با perfect dark zero این مشکل رو دارم در حالی که در video review های یوتیوب بازی روان اجرا میشه.

بازی condemned 2 رو هنوز دارم. اگه با تایتل آپدیت مشکلش حل نشه دیگه مخم به جایی قد نمیده.

آخه tv رو هم روی حالت game mode گذاشتم و اگه قرار باشه اشکال از tv باشه باید بقیه بازیها هم مشکل فریم ریت پیدا کنن که اینطور نیست.

تایتل آپدیت لزوما برای بخش مولتی نیست و ممکنه در هر زمان برای رفع مشکلات آفلاین و داستانی و... ارائه شه!

و اینکه کنسول شما جیتگ شده هست و ممکنه اختلالات جانبی وجود داشته باشه این مورد رو باید ابتدا روی یک کنسول دستکاری نشده بررسی کرد. (اورجینال)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
بازی evil within دوربینش خیلی مزخرفه! مخصوصا کادرهای سیاه بالا و پایین صفحه رو مخن! جالب بود که با تایتل آپدیت میشد کادرها رو حذف کرد! نمیدونستم که تایتل آپدیت شامل بخش تک نفره هم میشه.

من خودم عاشق هیلو ۱ بودم. زمان هلف لایف ۲ تو کف هیلو ۲ بودم و چند سال بعدش تو کف هیلو ۳. ولی fov سری هیلو تغییر کرده بود و بعد خرید ۳۶۰ دیدم که با دوربین زوم و اسلحه ای که نصف صفحه رو اشغال کرده اصلا نمیشه بازی کرد.

واقعا تفکر ابلهانه ای هست که با کاهش fov به بازی هیجان میدن! عین motion blur میمونه که بهش میگن افکت در حالی که یه روش هست تا با اون فریم ریت پایین رو نامحسوستر کنن.
پاسخ
(2018-06-23, 19:56)jack sparrows نقل قول به نقل از ->نمیدونستم که تایتل آپدیت شامل بخش تک نفره هم میشه.

بله لزوما تایتل آپدیت برای بخش آنلاین نیست و میتونه برای رفع مشکلات یا ایجاد تغییرات و بهبود در بخش تک نفره ارائه شه.

پاسخ
البته این خبر خوشی نیست چون روی ۳۶۰ تایتل آپدیتها حجم زیادی ندارن ولی روی وان حتما حجمشون خیلی بیشتره.

کلا اگه تایتل آپدیت مثل پچ بشه خوب نیست چون اینطوری بخش تست کیفیت کمپانیها افت کیفیت پیدا میکنه!
پاسخ
بله در نسل جدید آپدیت ها بسیار حجیم تر هستن،
بسته به عمق و تعداد باگ های بخش تک نفره یا آنلاین و زمان کافی برای توسعه بازی و شرکت مربوطه، برای یک بازی ممکنه کم باشه و برای دیگری زیاد

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان